Septintą gimtadienį atšventusi „Sakura“ nesustoja keistis, tobulėti ir išlikti patrauklia

Palangos tiltas, 2017-12-23
Peržiūrėta
636
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Septintą gimtadienį atšventusi „Sakura“ nesustoja keistis, tobulėti ir  išlikti patrauklia

Dažnai girdime, kad verslas kurorte neišsilaiko dėl nepastovaus klientų srauto: vasarą jų – labai daug, žiemą – vienas kitas. Greičiausiai, verkšlena tik tie, kam nepasisekė, o kas užsispyręs laiko „vadžias rankoje“, tiems iššūkiai nėra baisūs. Vienas tokių – grožio centras „Sakura“ Palangoje.

Septintas gimtadienis – septyni laimingieji
Kurorto centre „Sakurą“ įkūrusi Renata Poškevičienė, pirmuosius klientus pakvietė 2010 metų gruodžio 18 dieną. Tad šią savaitę „Sakura“ šventė jau septintąjį gimtadienį. „Septynetas – magiškas skaičius. Ta proga norėjome surengti gražią šventę. Ir ne vien sau, o dar svarbiau – savo klientams, – sako grožio centro savininkė. – Sugalvojome gimtadienį sutikti pasipuošę japonišku stiliumi: darbuotojai, jų makiažas atitiko šios Rytų šalies aprangos spalvinę gamą, grožio salone stovėjo japoniškais gėrimais bei užkandžiais paruoštas stalas“.
R.Poškevičienė akcentuoja, kad į gimtadienio šventę buvo įtraukti ir klientai. Jie visą mėnesį pildė anketas, o gruodžio 18 d. viena pirmųjų „Sakuros“ klienčių, Vilma Vaitkuvienė ištraukė laimingųjų pavardes. Septyni grožio centro klientai laimėjo pasirinktoms paslaugoms nuolaidų net iki 50 procentų. Ir tai dar ne viskas. „Švenčiant gimtadienį, dar vieną žaidimą surengėme mūsų profilio socialiniame tinkle „Facebook“ sekėjams. Jie taip pat buvo kviečiami pasinaudoti „Sakuros“ paslaugomis, galėjo laimėti grožio paslaugų. Norėjome atsidėkoti savo lojaliems klientams, žmonėms, kurie vertina mūsų grožio centro specialistų profesionalumą“, – primindama, kad į Ganyklų gatvėje įsikūrusią „Sakurą“ grįžta, ne tik vietiniai, bet klientai iš kitų miestų bei žinomi žmonės, pasakoja R.Poškevičienė.

Konkurencija skatina veikti
Atsigręždama į praeitį, grožio industrijos atstovė sako, kad septyneri veiklos metai pralėkė trimyliais žingsniais. „Iš vienos pusės, Palangoje labai stipriai jaučiamas sezoniškumas, o tuo pačiu svyruoja ir klientų kaita. Iš kitos pusės, mūsų paslaugų sritį įtakoja konkurencija, kuri pastebimai auga. Tačiau aš visame kame stengiuosi įžiūrėti gerą įtaką. Sunkios, konkurencingos darbo sąlygos mus skatina veikti, nesustoti kelyje, tobulėti, atsinaujinti, – šypsosi grožio centro „Sakura“ vadovė.
R.Poškevičienė puikiai supranta, kaip svarbu išlaikyti klientus, pelnyti jų pasitikėjimą. Be to, juk ir reklama „iš lūpų į lūpas“ yra pati geriausia. Štai kodėl naujovės „Sakuroje“ – nuolatinis procesas, darbo dalis. Grožio centro savininkė sako, kad jos darbuotojai į savo darbą žiūri atsakingai, jam atsiduoda visiškai ir profesionaliai, o žinias nuolat tobulina įvairiuose mokymuose, kurie neretai vyksta ir užsienio šalyse. Grožio centre vyrauja teigiama aura, kolektyvas puikiai sutaria tarpusavyje, o tuo pačiu teigiamas emocijas perduoda ir jomis „įkrauna“ savo klientus.

Atsinaujinti ir tobulėti
Grožio centre naudojamos tik aukštos kokybės priemonės ir dirbama su žinomų gamintojų nustatytomis technologijomis, nuolat įsigyjama naujos įrangos, naudojami nauji kosmetikos produktai.. Taip pat „Sakuroje“ galima išbandyti technologijos naujoves: krioterapijos aparatą „Cryolift III“ (mezoterapija be adatų), vibracinį liekninimo masažuoklį „F-833“ (įvairioms kūno vietoms) ir kitų kūną puoselėjančių procedūrų. Sausio mėnesio pabaigoje rengiamasi visų patalpų remontui. Tad netrukus „Sakura“ savo klientus pasitiks atsinaujinusi.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Visa Lietuva, ir Palanga, švenčia Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo – Kovo 11-osios – 31-ąsias metines. Lietuva pasikeitė neatpažįstamai, užaugo nauja, laisvėje gimusių, žmonių karta. „Palangos tiltas“ ta proga kalbino Kovo 11-osios Nepriklausomybės akto signatarę Laimą Liuciją Andrikienę. Ponia Laima atvirai kalbėjo apie Lietuvos, mažos tautos...


Šiuo sudėtingu ir neįprastu laiku, kai viena neigiama žinutė veja kitą, kai visi iki vieno renginiai atšaukiami arba įgauna kitas formas, Palangos kultūros ir jaunimo centro komanda gavo puikią dovaną – investiciją į profesinį ir asmeninį tobulėjimą.


Palangos baseinas šventė pirmąjį gimtadienį

"Palangos tilto" informacija, 2020 03 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį, kovo 1 d., Palangos baseinas šventė savo pirmąjį gimtadienį.


Palangos globos namai šeštadienį, gruodžio 21 d., atšventė 25-ąjį gimtadienį.


Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) administruojama daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa laukia naujo paraiškų antplūdžio – Aplinkos ministerija ką tik paskelbė jau septintą kvietimą ir iki 2020-ųjų metų sausio 31-osios BETA priims gyventojų ir savivaldybių paraiškas daugiabučių renovacijai. Daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų...


Su Jumis sveikinasi atsinaujinanti Lietuvos socialdemokratų partija(LSDP).


Dažnai girdime, kad verslas kurorte neišsilaiko dėl nepastovaus klientų srauto: vasarą jų – labai daug, žiemą – vienas kitas. Greičiausiai, verkšlena tik tie, kam nepasisekė, o kas užsispyręs laiko „vadžias rankoje“, tiems iššūkiai nėra baisūs. Vienas tokių – grožio centras „Sakura“ Palangoje.


Malonus sutapimas: Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi 12-ą gimtadienį šventė grodamas scenoje. Ir ne bet kur: Austrijos sostinėje Vienoje vyko tarptautinis akordeonistų konkursas VAMO.


Lopšelis-darželis „Nykštukas“ pasitiko„Nykštuko“ 44-ąjį gimtadienį tradiciškai– su vaikais, jų tėveliais ir pedagogais ruošė dovanas pagal skelbiamą temą.


Gaivus pavasario dvelksmas „atskraidino“ Palangos kultūros centro šokių grupės „Banguolis“ 15-tąjį gimtadienį. Į šį, anot renginio vedėjo Nerijaus Stasiulio, „paaugliuką“ jubiliejinį kolektyvo koncertą, Senojoje gimnazijoje, atvyko tautinių šokių kolektyvai – Žiežmarių „Skaisgija“ (vadovas Stanislovas Vaitkevičius)...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius