Shodaniečių pergalės Lietuvos kata čempionate ir iškovotas kelialapis į Europos čempionatą

Palangos tiltas, 2023-03-14
Peržiūrėta
672
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Shodaniečių pergalės Lietuvos kata čempionate ir iškovotas kelialapis į Europos čempionatą

Kovo 12 dieną, Kėdainiuose, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate Kata čempionatas, kuriame dalyvavo techniškiausi Lietuvos karate klubų sportininkai. Šiame čempionate dalyvavo ir Palangos Kyokushin Karate mokyklos „Shodan“ sportininkai, kurie iškovojo 4 aukso, 1 sidabro, 4 bronzos medalius ir kelialapį į Europos čempionatą.

Čempionais tapo:

U16 amžiaus kategorijoje Karolina Radžiūnaitė pirmoje kovoje įveikė Adriją Veličkaitę (Budora), ketvirtfinalyje laimėjo prieš Eglę Raščauskaitę (Takas), pusfinalyje nugalėjo Rasą Šeškauskaitę (Okinava), o finale įveikė Gabrielę Šilaikaitę (Takas) ir tapo Lietuvos čempione bei iškovojo kelialapį į Europos čempionatą.

U11 amžiaus kategorijoje Greta Vaitekūnaitė pirmoje kovoje įveikė Emą Lionikaitę (Takas), o finale laimėjo prieš Mariją Vadlugaitę (Shori) ir tapo Lietuvos čempione. Greta, komandinėje kata rungtyje, kartu su Eva Jundulaite ir Eva Janušonyte iškovojo aukso medalius ir tapo Lietuvos čempionėmis.

U10 amžiaus kategorijoje, komandinėje kata rungtyje, įveikę komandas iš Shori ir Shodan klubų, Lietuvos čempionais tapo – Deividas Mitrulevičius, Henrikas Mileris ir Julian Kai.

Vicečempionu asmeninėje įskaitoje tapo Julian Kai.

Bronzos medalį iškovojo:

Eva Janušonytė, Deimonas Drungilas, Martina Gurinovaitė, Linas Skališius.

Čempionate dalyvavo, tačiau iki pergalių pritrūko:

Aras Barzdžius, Andrėja Gigaitė, Rugilė Krajinskaitė, Airidas Tarnys.

Treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis džiaugiasi auklėtinių pasiekimais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 12 dieną, Kėdainiuose, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate Kata čempionatas, kuriame dalyvavo techniškiausi Lietuvos karate klubų sportininkai.


Kovo 12 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos kiokušin karatė kata (kova su šešėliu) čempionatas U10 - U20 amžiaus grupėms.


Gegužės 25 – 30 dienomis karate mokyklos „Shodan“ sportininkai vyko į atvirą Šveicarijos čempionatą.


Savaitgalį Panevėžyje vykęs Lietuvos kata (kovos technikos demonstravimas) čempionatas išaiškino stipriausius Lietuvos kyokushin karate sportininkus. Sėkmingai šiose varžybose startavo visi Palangos karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, iškovoję net 4 medalius – 1 aukso, 1 sidabro, 2 bronzos medalius.


Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos jaunučių (2001–2004 m.) čempionatas, kuriame dalyvavo 400 dalyvių iš daugiau nei 30 Lietuvos klubų. Sėkmingai šiose varžybose startavo Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai.


Savaitgalį Tauragėje vyko Lietuvos karatė kiokušin vaikų, gimusių 2007–2005 m., čempionatas. Į šias varžybas susirinko 350 dalyvių iš daugiau nei 30 Lietuvos karatė mokyklų. Sėkmingai šiose varžybose sekėsi Palangos karatė mokyklos „Shodan“ komandai, iškovojusiai 3 sidabro apdovanojimus.


Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko beveik 800 dalyvių iš 40 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.


Kėdainiuose įvykusiame Lietuvos jaunučių, gimusių 2000–2003 m., čempionate puikiai varžėsi Palangos karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 3 sidabro medalius, du iš jų garantavo kelialapius į Europos jaunučių čempionatą Bulgarijoje. Atkakliausios kovos vyko jaunučių (2001–2000 m. amžiaus) grupėse, kur buvo kovojama ir dėl kelialapių į...


Savaitgalį Vilniuje vyko karate kiokušin Lietuvos jaunučių žaidynių finalinis etapas. Tai buvo istorinis įvykis, kadangi pirmą kartą ši sporto šaka buvo įtraukta į Lietuvos jaunučių žaidynes tarp kitų Olimpinių sporto šakų. Varžybos buvo svarbios ir tuo, kad žaidynių nugalėtojai iškovojo paskutinius kelialapius į lapkričio 8-9d. Kaune vyksiantį Europos...


Istorinės palangiškių pergalės Europos čempionate

"Palangos tilto" informacija, 2011 12 16 | Rubrika: Sportas

Prieš savaitę Vroclave (Lenkijoje) vyko Europos jaunučių čempionatas, kuriame startavo apie 200 dalyvių iš 14 Europos valstybių. Itin sėkmingai šiame čempionate pasirodė karate mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 3 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimus – iš jų net 3 atiteko palangiškėms.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas