Socialdemokratė Svetlana Grigorian: Trys idėjos Palangai!

Palangos tiltas, 2018-08-04
Peržiūrėta
821
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Socialdemokratė Svetlana Grigorian: Trys idėjos Palangai!

Lietuva – tai šalis, kurioje gera gyventi. Tačiau – ne visiems. Jei norime, kad kažkas pasikeistų, turime imtis tikrų pokyčių. Lietuvos socialdemokratų partija juos pradėjo nuo savęs. Visuomenei pristatome konkretų planą: 5 žingsnių pokyčio programą. Programą, pagal kurią keičiamės patys, o vėliau kursime Lietuvą: drąsiai, sąžiningai, atsakingai ir atvirai. Tiesa, keičiasi ne tik Vilnius ar kiti didieji miestai, keičiamės ir mes, Palangos socialdemokratai.
Pripažįstu, jog buvome nutolę nuo savo vertybių, dėl ko praradome dalies žmonių pasitikėjimą. Būtent dėl šios priežasties ir grįžome prie pamatinių socialdemokratijos kelrodžių: socialinio teisingumo, bendruomeniškumo ir pagarbos žmogui. Būtent žmogus ir yra svarbiausia mūsų vertybė. Ginti silpnuosius ir garantuoti, kad augtų visa Lietuva, kad Lietuvoje būtų gera gyventi visiems, o ne saujelei turtingųjų. Skurdo lygis ir emigracija Lietuvoje yra viena didžiausių tarp Europos sąjungos valstybių. Žmonės bėga iš Lietuvos ne tik dėl skurdo ar materialinio nepritekliaus, tačiau dėl elementaraus teisingumo nebuvimo.
Mes, Palangos socialdemokratai taip pat esame pokyčių kelyje. Siekiame, kad mūsų programa Palangai būtų sudaroma glaudžiai bendradarbiaujant su socialiniais partneriais, profesinėmis sąjungomis, bendruomenėmis ir visuomeninėmis organizacijomis. Nuomonės apie svarbiausius darbus Palangai paklausime ir gyventojų.
Žiemą Lietuvoje rinktos trys idėjos Lietuvai. Ekspertai nusprendė, jog svarbiausios idėjos Lietuvai – dvigubos pilietybės įteisinimas, prestižinė mokytojo profesija iki 2025 metų ir lengvatos jaunoms šeimoms įsigyjant pirmąjį būstą.Esu įsitikinusi, jog ir mūsų savivaldybės gyventojai turi puikių idėjų Palangai bei Šventajai, todėl dar šį rudenį organizuosiu gyventojų apklausą ir 3 idėjų Palangai bei 3 idėjų Šventajai rinkimus. Geriausias mūsų savivaldybės idėjas įsipareigojame įtraukti į Lietuvos socialdemokratų partijos Palangos skyriaus programą ir kartu su gyventojais siekti, kad jos būtų įgyvendintos. Šis žingsnis ne tik mūsų pokyčių simbolis, tačiau ir aiškus noras dėl visų sprendimų, kurie liečia ar palies savivaldybės gyventojus atsiklausti žmonių. Turime ir privalome kalbėti ir dirbti ne saujelės, o visos savivaldybės gyventojų vardu, žmonių vardu!
Atvirumas – kelias, kuriuo eisime ne tik atrenkant idėjas Palangai, tačiau ir glaudžiau dirbdami su visuomenininkais. Norint surasti geriausius sprendimus Palangai ir Šventajai, privalu daugiau diskutuoti su visuomene. Dažnas pagauna save analizuojant vieną ar kitą valdžios sprendimą, situaciją: „niekada nedaryčiau kelio remontų poilsiautojų piko metu; pirmiausia remontuočiau gyvenamųjų namų kiemus, o ne fasadines gatves turistams ir t. t.“ Labai gerai, kad žmonės turi ką pasiūlyti valdžiai, bet, manau, jog gyventojų siūlymai valdžią turi pasiekti dar prieš priimant sprendimus. Tiksliau, kad valdžia girdėtų žmones. Nebus lengva, tačiau esame nusiteikę, kad atstovavimas žmonėms pirmiausia reiškia atsakomybę ir sunkų darbą.
Palangoje ir Šventojoje gyvena labai daug garbių, profesinės patirties ir išminties turinčių žmonių, kuriuos reikia girdėti. Turime ne tik ieškoti geriausių sprendimų, tačiau ir konsultuotis sudarant kandidatų sąrašus į savivaldybių Tarybas.
Tikiu, kad kiekvienas vietinis gyventojas turi ką pasakyti valdžiai. Dėl to, mūsų, socialdemokratų, ir mano asmeniškai uždavinys – išgirsti Jus. Realybė tokia, jog tikros problemos mūsų savivaldybėje skiriasi nuo tų, su kuriomis bando kovoti kabinetiniai klerkai. Gebėjimas girdėti jau seniai tapo svetimas žmonėms, kurie yra valdžioje. Mano siekis – kad valdžia tarnautų ne sau, o žmonėms. Todėl jau netrukus, rudenį, kartu su komanda aplankysime Šventosios bei Palangos gyventojus ir kiekvieną išsakytą mintį, problemą, skaudulį ar tiesiog palinkėjimą užsirašysime ir darysime viską, kad jie nebūtų pamiršti.
Savoįžvalgomis ir mintimis kviečiame dalintis su mumis elektroniniu paštu: [email protected]
Iki greito!

Užs. nr. 011

Jūsų komentaras:

Aleksandras Jok is Kauno 2018-09-14 10:48 (IP: 90.131.39.66)
balsuosiu uz Vaitku, nors is Grigorian verta meres posto.

Manau, 2018-09-12 09:06 (IP: 78.57.200.47)
kad geresnė mere būtų, nei dabartinis prie kurio dedasi tokie dalykai: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2018/09/12/news/po-maudyniu-valdininkes-lauke-netiketas-kerstas-7536882/

Armenuhi 2018-08-28 23:27 (IP: 78.62.147.212)
Grazole pirmin.

Janina 2018-08-20 00:20 (IP: 78.57.230.163)
Nebejuokinkit jau mūsų palangiškių ir visos Lietuvos su savo Grigorijan :) :) su kuo bepakalbu visi uz pilvo susieme kvatoja :)

ateivis 2018-08-19 15:42 (IP: 90.131.42.194)
konkurencija labai gerai. įdomu, kokia taktiką "šventasis" rinksis "sudirbti" kandidatę?

Klapciukai jau siunta.. :))) 2018-08-18 11:42 (IP: 94.66.56.224)
islindo Vaitkaus klapciukai ir loja... tai jiems pavarde netinka, tai kazkokie tevo saslykai, tai mergele per grazi.. o kad nors vienas bent kazkiek mintimis oponuotu- tai nei vieno !!!

Pakraupęs 2018-08-15 13:38 (IP: 86.38.15.3)
Neturi idėjų, tai ko lendi į politiką?

kodėl, kai prisimenu 2018-08-12 19:27 (IP: 86.100.63.99)
šios partijos visą istoriją nuo pat pradžių, mane pradeda kratyti šiurpas?

Net nevarkit ir pinigu nemetykit 2018-08-11 11:51 (IP: 78.57.230.163)
Daug tu meru ivairiomis pavardemis ruosiasi buti nuo Armenijos zemes iki Rusijos platybiu, Grigorian, Kuznecova :) bus linksma, Vaitkus surinks 90 procentu balsu :) Sraipsnis rinkiminis apacioje uzsakymo numeris :) nenuosirdu

Audronius 2018-08-09 16:17 (IP: 90.131.40.150)
Palangos Paluckas matyt planą sugalvojo kaip palangiškius apstumt, pATS I MERUS IR TARYBA KANDIDATUOT NEBEGALI NES KAIP SPAUDA RASO NUSLEPE NUO RINKEJU ANTRA TEISTUMA, PASIRODO ITALIJOJ BUVO NUTEISTAS BAUDZIAMAJA BYLA, TAI DABAR SUGALVOJO MERGELE PRASTUMT KURI MATOMAI JAM TARNAUTU. PALANGISKIAI PALUCKAI NERA KVAILIAI, IR NEMOKAMU SASLYKU AR KEBABU NEVALGO PAS SIOS MERGELES TEVA basankej

Oi 2018-08-07 08:16 (IP: 86.100.63.99)
„Ginti silpnuosius ir garantuoti, kad augtų visa Lietuva, kad Lietuvoje būtų gera gyventi visiems, o ne saujelei turtingųjų.“ Persaldintas tekstas, labai primenantis kpSS eilinio suvažiavimo lozungus, iškabintus sanatorijų ir poilsio namų koridoriuose. „bendradarbiaujant su socialiniais partneriais, profesinėmis sąjungomis“- bet profsąjungos ir yra socialinis partneris. Silpnai, labai silpnai. Bet ir kitų partijų lygis ne aukštesnis. Nėra partijose asmenybių, ypač tai jaučiasi Palangoje.

Arturas 2018-08-07 01:19 ([email protected] / IP: 84.15.183.189)
Netavo roges ir nereikia noses kišti kur nesupranti stumema kitų, kebabu vadove taip.

Misis 2018-08-06 19:51 (IP: 90.131.45.208)
Čia ne mis konkursas, čia rimčiau, miesto valdymas.

partijos skirias 2018-08-06 11:13 (IP: 86.100.63.99)
ženkliukais, balionėlių spalva, lankstinukų forma... Dar kuo?

Taip pat skaitykite

Palangoje esanti Bangų g. stebina ne vieną pėsčiąjį ar dviratininką – čia stovi net trys skirtingi ženklai, žymintys pėsčiųjų ir dviračių eismą. 


Gegužės 5 d., apie 12.57 val., Palangoje, Paukščių take, automobilis „Ford“, kurį vairavo 1979 m. gimęs vyras, pirminiais duomenimis, atsitrenkė į stovėjusį automobilį „Toyota“. Į ligoninę nuvežtas automobilio „Ford“ vairuotojas ir trys 2004 m. gimusios keleivės. Aplinkybės tikslinamos.


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informavo per penktadienį, vasario 5 d., Lietuvoje fiksuotus koronavirusinės infekcijos (COVID-19) protrūkius. Vienas jų buvo Palangos reabilitacijos ligoninėje – penktadienį patvirtinti trys atvejai, iš kurių du yra darbuotojai ir vienas pacientas. Iš viso su protrūkiu Palangoje siejami keturi COVID-19 ligos atvejai. Dar...


Palangos savivaldybė išrinko diplomatui Jamesui Youngui Simpsonui skirtos skulptūros-meninio akcento idėjos konkurso nugalėtojus. Jais tapo architektas Saulius Druskis ir skulptorius Sergejus Plotnikovas.


Praėjo jau beveik metai, kai Anapilin iškeliavo populiarus estrados dainininkas Stasys Povilaitis. Per visą šį laikotarpį būta daug įvairių diskusijų, kaip įamžinti taip Palangą mylėjusio ir šioje žemėje amžinybei atgulusio dainininko atminimą. Palangos miesto savivaldybės administracija prieš keletą savaičių paskelbė dainininko atminimo įamžinimo Palangoje idėjos...


Septyniasdešimt ketveri metai prabėgo nuo tada, kai 1941 m. birželio 14-osios naktį prasidėjo masiniai lietuvių areštai. Gyvuliams skirtuose vagonuose žmonės su šeimomis buvo tremiami į Sibirą, kur spiginant negailestingam šalčiui buvo verčiami kęsti badą bei sunkiai fiziškai dirbti. Ne vienas lietuvis, neištvėręs tokių atšiaurių gyvenimo...


Vakar į „Palangos tilto“ redakciją pristatyti laikraščio skaitytojams savo miesto viziją, jei būsią išrinkti merais, rinkosi tokio iššūkio nepabūgę politikai, kandidatuojantys į Palangos mero postą pirmąkart vyksiančiuose tiesioginiuose rinkimuose. Deja, iš septynių kviestųjų redakcijos duris pravėrė tik trys kandidatai: Centro partijai...


Kalėdinės idėjos: gaminame advento kalendorius

Pagal WWW.ZOOMBOOK.LT, 2013 11 28 | Rubrika: Miestas

Laukti Kalėdų visuomet smagiau, jei kasdien save pradžiuginate maža staigmena, kuri slepiasi už advento kalendoriaus durelių. Tačiau ar pagalvojote, jog originalų advento kalendorių galite pasigaminti ir patys? ZOOMBOOK komanda jau pasirūpino keliais paprastais, tačiau širdžiai mielais rankdarbiais – pamėginkite ir jūs.


„Kiek metų dirbame, su tokiu įvykiu susidurti dar neteko, - vienu balsu tvirtino Palangos savivaldybės Vaiko teisų apsaugos skyriaus vedėja Emilija Lapėnienė ir lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ direktorė Rūta Regina Lukaitienė pasakodamos apie ketvirtadienio įvykį, kai ant tvenkinio Birutės parke kranto buvo rastos be priežiūros paliktos trys mažametės...


Konstitucijos žinias pasitikrino trys palangiškiai

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 04 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos viešojoje bibliotekoje vykusiame pirmajame Konstitucijos egzamino etape pagrindinio šalies įstatymo žinias pasitikrino trys palangiškiai. Į trisdešimties klausimų testą atsakinėjo teisinį išsilavinimą turintis Laurynas Juzėnas bei specialių žinių neturinčios Monika Lukšienė bei Gražina Grigaliūnienė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius