„Sportas netrukdo mokslui, o mokslas netrukdo sportui”

Palangos tiltas, 2015-05-25
Peržiūrėta
405
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Sportas netrukdo mokslui, o mokslas netrukdo sportui”

Artėjanti vasara – smagiausias laikas Palangos jauniesiems sportininkams. Senosios gimnazijos sporto aikštyne kasdien vis daugiau klegesio. Šalti orai neišgąsdino ir jaunųjų svečių iš Palangos pradinės mokyklos. Baigiamosios „Šaltinio“ klasės mokinukai, lydimi puikios mokytojos – olimpinės dvasios puoselėtojos Nomedos Maksvytienės – sugužėjo savęs parodyti vyresniesiems savo draugams.
Puoselėdami puikias gimnazijos tradicijas, kad supažindintų pradinių klasių mokinius su sporto galimybėmis, trečiokai gimnazistai Antanas Šatkauskas, Vidmantas Mitkus ir mokytoja Dalia Rakauskienė organizavo susitikima su būsimaisiais gimnazistais. Vykdė užduotis, už kurias visi dalyviai bus apdovanoti Lietuvos kūno kultūros ženklais. Vaikai šoko į tolį, tikrino savo vikrumą, mokėsi atlikti Eurofito testus, bėgo ištvermės bėgimą. Už didžiules pastangas visi svečiai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Geriausi – stipriausi – apdovanoti Palangos senosios gimnazijos diplomais. Renginio dalyvius sveikino visi gimnazijos kūno kultūros mokytojai ir direktorius Algirdas Karačionka.
Po trijų valandų stadioną užplūdo šiek tiek vyresnė „olimpinė karta“. Tai – Palangos senosios gimnazijos baigiamųjų klasių sportininkai. Jie visi siekė parodyti pačius geriausius sportinio sezono rezultatus. Net trys gimnazistai – Ąžuolas Zubė, Ernestas Davidovič, Laurynas Vičas – lauks Lietuvos sporto departamento prie Švietimo ir mokslo ministerijos direktoriaus elito diplomų ir aukso ženklelių su ąžuolo vainiku. Senųjų gimnazijos rekordų nei vienas nepagerino, tačiau visiems dalyvavusiems bus įteikti įvairių spalvų Kūno kultūros ženkleliai. Tai – paskutinis Palangos senosios gimnazijos bendruomenės renginys prieš abitūros egzaminus ir prieš vasaros atostogas. Visų laukia sportiška vasara.

Dalia RAKAUSKIENĖ
Palangos senoji gimnazija
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius