Stebuklingi šulinių dangčiai

Aistas MENDEIKA, 2009-04-15
Peržiūrėta
330
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Neseniai labai nemalonų nuotykį patyrė viena palangiškė, automobiliu važiavusi Medvalakio gatve. Netikėtai iš savo vietos šoktelėjęs beveik vidury gatvės esančio šulinio dangtis atvėrė skylę, į kurią įkrito vienas ratas. Transporto priemonei teko skubiai riedėti į svečius pas remontininkus. Paaiškėjo, jog ne tik padanga, ratlankis sudarkyti, bet ir reikalingas važiuoklės remontas, kurį meistrai įvertino 500 litų.

Duobių Palangos gatvėse, ypač pavasarį, tikrai netrūksta. Tai keiksnodamas pastebi kiekvienas vairuotojas. Tad ką bekalbėti apie atsidarinėjančius šulinių dangčius... Nukentėjusių nuo tokių „šposų“ galima rasti ne vieną. Tik toli gražu ne kiekvienas, susirinkęs nukritusias detales, skuba ieškoti teisybės, ieškoti tų, kurie privalo atlyginti žalą.

Uždarosios akcinės bendrovės Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus „Palangos tiltui“ tvirtino, kad tai nesanti labai didelė bėda. Anot jo, minėtoje Medvalakio gatvėje jau anksčiau buvo remontuojamas šulinys, tačiau, matyt, ne viskas buvo gerai sutvarkyta, todėl dangtis pradėjęs darinėtis. „Palangiškei, kurios ratas įkrito į šulinį ir automobilis buvo apgadintas, atlyginti nuostolius privalome. Nuo tokių atvejų mūsų įmonė yra apdrausta“, - teigė direktorius.

Deja, nedaug kam žinoma, jog nutikus tokiam nemaloniam atvejui būtina kreiptis į policiją, kad pastaroji užregistruotų įvykį. Be jos nepadės ir pats Dievas...

Tik net ir gavus policijos „palaiminimą“ pergalė dar pakankamai toli. Mat draudimo bendrovės ne itin suinteresuotos apmokėti padarytą žalą.

Dėl atvejo Medvalakio gatvėje paskambinus draudimo bendrovės AAS „Gjeusidige Baltik“, kurioje yra apsidraudusi UAB „Palangos komunalinis ūkis“, Lietuvos filialo draudimo agentui Antanui Pocevičiui, paaiškėjo, jog jis beveik nieko konkretaus pasakyti negali. Anot agento, nukentėjusio automobilio šeimininkui reikėtų kreiptis į draudimo bendrovę, rašyti pretenziją ir t. t. Be to, pakvietus policiją, pastaroji esą galinti žmogų dar ir nubausti už tai, kad jo automobilis... įkrito į šulinį...

Vadinasi, galima padaryti išvadą? Jei netyčia dėl netinkamos gatvių priežiūros sulūžo automobilis, kaltas pats vairuotojas, nes važiuoti reikia atsargiau ir būtinai aplenkti šulinius – nesvarbu, ar jie uždengti, ar ne. Žalos niekas neatlygins – vieni žarstys pažadus, o kiti stengsis išvengti mokėjimo...

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šių metų pradžia gausi sniego ir naudingų mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pasiūlymų. Vasaris – palankus metas atnaujinti savo žydruosius ekranus, įsigyti išmanius pagalbininkus buityje ar apsidraudus automobilį laimėti degalų. Visus operatoriaus pasiūlymus rasite internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Paaiškėjo, kad policijos automobilį niokojo Kretingos rajono gyventojas 28 metų M.M. Prieš daužydamas mašinos langus peiliu jau buvo spėjęs supjaustyti visas automobilio padangas. Sulaikomas kretingiškis aiškino, kad jam įkyrėjo gyventi laisvėje – norįs į kalėjimą.


Įžūlus chuliganas Palangos policininkų automobilį daužė pareigūnų panosėje. Penktadienį atėjęs į Ganyklų gatvėje įsikūrusio Palangos policijos komisariato teritoriją, 28 metų chuliganas ėmė daužyti stovėjimo aikštelėje buvusį tarnybinį automobilį „Škoda Octavia“. Vyras suskaldė priekinį automobilio stiklą, išmušė dešinės pusės priekinių...


Į Palangos šventę – ekologiškomis transporto priemonėmis.

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 19 | Rubrika: Miestas

Palanga kviečia į Kurorto šventę – vasarą pasitiksime gegužės 31-birželio 2 dienomis. Savo svečiams ta proga palangiškiai pasiūlys daugybę įvairių ir smagių reginių, skirtų bet kokio amžiaus į įvairių pomėgių svečiams.


Kaip bebūtų siekiama užkirsti kelią nesiliaujančioms patyčioms, visgi jų mastai nemažėja. Kovai su patyčiomis Seime Prezidentės siūlymu priimtos Švietimo įstatymo pataisos. Nuo šiol apie patyčias išgirdę mokyklų vadovai nedelsiant privalės informuoti institucijas, parūpinti psichologą. Naujosios pataisos įsigalios nuo kitų metų rugsėjo, tačiau daugelis mokyklų ir iki...


Palangiškių ir kurorto svečių saugumu besirūpinanti VšĮ „Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stotis“ įsigijo naują intensyvios terapijos automobilį „Nissan Navara“. Automobilio vertė be įrangos – 80 tūkst. eurų, įranga kainavo dar apie 45 tūkst. eurų. Naujasis automobilis dirbs Palangoje.


Netikėtai iškritęs sniegas sekmadienį pažėrė ir laimėjimų „Teleloto“ žaidėjams. Viena jų – bendrosios praktikos slaugytoja Aušra Baužytė iš Palangos, kuri iš studijos namo išvyko su automobilio „Renault Clio“ rakteliais. Tolimą kelią iki Vilniaus važiavusiai kartu su dukra ir draugu Aušrai pirmajai nusišypsojo...


Palangos miesto savivaldybė, Gamintojų ir Importuotojų Asociacija (GIA) bei Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacija įgyvendina projektą „Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose“ ir kviečia visus gyventojus ir įmones atiduoti nebenaudojamus automobilius perdirbimui, taip pagražinti savo kiemus ir apsaugoti gamtą nuo taršos.


Liepsnos sunaikino automobilį

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 18 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį Bendrasis pagalbos centras pranešė apie Palangoje užsiliepsnojusį automobilį.


Stebuklingi šulinių dangčiai

Aistas MENDEIKA, 2009 04 15 | Rubrika: Miestas

Palangos gatvėmis vis pavojingiau darosi važinėti transporto priemonėmis. Netyčia galima ne tik smarkokai pasikratyti, bet ir rimtai sulaužyti automobilį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius