Sudužo telefono ekranas? Ne bėda

Palangos tiltas, 2022-11-24
Peržiūrėta
928
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sudužo telefono ekranas? Ne bėda

Kai jūsų mėgstamas išmanusis telefonas išslysta iš rankų ir pradeda kristi ant žemės, galite pasijusti lyg sulėtinto filmo siužete. Vieną akimirką jis dar čia pat – jūsų delnuose, o kitą - jau matote, kad guli ant žemės. Kartais prietaisui nukritus, visiškai nieko nenutinka, nes stiklas ir plastikas geba atlaikyti smūgį, bet, jeigu kritimas įvyks, pavyzdžiui, smailiu kampu – telefono ekranas garantuotai skils.

Kodėl telefonų ekranai taip lengvai dūžta?

Vartotojams labai dažnai kyla klausimas, kodėl net ir pats brangiausias telefonas, vis tiek gali taip lengvai imti ir sugesti vien dėl trapaus ekrano? Taip jau yra, kai vartotojų norai ženkliai viršija inžinerines galimybes. Norite telefono su dideliu ekranu ir elegantišku dizainu?

Šiuolaikiniai telefonai su plonais korpusų krašteliais išties labai trapūs, kalbant apie jų ekranus. Daugelis garsių, telefonus gaminančių, prekinių ženklų nuolatos eksperimentuoja su kietesnėmis stiklo rūšimis bei įvairiomis tvirtomis korpuso medžiagomis, kad būtų įmanoma pagaminti įrenginius, kurie kuo geriau sugertų smūgius. Vis dėlto, rekomenduojama savo prietaisą laikyti specialiame telefono dėkle ir būtinai uždėti apsauginį ekrano stikliuką. Tik taip galima maksimaliai apsaugoti prietaisą.

Ką daryti, kai ekranas vis tik skilo?

Šiais laikais prisižiūrėjus įvairios informacijos internete, žmonės ima patys remontuoti skilusius telefono ekranus. Visada galima nusipirkti naują ekraną su visais keitimo įrankiais tiesiog internetu. Tik kitas klausimas – ar turite šiam darbui pakankamai kompetencijos? Gerai neišmanydami apie sudedamąsias telefono ekrano dalis, galite negrįžtamai pažeisti sveikąsias jo dalis. Tuomet visas šis darbas nueis perniek ir galutiniame rezultate – teks vis tiek nunešti prietaisą į taisyklą ir tada jau sumokėti ženkliai apvalesnę remonto kainą.

Kur kreiptis dėl suskilusio telefono ekrano?

Tam, kad netektų patirti šio fiasko – įskilus ar sudužus ekranui, rekomenduojama iš karto kreiptis į patikimą telefonų taisyklą. Telefono ekrano keitimas Vilniuje ir kituose miestuose tokia dažna paslauga, kad kartais rasti tą pačią geriausią taisyklą būna keblu.

Vis dėlto, jeigu ieškosite tikrai patikimos taisyklos, pasidomėkite, kokius būtent telefonus jos remontuoja. Vienos taisyklos specializuojasi su vienokiais modeliais, kitos – su kitokiais.

Telefono ekrano keitimas Vilniuje - tikrai prieinama paslauga, beliks tik plačiau pasidomėti ir pasikalbėti su pasirinktais meistrais. O jie jums tikrai galės atsakyti į svarbius klausimus apie ekrano remontą ir labai detaliai pakonsultuoti.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kai jūsų mėgstamas išmanusis telefonas išslysta iš rankų ir pradeda kristi ant žemės, galite pasijusti lyg sulėtinto filmo siužete.


Pasak Uosto direkcijos vadovo Algio Latako, šiemet kruizinis laivų sezonas, kuris prasidėjo balandį ir baigėsi spalio 8 d., buvo geras.


Pažvelkite, kaip atrodo pajūrio šiukšlintojo veidas! 


Gimus trečiajam Linos Griciūtės sūnui Gabrieliui visi šeimos planai kaip mat sudužo į šipulius ir jau metus visi gyvena it ant adatų. 


Šią savaitę Palangoje į bėdą pateko nuo karo Ukrainoje bėgusi ir kurorte saugų prieglobstį tikėjusi rasti ukrainietė – kuriam laikui be priežiūros paliktus pabėgėlės daiktus pasisavino ilgapirščiai. Kurorto valdžia tvirtina, jog incidentas buvo nemalonus visai bendruomenei, žmonės siūlėsi suaukoti lėšas nuostolių patyrusiai ukrainietei. Gana greitai įtariamuosius sulaikiusios policijos...


Senieji pagalbos tarnybų telefono numeriai 01, 101, 011, 02, 102, 022, 03, 103 ir 033 viešuosiuose ryšio tinkluose nuo š. m. spalio 1 d. bus nebenaudojami.


Užpultas palangiškis pasigedo telefono ir dokumentų

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 13 | Rubrika: Miestas

Po užpuolimo sekmadienį, sausio 12 d., maždaug 40-ies metų vyras suprato likęs be svarbių daiktų.


Savaitė be mobilaus telefono – įmanoma?

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 05 13 | Rubrika: Miestas

Naujosios technologijos mokykloje vis labiau randa savo vietą. Šiandien net pats mažiausias mokinukas nebeįsivaizduojamas be mobiliojo telefono rankose. Neabejojama – tai reikalinga susisiekimo priemonė, tačiau dažniausiai telefonas mokykloje naudojamas ne pagal paskirtį ir neprotingai naudojantis netgi gadina mokymosi procesą. Tad Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos...


Paplūdimio gelbėtojų profesijai Holivudo filmai iki šiol suteikia daug žavesio. Todėl nenuostabu, kad dalis Palangos jaunų atostogautojų paplūdimyje skuba prie patikusio gelbėtojo ar gelbėtojos „asmenukei“ pliaukštelėti. Ne vienam, matyt, teko karčiai nusivilti – gelbėtojams su uniformomis fotografuotis „asmenukėms“ draudžiama. „Mano darbas...


Palangos Sambo akademija turi kuo pasigirti: jos auklėtiniai skina laurus tarptautinėse varžybose. Akademijos vadovas, treneris, daugkartinis šalies sambo imtynių nugalėtojas ir prizininkas, 1993 metų Europos sambo imtynių antros vietos laimėtojas, 1996 metų Pasaulio studentų sambo imtynių trečios vietos laimėtojas Ernestas Doržinkevičius tikino, jog, užsiimdami šia sporto...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius