Taryba opozicijos lyderio pravirkdytą ilgametę mokyklos direktorę išlydėjo atsistoję

Linas JEGELEVIČIUS, 2012-12-20
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Iš darbo išeinančią A. Komarovą sveikino kolegos, savivaldybės darbuotojai.

Iš darbo išeinančią A. Komarovą sveikino kolegos, savivaldybės darbuotojai.

Vakar įvykusiame Palangos miesto savivaldybės posėdyje į tribūną pirmiausia tradiciškai ropštėsi opozicionierius, „tvarkietis“ Aleksandras Jokūbauskas.
Jis reikalavo mero Š. Vaitkaus kitam Tarybos posėdžiui pateikti „išsamų paaiškinimą“, kaip Šventosios tiltas ir privažiavimas prie jo buvo registruoti „Energetiko“ vardu.
Meras Tarybos nariams ir gausiai į Tarybos salę susirinkusiems visuomenės atstovams teigė, kad tiltas „niekada nebuvo“ savivaldybės nuosavybė ir sakė, kad „Palangos tiltas“ klaidingai informavo visuomenę, kad STT dėl tilto registracijos pradėjo tyrimą.
„Palangos tilto“ šaltinis STT Klaipėdos skyriuje šių eilučių autoriui patvirtino šią savaitę, kad toks tyrimas išties yra pradėtas „pagal informaciją žiniasklaidoje“.
Apie tyrimo eigą ir rezultatus informuosime.
Miesto vadovas, apžvelgdamas metus, pastebėjo, kad per juos įvyko 25 posėdžiai.
„Neprisimenu, kad Tarybos posėdžiai kada nors būtų vykę taip sklandžiai“, – sakė Š. Vaitkus, padėkodamas už puikų darbą visai Tarybai ir administracijai.
Visuomenės atstovė Albina Rakauskienė retoriškai klausė A. Jokūbausko, ar jis nepažeidė viešų ir privačių interesų, rinkdamas parašus, kad būtų vėl leidžiamas eismas Senojo turgaus gatvėje. Advokatas suputojo: „Neklaidinkite visuomenės!”
Kitas opozicionierius, socialdemokratų lyderis Danas Paluckas priminė administracijos direktorei A. Kilijonienei, kad pernai ji buvo viešai žadėjusi, jog šilumos kaina šiemet kurorte mažės šešiais procentais, bet taip neatsitiko.
Jis pastebėjo, kad Tarybos vadovai vėluoja atsakyti į daugumą jo paklausimų.
A. Jokūbauskas „kibo į atlapus“ ir savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėjo pavaduotojui Vytautui Korsakui, reikalaudamas pasakyti, kokia išeitinė kompensacija bus išmokėta norą palikti direktorės pareigas pareiškusiai Pradinės mokyklos direktorei Angelinai Komarovai.
„Šešių mėnesių“, – sakė teisininkas.
„O koks jos atlyginimas?“ – kvotė A.Jokūbauskas.
„Nežinau. Užeikite po posėdžio į kabinetą, pasakysiu“, – neprarado savitvardos V. Korsakas.
„Neadekvatu, kai mes direktorei išmokėsime keliolikos tūkstančių išmoką, o mokyklai bus skirti 3000 litų dėl lėšų trūkumo“, – reziumavo advokatas.
„Darbietė“ Genoveita Krasauskienė sakė balsuosianti už išeitinę kompensaciją, bet sakė „negerai yra“, kad mokytojai dėl lėšų trūkumo turės eiti dviem dienoms neapmokamų atostogų.
Biudžeto skyriaus vedėja Regina Garadauskienė sakė, kad pinigų mokytojams bus rasta ir nereikės eiti priverstinių atostogų.
Toks dėmesys pravirkdė ilgametę direktorę.
Išvydęs ašaras, meras pakėlė balsą prieš opozicijos lyderį: „Direktorė dirbo mokykloje nuo 1991-ųjų, o, jūs, Jokūbauskai, atvažiavęs iš kito miesto, gerbiamą direktorę dabar pravirkdėte“.
Politikai balsavo už sprendimo projektą – paskyrė A. Komarovai šešių mėnesių išeitinę kompensaciją.
Svarstant klausimą dėl savivaldybės lėšų skyrimo pigių avialinijų bendrovės skrydžiui į Londoną, Š. Vaitkus pabrėžė, kad skrydis bus „labai naudingas“ Palangai.
Jis vyktų dukart per savaitę visus metus.
A Jokūbauskas įgėlė merui, jį pavadindamas „generolu“: „Gal Tarybos kokio nors tyrimo net nereikia, nes turime generolą, kuris viską vienas nusprendžia“.
Vicemeras S. Simė ir buvęs meras V. Stalmokas parėmė sprendimo projektą – skirti skrydžiui 150 tūkstančių litų.
Bet net gavusi garantiją pinigams, oro bendrovė dar svarstytų, ar vertėtų skraidyti į Palangą.
Taryba nusprendė atidėti klausimą dėl masinių renginių rinkliavos.
Pranešėjas liberalsąjūdities Eimutis Židanavičius informavo, kad buvo sutarta užskaityti šiek tiek daugiau kaip 9 milijonus litų 2001-2010 metais padarytų UAB „Palangos šilumos tinklai“ investicijų, nors bendrovė reikalavo užskaityti jų už 16,2 milijono litų.

Jūsų komentaras:

Pedagogė 2012-12-24 15:55 (a / IP: 78.61.214.75)
Jokubauskai,tu esi ne žmogus. o žvėris. Angelina stipriai serga ir Šventos Kalėdos po tokio tavo demaršo ir žvėriškumo jai nemielos.

Saulė 2012-12-22 08:08 (IP: 78.61.251.251)
Už beveik 40 tūkstančių išeitinę ir aš galėčiau ateiti ir apsiverkti.

to Kolis 2012-12-21 12:09 (IP: 78.61.175.229)
Niekas nei paneigs, nei patvirtins nesąmonių.Atsipeikėk ir pats dirbk Palangos labui.

koliui 2012-12-21 07:53 (IP: 78.61.56.200)
Su Litesko jau seniai susitarė jūsų 'mylimas" vidaus reikalų eksministras.Va,tep.

vietinė 2012-12-21 07:50 (IP: 78.61.56.200)
KOMAROVA- apsiverkusi,nuskriausta, tikra vargšytė. O TT lyderiui vis negerai,nes niekas negroja pagal jo"dūdelę". Ir negros,nes dabar valdžia konservatorių, o svarbiausia, -Palanga merui pritaria...ir stoja už jį "mūru".Ir stos, nes jis Palangai daug padarė, o jus ką? Nieko.

Kolis 2012-12-21 07:48 (IP: 78.61.251.251)
Kas galėtų paneigti, kad turginis "susitarė" su litesko...?

Taip pat skaitykite

Pirmadienį, balandžio 20-ąją, posėdžiavusi Savivaldybės darbo grupė Pasiūlymams dėl priemonių, susijusių su COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo sukeltų ekonominių pasekmių mažinimu, rengti, numatė priemones, kurios padės kurorte sušvelninti karantino sukeltas neigiamas pasekmes Palangos gyventojams ir verslui. Darbo grupės siūlymus svarstys ir galutinius sprendimus kitą...


Tarybos posėdyje 7 klausimai įveikti per pusę valandos

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 31 | Rubrika: Miestas

Šiandien, spalio 31 d., įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje dalyvavo 16 miesto politikų, kurie svarstė septynis klausimus. 


Šiandien, rugsėjo 27 d., miesto savivaldybės Taryba atleido „Gintarėlio“ direktorę Iloną Milkontę iš direktorės pareigų. Tačiau direktorė tikina turinti jai palankų Darbo inspekcijos sprendimą ir jau kreipėsi į prokuratūrą dėl jos atleidimo.


Vakar, gegužės 30 dieną, įvykusiame Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdyje socialdemokratė Svetlana Grigorian kartu su kolege socialdemokrate Renata Surblyte ir visuomeninio komiteto „Palangiškiai“ atstovu Eugenijumi Simučiu pranešė, kad veiklą Palangos miesto savivaldybės Taryboje vykdys susivieniję į opozicinę „Jungtinė Socialdemokratų ir komiteto...


Šiandien, antradienį, balandžio 16 d., į pirmąjį posėdį rinkosi 9-ojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės taryba. Iškilmingas posėdis vyko Kurhauzo salėje, posėdžio metu iš pareigų, pasibaigus kadencijai, atleistos Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė bei pavaduotoja Violeta Staskonienė, jai laikinai pavestos administracijos direktoriaus...


Palangos miesto savivaldybėje vienam mokiniui, skaičiuojant ugdymo ir mokyklų aplinkos išlaikymo lėšas, 2015 m. buvo skiriama 2190 eurų. Ši suma buvo vos mažesnė už mažųjų savivaldybių (vertinant pagal gyventojų tankį) vidurkį (2200 eurų), atskleidė Lietuvos laisvosios rinkos instituto analizė.


Palangos miesto savivaldybės taryba antradienį, vasario 23 d., patvirtino Savivaldybės 2016 metų biudžetą, kurį sudaro 19 mln. 924 tūkst. eurų pajamų. Vienam Palangos miesto gyventojui teks apie 1148 eurų biudžeto asignavimų.


Vakar į paskutinį 54-ąjį 7-ojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdį rinkosi šventiškai apsirėdę 2011 metais išrinkti miesto politikai. Prieš vidudienį, išklausę mero Šarūno Vaitkaus kalbos, padėkos raštais bei Malgorzatos Omilanovskos knygomis „Pabaltijo Zakopanė. Palanga Tiškevičių laikais“ apdovanoti...


Vakar įvykusiame Palangos miesto savivaldybės posėdyje į tribūną pirmiausia tradiciškai ropštėsi opozicionierius, „tvarkietis“ Aleksandras Jokūbauskas.


Tarybos posėdyje - maža opozicijos pergalė

Linas JEGELEVIČIUS, 2010 11 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį įvykęs Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdis prasidėjo iškilmingomis akimirkomis – meras V. Stalmokas ilgamečiam Tarybos nariui Daniui Puodžiui, sveikindamas su gražiu gimtadieniu (sukako 75 metai – aut.), įteikė gėlių puokštę. Jubiliatas, pasinaudojęs dėmesiu, teiravosi savivaldybės administracijos direktoriaus Valerijaus Kuznecovo apie miesto gatvių tvarkymo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas