TOP 4 romantiškiausi ir laiko patikrinti būdai pasipiršti

***, 2021-02-16
Peržiūrėta
4884
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

TOP 4 romantiškiausi ir laiko patikrinti būdai pasipiršti

Nors jau praėjusi Valentino diena yra ta šventė, kurios metu susižada daugiausiai porų, vis dėlto jei praleidote šią progą, yra ir kitų būdų kaip mylimosios paklausti lemtingojo klausimo! Pateikiame TOP 4 laiko patikrintus pasipiršimo būdus, kurie tikrai pranoks lūkesčius.

Old school`inis pasiūlymas
Tiesiai, lyg iš romantinio filmo... Būtent taip atrodo pasipiršimas žvakių šviesoje, su gėlėmis, skambant romantiškai muzikai fone. Tai gali būti ir speciali vakarienė restorane, tačiau ne ką blogiau yra sukurti jaukią atmosferą namuose. Taigi, skambant muzikai, degant žvakėms, belieka priklaupti ant kelio ir paklausti... Tiesa, prieš piršlybas reikėtų nustatyti žiedo dydį, kad Tą dieną nebūtų jokių nesusipratimų.

Sužadėtuvių kelionė
Tai kelionė, kurios tikslas yra užmauti sužadėtuvių žiedą mylimajai ant piršto. Svarbiausia – neišsiduoti. Todėl kelionės metu elkitės natūraliai, nesielkite taip, jog išduotumėte savo ketinimus. Juk mergina iškart supranta, kai kažkas yra ne taip.
Sužadėtuvių kelionei nebūtina rinktis Maldyvų. Užtenka ir kaimyninių šalių, galbūt net Palangos tilto ar elementaraus poilsio prie lietuviško ežero. Pakvieskite mylimąją pasivaikščioti, jei norite, kad viskas būtų paprasta, o jei norite sukelti tikrą nuostabą ir atimti žadą, sukurti visą piršlybų scenarijų!

Piršlybos su fejerverkais
Ar atsimenate tas pirmąsias kibirkštis, kurios jaudino pirmųjų jūsų susitikimų metu? Tai galima pakartoti, nes piršlybos fejerverkų fone yra dar viena laiko patikrinta patirtis! Tam, kad tai būtų įgyvendinta nebūtina laukti Naujųjų metų. Juk pirotechniką galima šaudyti ir kitomis progomis, o kartais gal ir visai be progos. O, be to, kas gali būti gražesnė akimirka nei ketinimas priklaupti ant kelio?
Sužadėtuvės – fotosesija
Tai išties nuostabi idėja piršlybos. Jums tereikia piršlybas suderinti su fotografu, kuris pasislėpęs įamžins šią lemtingą akimirką. Tai bus tobula, nes amžiams turėsite atsiminimą iš Tos dienos bei Jos reakcijos. Įprastai tokios piršlybos vyksta kažkur gamtoje ar vietovėje, kurioje fotografui būtų lengva pasislėpti, nesukelti įtarimo.

Taigi, planuojant pasipiršti, taip pat svarbu ne tik turėti idėją, bet ir atsinešti žiedelį. Ieškantiems išskirtinių šios progos papuošalų, siūlome pandemijos metu pasižvalgyti po elektronines svetaines. Sužadėtuvių žiedai „Indivi“ vieni iš tų, kurie tikrai nustebins mylimą damą ir nepaliks jos abejingos!

 

Jūsų komentaras:

Kornelija 2021-03-31 20:24 ([email protected] / IP: 162.158.202.245)
Aš aptikau šį straipsniuką, nes planuoju pati pirštis savo vaikinui. Nematau tame nieko blogo, žinau ko noriu, tai old schoolas, kad pačiai laukti ir tikėtis visai nepatrauklus. Kadangi pastebėjau, jog nėra tokio pasiūlymo kaip mano idėja, tai dalinuosi. Ketinu savo vyruką nusivežti poilsiui į druskininkus (ilgai nedvejoju paimsiu šioje covidinėje situacijoje galiojantį pasiūlymą čia https://www.geradovana.lt/poilsis-su-nakvyne/poilsis-druskininkuose ) ir ten prie vakarienės pasipiršiu. Aišku žiedo neruošiu, bet čia smulkmena, vėliau kartu išsirinksim :D

Taip pat skaitykite

Remontuoti būstą ar patalpas gali tekti gan dažnai. Tačiau kas kiek laiko remontuoti – normalu, o kas kiek – per retai ar per dažnai? Aišku, vienareikšmiško atsakymo niekur tikrai nerasime, bet galime pasvarstyti apie tai, kokios tendencijos pasaulyje ir mūsų šalyje yra dažniausios bei kaip remontuoti būtų teisingiausia. Taigi, kas kiek laiko rekomenduojama atlikti remontą?


Kaip laikomasi saviizoliacijos reikalavimų, praėjusią savaitę Palangoje patikrinti 52 asmenys, grįžę ar atvykę iš užsienio valstybių, iš jų 15 – grįžusių iš šalių, iš kurių atvykus taikomos sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės. Nustatytas 1 pažeidimas dėl saviizoliacijos laikymosi. Praėjusią savaitę atsakingi Savivaldybės...


Kaip laikomasi saviizoliacijos reikalavimų, praėjusią savaitę Palangoje patikrinti 42 asmenys, grįžę ar atvykę iš užsienio valstybių, iš jų 11 – atvykusiųjų iš šalių, iš kurių atvykus taikomos sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės. Nustatyti 2 pažeidimai dėl saviizoliacijos laikymosi, surašytas 1 protokolas.


Kaip informavo „Palangos tiltą“ Klaipėdos apskrities policijos komisariato Komunikacijos vadovė Andromeda Grauslienė, Palangos postuose šeštadienį buvo patikrinti 1243 automobiliai, surašyti 3 protokolai pagal ANK 45 str.dėl judėjimo taisyklių tarp savivaldybių pažeidimo ir 37 protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus (KET). Sekmadienį, kovo 28 d....


Palangoje pareigūnai iki šiol itin intensyviai vykdo įvažiuojančiųjų automobilių kontrolę mobiliuose patikros postuose. Kaip sakė „Palangos tiltui“ Asta Kažukauskienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyr. specialistė, per praėjusią savaitę – vasario 15 – 21 d. – buvo patikrinti 8305 automobiliai. „Į...


Nors jau praėjusi Valentino diena yra ta šventė, kurios metu susižada daugiausiai porų, vis dėlto jei praleidote šią progą, yra ir kitų būdų kaip mylimosios paklausti lemtingojo klausimo! Pateikiame TOP 4 laiko patikrintus pasipiršimo būdus, kurie tikrai pranoks lūkesčius.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, penktadienį, sausio 15 d., Palangoje patikrinti 1453 automobiliai, 2 protokolai pagal ANK 45 str., 17 protokolų už KET pažeidimus. ANK 45 str. numato administracinę atsakomybę dėl veido kaukių nedėvėjimo koronaviruso pandemijos metu.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policijos komisariatas, Palangoje šeštadienį, sausio 9 d., patikrinti 1927 automobiliai, neįleista 12, 8 neleista išvykti neturint tinkamos priežasties, surašyta 10 protokolų pagal ANK 45 str., 11 protokolų už KET pažeidimus.


Kaip informavo Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities policijos komisariato komunikacijos vadovė, antradienį, gruodžio 29-ąją, Palangos postuose buvo patikrinti 732 automobiliai, neįleisti 27, surašyti du KET protokolai.


Tvarkyti žaliąsias atliekas- trys būdai  1

"Palangos tilto" informacija, 2014 05 22 | Rubrika: Verslas pinigai

 Žaliosios atliekos bendrame atliekų tonaže šalyje sudaro apie 40-50 procentų, todėl jų rūšiavimas yra itin svarbus, teigia Arūnas Liubinavičius, Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) atstovas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius