TOP 4 romantiškiausi ir laiko patikrinti būdai pasipiršti

***, 2021-02-16
Peržiūrėta
1974
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

TOP 4 romantiškiausi ir laiko patikrinti būdai pasipiršti

Nors jau praėjusi Valentino diena yra ta šventė, kurios metu susižada daugiausiai porų, vis dėlto jei praleidote šią progą, yra ir kitų būdų kaip mylimosios paklausti lemtingojo klausimo! Pateikiame TOP 4 laiko patikrintus pasipiršimo būdus, kurie tikrai pranoks lūkesčius.

Old school`inis pasiūlymas
Tiesiai, lyg iš romantinio filmo... Būtent taip atrodo pasipiršimas žvakių šviesoje, su gėlėmis, skambant romantiškai muzikai fone. Tai gali būti ir speciali vakarienė restorane, tačiau ne ką blogiau yra sukurti jaukią atmosferą namuose. Taigi, skambant muzikai, degant žvakėms, belieka priklaupti ant kelio ir paklausti... Tiesa, prieš piršlybas reikėtų nustatyti žiedo dydį, kad Tą dieną nebūtų jokių nesusipratimų.

Sužadėtuvių kelionė
Tai kelionė, kurios tikslas yra užmauti sužadėtuvių žiedą mylimajai ant piršto. Svarbiausia – neišsiduoti. Todėl kelionės metu elkitės natūraliai, nesielkite taip, jog išduotumėte savo ketinimus. Juk mergina iškart supranta, kai kažkas yra ne taip.
Sužadėtuvių kelionei nebūtina rinktis Maldyvų. Užtenka ir kaimyninių šalių, galbūt net Palangos tilto ar elementaraus poilsio prie lietuviško ežero. Pakvieskite mylimąją pasivaikščioti, jei norite, kad viskas būtų paprasta, o jei norite sukelti tikrą nuostabą ir atimti žadą, sukurti visą piršlybų scenarijų!

Piršlybos su fejerverkais
Ar atsimenate tas pirmąsias kibirkštis, kurios jaudino pirmųjų jūsų susitikimų metu? Tai galima pakartoti, nes piršlybos fejerverkų fone yra dar viena laiko patikrinta patirtis! Tam, kad tai būtų įgyvendinta nebūtina laukti Naujųjų metų. Juk pirotechniką galima šaudyti ir kitomis progomis, o kartais gal ir visai be progos. O, be to, kas gali būti gražesnė akimirka nei ketinimas priklaupti ant kelio?
Sužadėtuvės – fotosesija
Tai išties nuostabi idėja piršlybos. Jums tereikia piršlybas suderinti su fotografu, kuris pasislėpęs įamžins šią lemtingą akimirką. Tai bus tobula, nes amžiams turėsite atsiminimą iš Tos dienos bei Jos reakcijos. Įprastai tokios piršlybos vyksta kažkur gamtoje ar vietovėje, kurioje fotografui būtų lengva pasislėpti, nesukelti įtarimo.

Taigi, planuojant pasipiršti, taip pat svarbu ne tik turėti idėją, bet ir atsinešti žiedelį. Ieškantiems išskirtinių šios progos papuošalų, siūlome pandemijos metu pasižvalgyti po elektronines svetaines. Sužadėtuvių žiedai „Indivi“ vieni iš tų, kurie tikrai nustebins mylimą damą ir nepaliks jos abejingos!

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje pareigūnai iki šiol itin intensyviai vykdo įvažiuojančiųjų automobilių kontrolę mobiliuose patikros postuose. Kaip sakė „Palangos tiltui“ Asta Kažukauskienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyr. specialistė, per praėjusią savaitę – vasario 15 – 21 d. – buvo patikrinti 8305 automobiliai. „Į...


Nors jau praėjusi Valentino diena yra ta šventė, kurios metu susižada daugiausiai porų, vis dėlto jei praleidote šią progą, yra ir kitų būdų kaip mylimosios paklausti lemtingojo klausimo! Pateikiame TOP 4 laiko patikrintus pasipiršimo būdus, kurie tikrai pranoks lūkesčius.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, penktadienį, sausio 15 d., Palangoje patikrinti 1453 automobiliai, 2 protokolai pagal ANK 45 str., 17 protokolų už KET pažeidimus. ANK 45 str. numato administracinę atsakomybę dėl veido kaukių nedėvėjimo koronaviruso pandemijos metu.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policijos komisariatas, Palangoje šeštadienį, sausio 9 d., patikrinti 1927 automobiliai, neįleista 12, 8 neleista išvykti neturint tinkamos priežasties, surašyta 10 protokolų pagal ANK 45 str., 11 protokolų už KET pažeidimus.


Kaip informavo Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities policijos komisariato komunikacijos vadovė, antradienį, gruodžio 29-ąją, Palangos postuose buvo patikrinti 732 automobiliai, neįleisti 27, surašyti du KET protokolai.


3 būdai kaip išvengti breketų, kad dantys atrodytų gražūs

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 04 | Rubrika: Sveikata

Jei net vien mintis apie jūsų metalinę šypseną verčia jūs krūptelėti nuo tokio vaizdo, tada siūlome jums apsvarstyti breketų alternatyvas. Kad išvengtumėte to baisaus metalinio vaizdo, ilgamečio gyvenimo pastoviai valant tarpdančius ir vis kovojant su maisto likučiais. O kur dar skausmas, kuris atsiranda įsidėjus šią įrangą. Jie yra plačiai paplitę, tačiau yra kitų būdų...


Tvarkyti žaliąsias atliekas- trys būdai  1

"Palangos tilto" informacija, 2014 05 22 | Rubrika: Verslas pinigai

 Žaliosios atliekos bendrame atliekų tonaže šalyje sudaro apie 40-50 procentų, todėl jų rūšiavimas yra itin svarbus, teigia Arūnas Liubinavičius, Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) atstovas.


„ Tai, kad Šventojoje buriasi aktyvi bendruomenė – sveikintinas dalykas. Norisi tikėti, kad tai nėra tik priešrinkiminis „darinys“, kad pakilusi banga, atsimušusi į kokias nors kliūtis, nenuslūgs. Ir tikimės, kad su laiku mums pavyks rasti bendrą kalbą, nes visų tikslas – vienas: kad Šventoji gražėtų ir klestėtų“, – po...


Pasirodo, keli atsispaudimai veiksmingesni už kavą. Milijonai žmonių pasaulyje vos pabudę tiesia ranką puodelio kavos link, kad greičiau pabustų ir būtų žvalūs.


5 būdai, kaip sutaupyti šildymo sezono metu

Pagal kurgyvenu.lt, 2013 11 25 | Rubrika: Miestas

Šaltasis metų sezonas visuomet pasitinka gerokai išaugusiomis sąskaitomis už komunalinius mokesčius. Ekspertai sako, kad reikėtų įprasti šildymo sezonui ruoštis iš anksto, pavyzdžiui, taupyti tam pradėti dar vasarą. Arba, pasirūpinti namo renovacija ir apšiltinimu, kokybiškais langais bei durimis. Žinoma, tai tikrai padėtų ištverti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius