Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi „Kretinga“ dramatiškai prasibrovė į finalą

Palangos tiltas, 2024-04-12
677

NKL nuotr.
NKL nuotr.

10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje 64:62 (25:23, 24:11, 12:18, 3:10) palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ir pusfinalio seriją laimėjo 3-2.

Ketvirtojo kėlinuko starte iniciatyvos ėmėsi Dominykas Domarkas, kuris 6 taškais paeiliui artino šeimininkus 58:62. Likus 4 minutėms Domantas Vilys pridėjo baudas, o puolime strigusių kretingiškių pranašumas ištirpo iki 2 taškų (62:60).

Tuomet Mantas Ruikis ir Edgaras Danys klydo varydamiesi kamuolį, o Vilys baudų metimais likus 2 minutėms lygino rezultatą 62:62.

Ekipos vėl keitėsi nesėkmingomis atakomis, o likus 27,9 sekundės technine pražanga už vaidybą buvo nubaustas Tautvydas Kliučinykas, už tai Mindaugas Stašys realizavo baudą ir išvedė svečius į priekį 63:62.

Galiausiai po minutės pertraukėlės Stašys prametė iš vidutinio nuotolio, o rezultatą lyginti galėjęs Domarkas prametė, kamuolį sugriebęs Ernestas Bružas likus 1,6 sekundės stojo mesti dviejų baudų, iš kurių pataikė vieną (64:62).

Lemiamoje atakoje šeimininkai prametė, o kretingiškiai puolė triumfuoti. Per ketvirtąjį kėlinį Kretingos ekipa pelnė 3 taškus.

Įspūdingoje serijoje Kretingos ekipa visas tris pergales nuskynė Marijampolėje. Didžiajame čempionato finale kretingiškiai susigrums su „Jurbarko-Kario“ ekipa. Finalo startas numatytas balandžio 17-ąją.

Tuo metu Marijampolės komanda dėl trečios vietos susigrums su Palangos „Olimpu“.

Trečius metus „7bet-NKL“ rungtyniaujanti „Kretinga“ praeitus du sezonus užėmė priešpaskutinę, 13-ąją vietą.

Pirmoje rungtynių pusėje dominavo Edgaro Danio ir Ernesto Bružo vedami kretingiškiai, o po Nojaus Pabriežos dvitaškio prieš ilgąją pertrauką svečiai buvo susikrovę 15 taškų pranašumą (49:34).

Trečiojo kėlinuko starte sąlygas taip pat diktavo svečiai, kurie tiksint 26-ajai minutei išlaikė per pirmus du kėlinius susikrautą persvarą (57:42). Visgi po minutės pertraukėlės šeimininkai ėmė artėti.

Pauliaus Beliavičiaus ir Tautvydo Kliučinyko sėkmingos atkarpos užkurta Marijampolės komanda prieš lemiamą ketvirtį švelnino deficitą iki 9 taškų (52:61).

Kretingos ekipoje naudingumu išsiskyrė Rytis Zabita, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 7 taškai (2/2 dvit., 3/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Edgaras Danys, per 35 minutes pelnęs 16 taškų (4/9 dvit., 2/6 trit.).

Marijampolės komandai Vytautas Šulskis per 31 minutę pelnė 17 taškų (7/9 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Vytautas Šulskis 17 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), Dominykas Domarkas 14 (4/9 dvit.), Paulius Beliavičius 12 (3/5 trit.), Domantas Vilys 8 (8/8 baud.), Tautvydas Kliučinykas 7.

„Kretinga“: Edgaras Danys 16 (4/9 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam.), Ernestas Bružas 15 (4/11 trit., 9 atk. kam.), Mindaugas Stašys (5/5 baud., 4 rez. perd.), Mantas Ruikis ir Rytis Zabita (10 atk. kam.) po 7.

NKL

10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą.

Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi.

Kodėl Marijos skulptūra Maltoje verkė kraujo ašaromis ir mokslininkai nerado priežasties ir įrodymų, kad įsikišo žmogus?

O kas ta piligriminė kelionė? Nesistebėkite, nes to nežinojo net kai kurie kelionės bendrakeleiviai, išdrįsę leistis į avantiūrą. Nuotykį, kuris pakeitė gyvenimą iš esmės.

Kiekviena žiema – rimtas išbandymas Lietuvos pajūrio krantams. Atšiaurios oro sąlygos kone kiekvieną žiemą padaro didžiulės žalos.

Mažeikiuose prasidėjo Žemaitijos krepšinio taurė, kurioje varžosi keturi „7bet-NKL“ klubai.

Kai jau atrodė, kad Molėtų „Ežerūnas“ sugebės išplėšti lemiamas ketvirtfinalio serijos rungtynes, savo žodį tarė „Palangos Kuršiai“. Ketvirtajame kėlinyje 7 taškų deficitą turėję Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai atsitiesė ir trečią kartą paeiliui Molėtų ekipą įveikęs pajūrio klubas pateko į Jonavoje vyksiantį Nacionalinės krepšinio...

Balandžio 11 dieną Jonavoje vyko Lietuvos „mini“ tinklinio mergaičių U-13 čempionato III-čiasis turas. Jo metu turėjo išaiškėti, kurios U-13 mergaičių komandos iškovos teisę dalyvauti finalinėse varžybose.

Baigėsi LFF I lygos 5-ojo turo rungtynės tarp FK „Palangos“ ir Kazlų Rūdos „Šilo“ komandų, o pergale Klaipėdoje rezultatu 3:1 (2:0) džiaugėsi palangiškiai.

Minint  praėjusią Šv. Huberto dieną, kuria nuo seno prasidėdavo medžioklės sezonas, „Palangos tilto“ korespondentui buvo suteikta reta proga apsilankyti Šventosios medžiotojų klubo organizuojamoje šeštadieninėje medžioklėje. Nuobodžiauti ten nebuvo kada: baimė paklysti miške, „prarėkta“ gerklė ir pirmas šį sezoną grobis...