Triukšmas iš „Auskos“ neliko be atsako – pradėtas ikiteisminis tyrimas

"Palangos tilto" informacija, 2020-07-05
Peržiūrėta
2033
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Triukšmas iš „Auskos“ neliko be atsako – pradėtas ikiteisminis tyrimas

Iki rytmečio visą savaitgalį vykęs namuose „Auska“ festivalis "Pudra" ir sutrukdęs palangiškių ir kurorto svečių ramybę neliko nepastebėtas ir vietos policijos. Kaip „Palangos tiltui“ sekmadienį sakė Kęstutis Bončkus, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas, dėl viešosios rimties sutrukdymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Triukšmas, sklindantis iš „Auskos“, gerokai papiktino šalia gyvenančius ir poilsiaujančius žmones.
„Nebe pirmą kartą iš poilsio namų „Auska“ sklinda triukšmas valandomis, kuriomis triukšmas neleistinas. Konkrečiai, prasidėjęs ketvirtadienį ir iki penktadienio vakaro sklidęs su petraukomis, naktį iš penktadienio į šeštadienį, t.y. liepos 3-4 naktį, ypač garsus triukšmas be pertraukų sklido iki pat ryto 8 val. Daugybė netoliese gyvenančių zmonių skambučių į policiją (mano žiniomis, ir bent vieno asmens raštiškas pareiškimas, pateiktas policijai vidury nakties) norimo rezultato nedavė, triukšmas nenutilo. Nesilaikoma viešosios tvarkos ir nepaklūstama pareigūnų reikalavimams. Surašyti protokolai, bet triukšmas tęsiasi. Kodėl? Prašome imtis priemonių užtikrinti viešąją tvarką, Triukšmo valdymo įstatymo reikalavimų laikymąsi Palangoje,“ – tokį įrašą Facebook Vieninga Palanga paliko Giedrė Gliaubertienė.
Tiesa, kiti gynė renginio organizatorius: „Giedre Gliaubertiene, jūs rimtai? Keletą kartų metuose renginiai yra problema? Leistinas yra pakankamai didelis triukšmas, turbūt neviršija ten leistinų normų, tiesiog pripratus prie visiškos tylos atrodo garsu,“ – Gintautė Matulevičiūtė, sveikatos centras „Energetikas“ ir SPA „Amber Palace“ direktorė, parašė Facebook Vieninga Palanga.
Į vietos gyventojų nusiskundimus sureagavo ir miesto meras Šarūnas Vaitkus, kuris tikino susisiekęs ir su Palangos policijos komisariato vadovu, ir su Policijos generaliniu komisaru Renatu Požėla. „Jokio ramybės trukdymo, ypač naktį ar net rytmetį negali būti,“ – pabrėžė meras.
Anot mero, uždarose patalpose galima muziką leisti kiek garsiau, tačiau organizuojant vakarėlius lauke turi būti atsižvelgiama kitų žmonių interesų ir laikomasi miesto tvarkos taisyklių, Triukšmo valdymo įstatymo nuoastatų. Beje, „Auską“ valdo Turto fondas.
Kaip sekmadienį, 13 val, “Palangos tiltui“ sakė Kęstutis Bončkus, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas, dėl triukšmo „Auskoje“ pradėtas ikiteisminis tyrimas.
„Šiąnakt (iš šeštadienio į sekmadienį – aut.) pradėjome ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Prieš tai naktį buvo surašyti apie penki protokolai dėl triukšmo, tačiau renginio organizatoriai jų nepaisė. Šiąnakt (iš šeštadienio į sekmadienį – aut.) buvo surašytas vienas protokolas. Tikimės, kad renginys šią naktį (iš sekmadienio į pirmadienį – aut.) jau nebus vykdomas. Festivalio organizatorius Marius yra bendraujantis, atrodo geranoriškas,“ – sakė K. Bončkus.

Jūsų komentaras:

emigrantas 2020-07-05 14:21 ([email protected] / IP: 172.69.190.79)
Nesuprantu Kaip Negalima Sutramdyti tokius Pinigai svarbiau už ramybe. Policija neturi jokiu galiu. Baisu kas darosi Palangoje

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad uostamiesčio kriminalistai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo nepilnamečiams Palangoje. Įtarimai pareikšti penkiems asmenims.


Iki rytmečio visą savaitgalį vykęs poilsio namuose „Auska“ festivalis "Pudra" ir sutrukdęs palangiškių ir kurorto svečių ramybę neliko nepastebėtas ir vietos policijos. Kaip „Palangos tiltui“ sekmadienį sakė Kęstutis Bončkus, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas...


Palangoje pradėtas šildymo sezonas  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 07 | Rubrika: Miestas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymu, Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymu bei Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklėmis, taip pat atsižvelgiant į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos orų prognozes, nuo spalio 7 d. Palangos miesto savivaldybės teritorijoje pradėtas 2019–2020 metų šildymo sezonas.


Šiandien, tarp 11 ir 12 valandos, į kavinę "Armėniški šašlykai" (J. Basanavičiaus g. 27, Palanga) atvykus FNTT pareigūnams, kavinės savininkas Darius Miklovas, kuris yra ir Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) prezidentas, pareigūnams pasipriešino. Sutramdyti D. Miklovą pavyko jį paguldžius ant promenados grindinio ir...


Kiekvieno palangiškio svajonė, kad renovacijos darbai vyktų sklandžiai, greitai ir efektyviai. Bet kaip parodė „Palangos tilto“ tyrimas, renovaciją kurorte lydi ne tik džiaugsmai, bet ir keiksnojimai dėl broko ir defektų, neaiškių sąmatų ir išlaidų, painiavos, kiek ir kam teks mokėti. „Palangos tiltas“ tęsia straipsnių ciklą apie renovaciją...


Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl incidento Palangos atrakcionuose  6

Klaipėdos apygardos prokuratūros, „Palangos tilto“ inf. , 2013 04 22 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos apylinkės prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl didelį atgarsį visuomenėje sukėlusio incidento Palangos atrakcionuose. 11 tomų baudžiamoji byla penktadienį, balandžio 19 d. perduota Palangos miesto apylinkės teismui.


Prieš šimtą metų gaudžiantys parapijos bažnyčios varpai visiems pranešdavo, kad į aną pasaulį iškeliavo parapijietis. Kai kuriose bažnyčiose varpais buvo pranešama apie pasaulinius karus ar šalies prezidento mirtį. XXI-ojo amžiaus pradžioje, radikaliai pasikeitus Katalikų bažnyčios vaidmeniui pasaulyje, Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į...


Palangiškis, Vilniaus Universitete informatiką studijavęs Valdas Ektis rugsėjo 9-ąją buvo rastas negyvas prie Saulėtekio studentų bendrabučio. Atsirado mačiusių jį iškrentant per balkoną. Šalia vaikino kūno buvo rastas peilis. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 129 straipsnį, kuris numato atsakomybę už nužudymą. Tyrėjai dar spalio mėnesį „Palangos tiltui“ ...


Kas atrodė kaip akivaizdus Palangos miesto policijos komisariato viršininko Jurgio Kažio suklupimas –  sukelta avarija išgėrus, dabar, praėjus šiek tiek daugiau kaip mėnesiui, policijos departamentui, vykdančiam įvykio tarnybinį patikrinimą, atrodo kaip „išskirtinai sudėtingas“ tyrimas.


Licencijos dirbti Lietuvoje neturinti lošimo bendrovė "Triobet", pademonstravusi neregėtą cinizmą - šalies ir užsienio gyventojams pasiūliusi lažintis, ar protesto akcijos Vilniuje penktadienį baigsis riaušėmis, pateko į teisėsaugininkų akiratį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius