Vaikams vaikų gynimo dieną – ledai

Palangos tiltas, 2014-06-05
Peržiūrėta
2434
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vaikams vaikų gynimo dieną – ledai

Tarptautinė vaikų gynimo diena penktadienį, gegužės 30 d., Palangoje paminėta gražiu renginiu, skirtu nepasiturinčių, mažas pajamas gaunančių šeimų vaikams. Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius, vykdydamas Švietimo programą, organizavo šventinę popietę su daug pramogų mažiesiems. Į J. Basanavičiaus gatvėje įsikūrusį atrakcionų parką buvo pakviesta penkiasdešimt vaikų iš mažas pajamas gaunančių palangiškių šeimų. Į šventę juos atlydėjo bei kartu laiką leido tėvai bei globėjai. Atvykusius į šventę mažuosius kurorto gyventojus pasitiko Vaiko teisių apsaugos tarnybos vyriausiosios specialistės Ilona Lingytė ir Rusana Ulskienė.

Visą valandą vaikai turėjo galimybę mėgautis įvairiomis atrakcijomis: mažesnieji pašokinėti ant labai mėgiamo vaikiško pripučiamo batuto, vyresnieji – ant batuto ,,Extreem“, papramogauti burbuluose ,,Zorbai“, pasivažinėti elektromobiliais, traukinukais, paplaukioti laiveliais. Atrakcionų parko įvairovė suteikė galimybę įvairaus amžiaus vaikams pasirinkti atrakciją pagal pomėgius bei amžių. Šventės pabaigoje miesto verslininkai – UAB „Timotis“ atstovai – nudžiugino vaikus ledais.

 

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Metų pradžioje šalies vaikų globos namuose gyveno daugiau nei 1340 vaikų. Daugiausia tai vyresni nei 7 m. vaikai, kurie turi brolių ar seserų.


Ar Palanga jau tapo tik turtuolių ir jų vaikų kurortu? Iki „kovido“ pandemijos keturis metus rengusi kilnią akciją „Pasveikink jūrą Palangoje“ mažiau pasiturinčių ir vargingai gyvenančių šeimų vaikams iš visos Lietuvos – juos pakviesti pamatyti Baltijos jūrą ir pasidžiaugti jos bei Palangos malonumais – kurorto Savivaldybė šiemet jos nerengė.


Palangos lopšelis darželio „Sigutė“ vaikučiai birželio 1-ąją, „Vaikų gynimo dieną“, pasitiko aktyviai sportuodami lauke.


Gegužės 31 dieną Palangos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ buvo suorganizuotos mokomosios-evakuacinės pratybos. Tokios pratybos lopšelyje-darželyje organizuojamos jau ne pirmą kartą ir kiekvienais metais pastebima, kad tiek darželio vaikai, tiek įstaigos personalas labai daug dėmesio skiria priešgaisrinei saugai.


Tarptautinę vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją, mažieji kurorto gyventojai kviečiami švęsti linksmai ir aktyviai – Palangos miesto savivaldybė kartu su Palangos vasaros parku, kitais partneriais ir rėmėjais miesto vaikams dovanoja įsimintiną šventę Palangos vasaros parke. Keletą valandų truksiančioje šventėje mažieji palangiškiai galės ne tik nemokamai...


Praėjusią savaitę vaikai minėjo savo šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Į šventę, vykusią Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos stadione, susirinkę mažieji Palangos visuomenės nariai turėjo ką veikti – jiems buvo pasiūlyta daug smagios veiklos.


Tarptautinė vaikų gynimo diena penktadienį, gegužės 30 d., Palangoje paminėta gražiu renginiu, skirtu nepasiturinčių, mažas pajamas gaunančių šeimų vaikams. Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius, vykdydamas Švietimo programą, organizavo šventinę popietę su daug pramogų mažiesiems. Į J. Basanavičiaus gatvėje įsikūrusį atrakcionų parką buvo pakviesta...


Praėjusį penktadienį – tarsi vasaros sezono įkarštyje – vaikų atrakcionų parke J. Basanavičiaus gatvėje šurmuliavo gausus būrys vaikų. Tarptautinė vaikų gynimo diena buvo paminėta gražiu renginiu, skirtu ne visada pasiturinčių kurorto šeimų vaikams: Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos tarnyba, vykdydama Jaunimo iniciatyvų ir vaikų...


Tarptautinę vaikų gynimo dieną – jaunųjų palangiškių koncertas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 05 30 | Rubrika: Jūros vaikai

Rytoj, birželio 1 d., Jūratės ir Kastyčio skvere bus minima Tarptautinė vaikų gynimo diena bei mokslo metų pabaiga. Renginį organizuoja Palangos moksleivių klubas bei Savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.


Vaikų gynimo diena – spalvinga, žaisminga ir saldi

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 06 02 | Rubrika: Miestas

Tarptautinę vaikų gynimo dieną Palangoje skambėjo muzika, aidėjo džiaugsmingas, vaikiškas, rūpesčių nekamuojamas klegesys. Tai – tarsi priminimas, jog vaikų teisės turi būti saugomos ir gerbiamos, jog vaikai – bet kurios tautos ateitis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius