Padaugėjo vandentiekio tinklų avarijų

Palangos tiltas, 2018-03-24
Peržiūrėta
2077
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Padaugėjo vandentiekio tinklų avarijų

UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl šaltuoju metų laiku buvusio gilaus įšalo ir dėl to kilusio grunto judėjimo, pastaruoju metu Palangoje (kaip ir visoje Lietuvoje) padaugėjo vandentiekio tinklų avarijų.
Būtent su jomis susijusios ir pastaruoju metu mieste neretos situacijos, kuomet iš čiaupo teka rusvos spalvos vanduo. Dėl tiekiamo geriamojo vandens kokybės UAB „Palangos vandenys“ pastaruoju metu sulaukia gyventojų nusiskundimų.
Pasak UAB „Palangos vandenys“ direktoriaus Virgilijaus Beržanskio, vien per nepilną šių metų ketvirtį teko likviduoti beveik 30 didesnių ar mažesnių vandentiekio avarijų. Likviduojant jas yra darinėjamos sklendės, nutraukiamas vandens tiekimas. Uždarius sklendę, tinkluose kinta vandens tekėjimo kryptis ir tekėjimo greitis vamzdžiuose. Eksploatuojant metalinius ir ketinius vamzdynus, juose natūraliai susidaro geležies nuosėdos, kurios pakitus vandens tekėjimo krypčiai ir greičiui sukyla ir gali patekti vartotojams bei laikinai pabloginti tiekiamo vandens kokybę.
„Deja, ne visada galime visiškai kontroliuoti ar įtakoti šiuos procesus, ir ne visada yra galimybė iš anksto įspėti apie galimą vandens kokybės pablogėjimą. Atsiprašome vartotojų už patiriamus nepatogumus bei prašome kantrybės ir supratimo. UAB "Palangos vandenys" darbuotojai deda visas pastangas, kad nepatogumų dėl geriamojo vandens kokybės Palangos miesto gyventojai patirtų kuo mažiau“, – sakė V. Beržanskis.
Atšilus orams, nutirpus sniegui išlindo visas per žiemą sukauptas augintinių paliktas ,,turtas“. Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius dar kartą keturkojų šeimininkams primena, kad gyvūnų laikytojai privalo vadovautis direktoriaus įsakymu patvirtintomis Gyvūnų laikymo Palangos miesto savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklėmis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius