Gimnazistai siautė šventėje „Palangos pajūris – Palangos vaikams”

Palangos tiltas, 2017-09-14
Peržiūrėta
722
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gimnazistai siautė šventėje „Palangos pajūris – Palangos vaikams”

Rugsėjo 11-ąją Palangos miesto pajūryje jau 14 kartą karaliavo Palangos senosios gimnazijos moksleiviai.
Gimnazijos tradiciniame projekte dalyvavo per 300 moksleivių, daugiau nei 40 mokytojų, gimnazijos administracija ir kiti kolektyvo nariai.
Tradiciškai žaidėme paplūdimio tinklinį, futbolą, bėgome „Palestros“ bėgimą, mėtėme lankelius, kimštinio kamuolį ir traukėme virvę – tai bene daugiausiai emocijų pareikalavusi rungtis. Traukėme klasėmis – kiek susirinko „klasiokų”, tiek ir traukė. Stipriausios klasės – IB ir IID. Jiems labai energingai padėjo klasių vadovai – Rasa Abelkienė ir Aušra Ševeliova.
Net 12 tinklinio komandų varžėsi populiariausiame Palangos paplūdimio žaidime. Nugalėjo galingiausia gimnazijos jėga – ketvirtokai, vedami Dianos ir Roberto. Futbolo aikštelėje karaliavo Sporto centro futbolo treneris Donatas Navikas, kuris suvaldė net 14 rungtynių ir išaiškino, kad ir vaikinai ir merginos Palangos senojoje gimnazijoje puikiai žaidžia populiarėjantį futbolo žaidimą. Nugalėtojai – ketvirtokai – apdovanoti „krištolinėmis“ ledainėmis.
Individualiose rungtyse varžėsi ir mokytojai, ir vaikai. Pirmą kartą „Palangos pajūris – Palangos vaikams” projekto istorijoje visus iš eilės lankelius užmetė ant taikinio Simonas Stanevičius, o toliausiai 2 kg kamuolį numetė Lietuvos rinktinės narys – rutulio stūmikas antrokas Dominykas Čiapys.
Renginį organizavo „senoji kūno kultūros mokytojų gvardija” – Dalia Rakauskienė, Ingrida Želnienė, su malonumu talkino mokytojas Rimgaudas Grabauskas. Teisėjavo Sporto centro treneris Donatas Navikas, mokytojai Rimtautė Radzevičienė ir Nerijus Vaišvila.
Prognozės žadėjo lietų, o Palangos pajūryje radome puikų orą, savo mylimą jūrą, draugus, bendraminčius ir labai gerą nuotaiką. Jau pradedame laukti jubiliejinės XV šventės „Palangos pajūris – Palangos vaikams 2018”.

Dalia RAKAUSKIENĖ
Palangos senosios gimnazijos mokytoja

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius