Paskutinis renginių ciklo „Ateik. Išgirsk. Veik“ renginys, skirtas verslumui ugdyti

Palangos tiltas, 2016-12-05
Peržiūrėta
1214
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Paskutinis renginių ciklo „Ateik. Išgirsk. Veik“ renginys, skirtas verslumui ugdyti

Gruodžio 6 d. įvyks ketvirtasis asociacijos „Ateities specialistų klubo“ organizuojamas renginys, skirtas jaunimo verslumui ugdyti, kuris užbaigs renginių ciklą „Ateik. Išgirsk. Veik“.
Pranešėja – Neringa Trinskienė, VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė regione, Pasvalio rajono savivaldybės tarybos narė, investicinių ir verslumą skatinančių projektų iniciatorė ir rengėja, kuri daugiau nei 13 metų konsultuoja visus norinčius kurti bei plėsti savo verslą.
Šiaurės Lietuvos regione Neringa aktyviai bendradarbiauja su jaunimo darbo centrais ir puikiai išmano su jaunimo verslumu susijusias problemas bei supranta jų dvejones ir baimes pradedant verslą.
Prieš keletą savaičių Neringa dalyvavo ir Pakruojo moksleivių verslumo turnyre, kuriame skatino moksleivius siekti savo tikslo.
Susitikimo metu kalbėsime apie tai, kaip jaunam žmogui atsirinkti tinkamiausią verslo idėją, kokią verslo formą pasirinkti ir kaip pradėti savo verslą. Pasak pranešėjos, „sumanymo niekas geriau įgyvendinti nesugebės, kaip idėjos autorius“.
Projektą iš dalies finansuoja Palangos miesto savivaldybė.
Renginį remia Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras.
Dėkojame rėmėjams ir visiems renginio partneriams.
Registracija į renginius svetainėje (http://ateikisgirskveik.wixsite.com/mysite) arba renginio „Facebook“ paskyroje. Laukiame Jūsų!

Projekto koordinatorė Jolanta Gricevičiutė

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio 9 d., šeštadienį, Palanga kviečia į ypatingą renginį – Ukrainos ir Lietuvos draugystės dieną, skirtą paremti ir palaikyti Ukrainos karo pabėgėlius, apsistojusius kurorte.


Balandžio 9 d., šeštadienį, Palanga kviečia į ypatingą renginį – Ukrainos ir Lietuvos draugystės dieną, skirtą paremti ir palaikyti Ukrainos karo pabėgėlius, apsistojusius kurorte. Po atviru dangumi, Jūratės ir Kastyčio skvere bei J. Basanavičiaus gatvėje vyksiančiame renginyje, kurio tikslas – surinkti lėšų karo pabėgėlių reikmėms, bus akcentuojama tautų bendrystė, skambės tautinė muzika, bus...


VšĮ Vytauto Kuso galerija-studija kviečia į renginį


Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, kartu su partneriais įgyvendindama ES struktūrinių fondų lėšomis bendrai finansuojamą projektą „Savivaldybės sėkmės kodas – lyčių lygybė“, kreipiasi į Jus prašydama padėti suformuoti dalyvių grupę Jūsų savivaldybėje organizuojamame informaciniame renginyje.


Palangos baseinas kviečia į nemokamas mankštas kūdikiams vandenyje.


Į „Delfi“ kreipėsi Palangoje poilsiaujanti kaunietė, čia atvykusi viena su dviem mažamečiais vaikais. Moterį papiktino vieno pajūrio baro prie įėjimo padėtas užrašas. Susisiekus su šios vietos vadove, ji turėjo savus paaiškinimus. Tuo tarpu einame pasidairyti, ar pajūrio verslininkai laukia šeimų su mažaisiais, rašo delfi.lt žurnalistė Justina Asakavičiūtė.


Palangos Caritas kviečia savanorius įsitraukti į veiklą.


Vasario 18 d. Palangoje vyksianti Stintų šventė vilioja ne tik gardžios žuvies bei pramogų mėgėjus, bet ir sportininkus – pirmą kartą šventės „Palangos stinta“ istorijoje renginį praturtins ir badmintono turnyras „Palangos stinta 2017“.


Paskutiniojo Palangos miesto tarybos posėdžio metu politikai vienbalsiai priėmė sprendimą dėl Palangos miesto Garbės piliečio vardo suteikimo Švedijos piliečiui Larsui Tomui Larsonui. Po ilgos pertraukos vyksianti Garbės piliečio vardo suteikimo ceremonija bus ypatinga: regalijos L. T. Larsonui bus įteiktos gruodžio 14 d. restauruotojo Palangos kurhauzo atidarymo šventės...


Palangos savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojų iniciatyva balandžio 15 dieną buvo paminėta Pasaulinė kultūros diena. Centrinėje aikštėje, palydint Palangos orkestro maršams, iškelta Taikos vėliava, simbolizuojanti kultūros trapumą ir jos pažeidžiamumą karų, suiručių bei vietinio pobūdžio konfliktų atvejais. Po šios iškilmės bibliotekos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius