Palangoje kunkuliavo sportinės aistros – vyko ekstremalioji „Karramba fest’15”

Palangos tiltas, 2015-07-13
Peržiūrėta
541
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje kunkuliavo sportinės aistros – vyko ekstremalioji „Karramba fest’15”

Savaitgalį Palangoje vyko jaunimo ilgai lauktos ekstremalaus sporto varžybos „Karramba“, entuziastus ir žiūrovus džiuginusios net keletą dienų.
Renginio metu Jūratės ir Kastyčio skvere entuziastai rungtyniavo riedlenčių, riedučių, BMX dviračių varžybose. J. Basanavičiaus gatvėje vyko gatvės gimnastų čempionatas, mažieji „Karramba“ ekstremalai galėjo sudalyvauti vandens šautuvų mūšyje, laukė ir daugiau atrakcijų.
Savo jėgas Palangoje išmėgino ne tik Lietuvos ekstremalaus sporto mėgėjai, bet ir aukšto meistriškumo atletai iš užsienio: Ola Selsjord iš Norvegijos, Viktors Kronbergs iš Latvijos bei riedlentininkas Tim Prozorov iš Estijos.
Nuobodžiauti nebuvo kada ne tik sportininkams, bet ir žiūrovams – jų laukė „Can Can“ organizuojamos šokių varžybos, Iron Vyto gatvės gimnastų pasirodymas, galimybė išbandyti BMX dviračius, nemokamai pašokinėti ant batutų, išmėginti save irkluojant irklentę jūroje, „Technoramos“ laisvalaikio zona ir dar daugybė veiklų, kurioms išmėginti nepakako vieno savaitgalio. Ne mažiau svarbi dovana šio renginio gerbėjams – garsioji „Karrambos“ nuotaika, apie kurią visi kalbėjo pasibaigus adrenalino kupinoms varžyboms.
„Šiemetinė „Karramba“ buvo didžiausia iš visų, rengtų iki šiol. Tad nekeista, kad šiam Karrambos savaitgaliui rengiamės visus metus. Iš patirties žinome, kad pastangos neabejotinai atsiperka matant, kaip varžybų dalyviai džiaugiasi tuo, ką jie daro. Renginio dalyviams ir svečiams pasiūlėme daug veiklų, todėl visi turės, ką veikti. Ekstremalių pojūčių pajuto ne tik varžybų dalyviai – praeiviai galėjo visa galva pasinerti į „action“ sportą“, – sakė vienas iš „Karrambos“ organizatorių Albertas Martinaitis.
„Karramba“ varžybos rengiamos jau nuo 2007 m. ir kasmet sulaukia vis didesnio jaunimo dėmesio. Tai – Palangos jaunimo iniciatyva, kuri per keletą metų išaugo į geriausią ir visų ekstremalaus sporto entuziastų labai laukiamą renginį Lietuvoje.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius