„Shodan” karate mokykla – stipriausia Lietuvoje 7 metus

Palangos tiltas, 2014-12-08
2130

Praėjusį savaitgalį Kėdainių arenoje vyko Lietuvos moksleivių karate kyokušin finalinės taurės varžybos. Šios varžybos yra vienos iš svarbiausių sezone, kadangi išaiškina ne tik stipriausius kovotojus, bet ir stipriausias šalies karate kyokušin mokyklas. Šiemet Lietuvos moksleivių kyokušin karatė taurės varžybų finale dėl pergalės kovojo 650 jaunųjų kovos menų sportininkų iš 39 skirtingų, po visą Lietuvą išsibarsčiusių klubų. Sėkmingai šiose varžybose pasirodė Palangoje sportuojantys karatė kyokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, iškovoję 3 aukso, 5 sidabro ir 5 bronzos medalius. Palangiškiai gerokai prisidėjo prie bendros komandinės pergalės.
Prestižiškiausioje jaunių (16-18 m.) ir jaunučių (14-16 m.) amžiaus grupėse čempionėmis tapo Urtė Lisaitė ir Akvilė Laučytė. Ypač gerų žodžių nusipelno U. Lisaitė, kuri įtikinamai įveikė visas savo tris varžoves ir pirmą kartą tapo Lietuvos taurės nugalėtoja. Urtė – viena perspektyviausių Palangos merginų, kuri sunkiu ir nuosekliu darbu treniruotėse palaipsniui tampa viena pajėgiausių savo svorio kategorijos merginų Lietuvoje. Pagyrimo nusipelno ir sidabro medalius iškovoję Benedikta Abaravičiūtė ir Ronaldas Rusys, bei bronzos medalius laimėję Andrius Gramauskas, Aistė Jankauskaitė, Adelė Arcimavičiūtė, Giedrė Grigūnaitė. Šie palangiškiai yra jau daugkartiniai Lietuvos čempionatų prizininkai ir ne pirmus metus įrodo, kad yra vieni pajėgiausių Lietuvoje.
Vaikų 12-14 m. amžiaus grupėje sidabro medalius iškovojo Benas Jankauskas ir Julija Balčiūtė, bronzos medalį laimėjo Ugnė Sadauskaitė.
Vaikų 10-12 m. amžiaus grupėje nepralenkiamas buvo Ignas Andriekus, o sidabru po atkaklių kovų pasipuošė Jonas Endzinas.
Karate kyokušin mokyklos „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius ir treneris Aivaras Baltmiškis džiaugiasi auklėtinių sėkme ir nuolatiniais puikiais rezultatais aukščiausio lygio varžybose. Palangiškiai jau ne pirmus metus įrodo, kad yra vieni geriausių Lietuvoje.