Šventosios pagrindinė mokykla tarp projekto ,,Žalgiris - Tavo mokykloje” nugalėtojų!

Palangos tiltas, 2023-06-07
Peržiūrėta
1123
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventosios pagrindinė mokykla tarp projekto ,,Žalgiris - Tavo mokykloje” nugalėtojų!

Birželio 1 d. vyko projekto „Žalgiris – Tavo mokykloje!”, kuriame energingai dalyvavo ir Šventosios pagrindinė mokykla, baigiamasis renginys. Pagrindinis projekto, prasidėjusio dar spalio mėnesį, prizas - Kauno ,,Žalgirio“ komandos vizitas mokykloje. 

Šventosios pagrindinė mokykla „Žalgirio“ fanams sudarė galimybę kelis kartus per mėnesį apsilankyti Eurolygos bei Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse didžiausioje Lietuvoje ,,Žalgirio“ arenoje, smagiai ir turiningai praleisti laiką už mokyklos ribų bei dar geriau pažinti savo bendramokslius. Džiugu, kad prie mokinių aktyviai prisijungė ir tėveliai, ir draugai, ir kaimynai, ir dalis Šventosios bendruomenės.

Mokiniai visada su nekantrumu laukė kiekvienos išvykos, nes kaskart po varžybų grįždavo su nepakartojamais įspūdžiais ir įsigiję vis naujos sirgalių atributikos. LKL rungtynių metu moksleiviai galėjo ir draugiškai pasisveikinti su krepšininkais, ir nusifotografuoti, ir gauti autografą, ir net apkabinti klubo talismaną „Žalgirinį“, o Eurolygos varžybų metu - pasidaryti su krepšininkais momentinę nuotrauką ar tatuiruotę. Kiekvienos kelionės metu autobuse buvo vykdomas totalizatorius, spėjant, kiek taškų įmes Kauno „Žalgirio“ komanda. Atspėjusiam buvo skiriamas prizas – bilietas į kitas rungtynes. 

Vykdydama nustatytus šio projekto kriterijus ir norėdama laimėti pagrindinį prizą, Šventosios pagrindinė mokykla už savo mėgstamą komandą sirgo ne tik varžybų metu, bet ir namie: mokyklos erdvės pasipuošė „Žalgirio” krepšininkų atvaizdais, pertraukų metu buvo galima išgirsti „Žalgirio” komandos palaikymo skanduotes, o po iškovotos pergalės – į pamokas kviečiantį „žalgirietišką“ skambutį. Mokykloje buvo surengtos 3X3 krepšinio varžybos,  protmūšis „Ką žinai apie „Žalgirį“?, o geriausi, protingiausi ir greičiausi mokiniai buvo apdovanoti „Žalgirio” atributika. Kauno „Žalgirio“ fanai taip pat sukūrė ir žaismingą filmuką apie tai, kodėl esame verti „Žalgirio” komandos atvykimo, kurį galima pamatyti mokyklos internetinėje svetainėje ar Facebook paskyroje. 

Įpusėjus sezonui, vienų rungtynių ilgosios pertraukos metu vyko oficialus mokyklų atstovų „įšventinimas“ į Kauno „Žalgirio“ klubo ambasadoriaus pareigas! Už ištikimą komandos palaikymą ir „žalgirietiškos“ dvasios skleidimą Palangos Šventosios pagrindinėje mokykloje klubo ambasadoriumi buvo išrinkta šio projekto mokykloje iniciatorė mokytoja Odeta Eglynienė. 

Projekte „Žalgiris“ – Tavo mokykloje“ dalyvavo net 43 Lietuvos mokyklos. Artėjant link finišo tiesiosios, kova tarp mokyklų buvo itin įtempta! Šventosios pagrindinė mokykla įnirtingai varžėsi dėl pagrindinio projekto prizo - buvo ir ketvirtoje, ir antroje, ir pirmoje vietoje, bet galiausiai užėmė prizinę 3-iąją vietą, nusileisdama tik Kauno (1 vieta) ir Druskininkų (2 vieta) mokykloms. Nedidukei Šventosios pagrindinei mokyklai tai - išties didelis pasiekimas!

Birželio 1 d. į Kauno „Žalgirio“ areną šiais mokslo metais pajudėjo paskutinis autobusas, vežęs ištikimiausius Šventosios pagrindinės mokyklos „Žalgirio“ fanus į pirmąsias LKL finalo rungtynes ir  mokyklų – nugalėtojų apdovanojimų ceremoniją, kuri vyko šių krepšinio varžybų ilgosios pertraukos metu. Apdovanojimus teikė ir ranką spaudė žalgirietis, dabar Kauno ,,Žalgirio” klubo direktoriaus pavaduotojas Paulius Jankūnas. Eurolygos kamuolys su visų „Žalgirio“ krepšininkų parašais ir 3 vietos nugalėtojų atminimo lentelė jau puošia Šventosios pagrindinės mokyklos erdvę. 

Džiaugiu, kad vyksta tokie projektai, sujungiantys mokinius, jų tėvelius, bendruomenę vieningam tikslui, suteikiantys neišdildomų įspūdžių ir teigiamų emocijų. Šventosios pagrindinė mokykla su nekantrumu laukia jau kito Kauno „Žalgirio“ rungtynių sezono!

Mokyklos info.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius