Būsimieji Palangos merai žadėjo dabartiniam merui gerai mokytis

Būsimieji Palangos merai žadėjo dabartiniam merui gerai mokytis

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 05 13

Trečiadienį miesto meras Šarūnas Vaitkus turėjo atsakyti, ko gero, į kol kas sunkiausius klausimus jam dirbant meru – kiek pasaulyje yra gyventojų, kodėl meras turi tiek daug darbo ir iš kur atsiranda lopšelių-darželių auklėtojos.

 

Miesto vadovą klausimais prie sienos rėmė ne neaiškių kėslų kupini Tarybos nariai, opozicija, o lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ikimokyklinukai. Pas merą trečiadienį apsilankė „Gintarėlio“ dvi grupės: „Kodėlčiukas“, vadovaujamas G. Norkūnienės, ir „Spalviukai“, vadovaujami V. Tarvydienės.

Prieš vaikučiams pateikiant miesto „galvai“ klausimus, Š. Vaitkus būsimiems šalies prezidentams, Seimo pirmininkams ar bent būsimiems Palangos merams įteigė ateityje būtinai grįžti išsimokslinus į Palangą. Vaikai tai ir pažadėjo merui.

Paskui ‚kodėlčiukai“ ir „spalviukai“ vertė merą prakaituoti vienu už kitą sunkesniais klausimais.

„Kas yra meras?“. „Kam renkamas meras?“. „Ar lengva būti meru?“. „Iš kur atsiranda lopšelių-darželių auklėtojos?“. „Kodėl meras turi tiek daug darbo?“. „Ar bus Palangoje atrakcionų parkas vaikams?“.

Tai – tik dalis klausimų, į kuriuos teko atsakyti Š. Vaitkui. Regis, jam tai neblogai sekėsi. Kai vaikai gavo atsakymus į rūpimus klausimus, kai daugelis pasimatavo mero regalijas ar net pasėdėjo mero kėdėje, meras suskubo iš vaikų išgauti pažadą gerai mokytis. „Kad kada nors taptumėte Palangos merais“, - ragino Š. Vaitkus.

Jis nepažadėjo, kad artimiausiu metu Palangoje bus pastatytas vandens parkas vaikams, bet tvirtino, kad dar šią vasarą bus įrengtas vaikų žaidimų parkas prie poilsio namų „Pušynas“.

Žinoma, koks vizitas pas merą be bendros nuotraukos – dabartinis ir būsimieji merai bei merės noriai fotografavosi žiniasklaidai.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Nacionalinėje krepšinio lygoje netrukus kovas pradėsiantiems kurorto krepšininkams – „Palangos kuršiams“ – sėkmės trečiadienį palinkėjo miesto meras Šarūnas Vaitkus bei mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas. Meras pasidžiaugė, kad „Palangos kuršiai“ savo puikiu žaidimu pagyvina miesto sportinį gyvenimą. 


Praėjusį šeštadienį, birželio 1 dieną, palangiškiai buvo pakviesti į iškilmingą renginį – buvo įteiktas Mero ženklas Palangos miesto merui Šarūnui Vaitkui, taip pat inauguruoti du nauji Palangos miesto garbės piliečiai. Šis vardas suteiktas Mikeliui Balčiui bei Vidmantui Griciui. Iškilmingame renginyje dalyvavo daug svečių, atvykusių...


Inauguruotas miesto meras Šarūnas Vaitkus

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 02 | Rubrika: Miestas

Vakar, vykstant Palangos kurorto sezono atidarymo šventei, iškilmingame renginyje Kurhauze buvo inauguruotas meras Šarūnas Vaitkus. Jo inauguracijos šventė prasidėjo vidurdienį šventomis mišiomis Palangos bažnyčioje. Po to į Kurhauzą susirinkusi naujai išrinktoji Palangos taryba, kviestiniai svečiai, kiti palangiškiai tapo liudininkais...


Šiandien, gegužės 29 dienną, Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau- LSA) suvažiavimas, kurio metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras, socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius, o viceprezidentu - Palangos meras Šarūnas Vaitkus. "Tai- labai svarbi pozicija Palangai,"- "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus....


Gegužės 27 d. visuotiniame asociacijos „Klaipėdos regionas“ narių susirinkime ketverių metų kadencijai išrinktas naujas asociacijos prezidentas, kuriuo tapo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. 


Lietuvos savivaldybių asociacijos narių atstovų suvažiavimo dalyvių laukė staigmena – čia oficialiai paskelbti portalo Alfa.lt Metų mero rinkimų rezultatai. Tačiau Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro salėje susirinkusiems Lietuvos merams portalo Alfa.lt ir žurnalo IQ vyriausiasis redaktorius Ovidijus Lukošius paskelbė ne vieną, o dvi pavardes: Metų meru tituluojamas...


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Jau aštuntus metus žurnalas „Veidas“ renka geriausią miesto merą. Paskelbtas geriausių 2015 metų Lietuvos miestų ir rajonų merų trisdešimtukas, kuriame aštuntąją poziciją užima antrąją kadenciją Palangos miesto savivaldybei vadovaujantis Šarūnas Vaitkus, surinkęs 58,70 balų. Geriausiai tvarkosi Kaunas, o pasitempti reikėtų Kaišiadorims...


Trečiadienį miesto meras Šarūnas Vaitkus turėjo atsakyti, ko gero, į kol kas sunkiausius klausimus jam dirbant meru – kiek pasaulyje yra gyventojų, kodėl meras turi tiek daug darbo ir iš kur atsiranda lopšelių-darželių auklėtojos.


Palangos meras dažniau sės ant dviračio, kai taps Amsterdamo meru

Ugnė RAUDYTĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2010 09 27 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį, tarptautinę dieną be automobilio, Lietuvoje minėjo daugelis šalies savivaldybių - kvietė gyventojus nesinaudoti tą dieną savo automobiliu, o vaikščioti pėsčiomis arba važiuoti dviračiu. Bet didžioji dauguma Palangos valdininkų su meru V. Stalmoku priekyje tądien neatsisakė automobilio patogumų. Kas, jeigu ne savivaldybės vadovai savo asmeniniu pavyzdžiu, turėtų kurti Palangos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius