„Vanagupės“ SPA centro vadovė Živilė Knabikienė

„Vanagupės“ SPA centro vadovė Živilė Knabikienė

Juozukas masažo eitų ir pas „Vanagupės“ SPA masažo meistrę

Linas JEGELEVIČIUS, 2014 04 18

Didžiausias masažų pasirinkimas Klaipėdos regione, nebūdingai „Vanagupei“ – patrauklios jų kainos, „įkandamos“ ne tik su storesne pinigine viešbučio SPA lankytojams, bet ir ne vienam Palangos senjorui, dvasią glostanti jauki aplinka – tai gali pasiūlyti „Vanagupės“ SPA aštuoni masažistai, kurių specializacija labai plati – nuo tradicinio klasikinio masažo iki ajurvedinių, „Abjangos“ (kai masažą atlieka du meistrai), holistinio masažų ir įvairių kosmetinių ritualų.

Todėl nenuostabu, kad vienos „Vanagupės“ SPA masažo meistrės Linos Petravičienės meistriškumas neliko nepastebėtas Lietuvos SPA asociacijos surengtame masažo čempionate Druskininkuose. Nors Lina netapo nugalėtoja, bet žiūrovus ir stebėjusius profesionalus sužavėjo technika, meistriškumu ir artistiškumu.

„Komisija ypač aukštai įvertino jos atliekamo klasikinio masažo meistriškumą. Komisijoje buvęs Juozukas (legendinis „Žalgirio“ krepšinio komandos masažuotojas – aut. past.) taip pat liko sužavėtas jos meistriškumu: „Masažo eičiau pas masažo meistrę iš Palangos“, – žėrė jai komplimentus. Lina – viena stipriausių mūsų masažo meistrų, teikianti ir kosmetologines, ir viso kūno masažo paslaugas. Ji taip pat teikia ir Ajurvedos paslaugas“, – pasakojo „Vanagupės“ SPA centro vadovė Živilė Knabikienė.

Masažo čempionatas susidėjo iš trijų dalių: teorinės, klasikinio masažo rungties ir SPA masažo dalies.

„Esu įsitikinusi, kad ateityje Lina pasidabins pačiais aukščiausiais apdovanojimais“, – sakė „Vanagupės“ atstovė.

Čempionate dalyvavo masažo meistrai iš Druskininkų „Eglės sanatorijos“, „Vilniaus SPA“, „Lietuva Grand SPA“, viešbučio „Romantika“, „Karališkos rezidencijos“ atstovai, taip pat kitų SPA meistrai.

SPA vadovę sužavėjo čempionate ir dalyvavusio jaunimo gausa. „Ko gero, pirmąsyk per visą masažo čempionatų istoriją pastebėjau labai daug puikių jaunų masažo meistrų, tarp jų ir vyrukų. Net sunku pasakyti, iš kur tiek atsirado jaunų vaikinukų masažo meistrų“, – juokėsi energinga „Vanagupės“ SPA centro vadovė.

Iš 11 čempionate Druskininkuose dalyvavusių dalyvių beveik pusė buvo vyrai.

„Du vyrukai užlipo ant aukščiausių garbės laiptelių“, – pastebėjo Živilė.

Masažo čempionatas Druskininkuose įvyko šeštą kartą, šįkart – po dviejų metų pertraukos.

Esant labai didelei masažo pasiūlai, ji siūlo labai atidžiai rinktis masažuotoją. „Reikia atkreipti dėmesį, ar meistras turi masažo meistro kvalifikaciją įrodantį sertifikatą, kokias priemones naudoja, pagaliau, kokioje aplinkoje atliekamas masažas“, – sakė pašnekovė.

Geriausius masažo meistrus šalyje ruošia „Ispado“ ir „Femina Bona“ masažo mokyklos. „Shanti“ mokykla ruošia Ajurvedos masažo meistrus.

„Deja, yra labai daug, kaip aš sakau, „balkoninių“ masažo meistrų. Mes SPA asociacijos Taryboje labai rimtai svarstome, kaip tam padaryti galą. Dėl tokių „balkoninių“ masažuotojų labai kenčia profesionalūs SPA centrai, kurie labai daug investuoja į savo masažo meistrus – jų kvalifikaciją ir išlaikymą. Bet nuo 2016-ųjų norintiems teikti kūno masažo paslaugas bus būtina turėti sertifikatą”, – kalbėjo pašnekovė.

Ž. Knabikienė didžiuojasi, kad „Vanagupės“ SPA gali pasiūlyti aukščiausios kokybės masažą. „Ajurvedos masažą visame Klaipėdos krašte, regis, siūlome tik mes. Mes vieninteliai Palangoje siūlome Kobido – japonų imperatorišką masažą“, – pasakojo Živilė.

Beje, SPA unikaliomis paslaugomis gali pasinaudoti kiekvienas – ne tik viešbučio ir SPA svečiai. „Turime nemažai klientų, kurie atvažiuoja būtent tik į SPA procedūras iš Šiaulių, Klaipėdos bei kitų miestų“, –pastebėjo „Vanagupės“ SPA vadovė.

Holistinis viso kūno bei „Kobido“ masažai – „Vanagupės“ SPA naujiena, bus siūloma lankytojams „Vanagupės“ dešimtmečio jubiliejaus, kurį viešbutis minės kitą mėnesį, proga.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

VTEK: Dainius Kepenis pažeidė įstatymą

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 15 | Rubrika: Miestas

Seimo narys Dainius Kepenis pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (VPIDVTĮ) reikalavimus dėl savalaikio privačių interesų deklaravimo, posėdyje vienbalsiai nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK). Pagal VTEK pranešimą, Seimo narys D. Kepenis laiku ir tinkamai nedeklaravo narystės bei eitų tarybos nario pareigų asociacijoje...Joris Mykolas Kavolis – dar tik šešiolikmetis, tačiau požiūriu į pasaulį, vietines problemas, savo iškalba, drąsa ir iniciatyvumu galėtų pralenkti daugelį vyresnio amžiaus žmonių. Šis jaunas vaikinas yra iniciatyvos „Žinau, ką renku“ iniciatyvinės grupės narys, su kitais bendraminčiais organizavęs kandidatų į Seimą Kretingos-Palangos apygardoje...


Vėtra Palangoje didelių eibių neprikrėtė

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 12 15 | Rubrika: Miestas

Sinoptikų pranašauta stipri audra šeštadienio paryčiais kirto Klaipėdai, taip pat Šiauliams ir Telšių kraštui. Vėjo gūsiai, kurie kartais siekė iki 30 m/s, vartė medžius, pastolius, reklaminius stendus, draskė ant pastatų pakabintas šventines instaliacijas. Tačiau Palangoje rimtesnių nuostolių išvengta.


Palangoje budinčios greitosios medicinos pagalbos brigados medikai, pacientą ištikus klinikiniai mirčiai, nuo šiol galės kokybiškiau bei paprasčiau atlikti išorinį širdies masažą – Klaipėdos Greitosios medicinos pagalbos (GMP) stoties vyriausiais gydytojas Rimvydas Juodviršis bei Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Palangos departamento vadovas...


Didžiausias masažų pasirinkimas Klaipėdos regione, nebūdingai „Vanagupei“ – patrauklios jų kainos, „įkandamos“ ne tik su storesne pinigine viešbučio SPA lankytojams, bet ir ne vienam Palangos senjorui, dvasią glostanti jauki aplinka – tai gali pasiūlyti „Vanagupės“ SPA aštuoni masažistai, kurių specializacija labai plati –...


Penktadienio vakarą Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vos tilpo visi, norėjusieji susitikti su poete, žurnaliste, Seimo Liberalų Sąjūdžio frakcijos nare Dalia Teišerskyte. Tie, kurie atėjo, patyrė išties didžiulį malonumą klausydami pačios autorės bei „Grubiojo“ teatro aktoriaus Ramūno Dzimido skaitomų eilių. Ne mažiau malonumo...


Jau bemaž dešimtmetį Palangoje masažo kabinetą turintis Napaleonas Maselskis veiklos stoka nesiskundžia – kaip pats paminėjo, ypač vasarą, seni klientai praveria duris ir praneša, jog jie jau čia. „Vasarą palangiškiai neserga“, - nusišypsojo masažuotojas, šią profesiją jau po ilgų metų puikiai įvaldęs. Regėjimą praradęs dar pačiame jėgų žydėjime, tarnaudamas Afganistane, palangiškis, kaip...


Sakoma, kad lytėjimą kūdikiai supranta kaip meilės išraišką, bendravimą su jais. Šią kalbą puikiai perpratusi kineziterapeutė, masažistė Ramunė Ronkaitytė papasakojo, kokią naudą kūdikiams teikia masažas. Nors, kaip paminėjo specialistė, tėvams pradžioje sunku pasitikėti, tačiau puikūs rezultatai sunaikina visas abejones. „Seniau tėvai patys mėgindavo masažuoti savo mažylius, pastaruoju...


Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ prieš dvejus metus ėmė keistis – tuomet buvo pradėta pastato rekonstrukcija, kurią dalinai finansavo Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programa. Šiemet naujieji mokslo metai prasidėjo jau visiškai pasikeitusiame darželyje ir įgavusiame itin ryškią, tarsi simbolinę geltoną spalvą. Direktorė Ilona Milkontė apgailestavusi dėl paliktų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius