Palangiškis Emilis Miceika Olandijoje laimėjo bronzos medalį

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-31
2295

Spalio 19 d. karate mokyklos “SHODAN” sportininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre Olandijoje - “Waterpoort Cup 2019”, kuris jau tapo tradiciniu. Turnyre dalyvavo apie 300 kovotojų iš 8 šalių. Kiekvienas sportininkas turėjo bent dvi kovas, o norint tapti čempionu, reikėjo laimėti prieš 3-4 varžovus.

Vaikų grupėje vyko įnirtingos kovos, o dalyvių grupės sudarytos pagal kiek nestandartines taisykles. Jaunieji dalyviai skirstyti pagal amžių, svorį, ūgį bei patirtį, o tuomet buvo skaičiuojamas bendras koeficientas ir, galiausiai, sudaromi kovų burtai.

Varžybose dalyvavo ir Palangos miesto sportininkai. Trečią vietą laimėjo Emilis Miceika. Iki medalių nedaug pritrūko ir 4 vietą užėmė Gabija Latviūnaitė ir Andrėja Gigaitė. Merginos laimėjo po 1 kovą, 1 kova paskelbta lygiosiomis, o 2 kovos buvo pralaimėtos.

Karate mokyklos “SHODAN” treneriai džiaugiasi, kad sportininkai turėjo galimybę išbandyti save tarptautinėse varžybose bei pasisemti vertingos patirties, kuri pravers ateities kovose.

Lapkričio 1 d. Lietuvos rinktinė išvyksta į Japoniją, kur Lakpričio 9-10 d. Tokijo mieste įvyks pats svarbiausias karate bendruomenės renginys - Karate Pasaulio Čempionatas. Šis rengiamas kas 4 metus, o vyrai ir moterys varžosi absoliutaus svorio kategorijose (kovotojai nėra skirstomi pagal svorį). Šįmet 161 vyras ir 43 moterys varžysis dėl čempiono(-ės) titulo. Lietuvą atstovaus ir karate mokyklos „SHODAN” klubo vadovas Lukas Kubilius bei klubo sportininkas, Europos čempionas Eventas Gužauskas.

Palangos baseino sporto klubo trenerė Vaida Rodzienė parsivežė sidabro medalį iš Vengrijoje vykusių IFBB Pro League fitneso varžybų. Sveikiname šaunią trenerę!

Šių metų „Protų mūšį“ laimėjo Palangos m. PK komanda „Palanga".

Trys jaunieji Palangos boksininkai – Dovydas Grabys, Gabija Rabecaitė ir Karina Kalinkina, treniruojami trenerio Sauliaus Simės – vasario pabaigoje Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunimo bokso čempionate iškovojo bronzos medalius.

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 31 | Rubrika: Sportas

Spalio 19 d. karate mokyklos “SHODAN” sportininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre Olandijoje - “Waterpoort Cup 2019”, kuris jau tapo tradiciniu. Turnyre dalyvavo dalyvavo ir Palangos miesto sportininkai. Trečią vietą laimėjo Emilis Miceika.

Palangiškis Gustas Petrošius iš Kauno parsivežė bronzos medalį

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 25 | Rubrika: Sportas

Spalio 12 d. karate mokyklos “SHODAN” sportininkai dalyvavo pirmose šio sezono varžybose, Kauno čempionate "Let's join the fight together". Trečiąją vietą laimėjo vienas perspektyviausių Palangos kovotojų Gustas Petrošius.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalinio ketverto šeimininkė „Palangos“ komanda savo žiūrovams padovanojo tikrą krepšinio šventę ir bronzos medalius – trenerio Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai rungtynėse dėl trečios vietos 80:65 (22:20, 17:12, 14:9, 27:24) įveikė Jonavos „Petrochemą“.

Tik pusmetį Palangoje besitreniruojantys kikboksininkai iš lapkričio 20-23 dienomis Vilniuje vykusio Europos mėgėjų K-1 čempionato, kurį organizavo WAK-1F (pasaulio mėgėjų K-1 federacija), grįžo ne tuščiomis – kovotojas Edgaras Šemetas parsivežė bronzos medalį.

Ispanijoje Lietuvai medalį kala ir palangiškis

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 09 11 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Antrą savaitę vakarais visa Lietuva gyvena vos ne prigludusi prie televizorių ekranų.

„Ukraina laimėjo. Bet tai – tik pradžia“, – tokius žodžius ištarė Šventosios sveikatos centre besigydantys per įvykius Kijeve nukentėję Rostislav Melnyk ir Oleksij Šatniuk. Apie tai, kas vyko Kijeve – Maidano aikštėje ir Gruševskio gatvėje – vaikinai „Palangos tiltui“ pasakojo ketvirtadienį, kai Kryme neramumai buvo tik prasidėję.

Palanga jau turi unikalų proginį medalį

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 05 20 | Rubrika: Miestas

Lietuvos kultūros sostinė Palanga, šiemet, be kitų sukakčių, švenčianti ir miesto 760-ąjį gimtadienį, garbingus, miestui bei kultūrai nusipelniusius asmenis apdovanos specialiai šiai progai išleistu unikaliu medaliu, kurio autorius – žymus Lietuvos medalių kūrėjas, profesorius Petras Gintalas.