Po "Palangos tilto" straipsnio -"Palink" atsiprašymas

2014 10 15

Spalio 7 d. laikraštyje „Palangos tiltas“ buvo išspausdintas straipsnis apie įvykusį nesusipratimą dėl p. Ingridos Mok bandymo įsidarbinti UAB „Palink“ prekybos tinklo parduotuvėje Šventojoje. Bendrovės vardu nuoširdžiai atsiprašome p. Ingridos Mok dėl šio įvykio. Patikiname, kad šis nesusipratimas neužkerta jai kelio dalyvauti darbuotojų atrankose ateityje. Dar kartą atsiprašome p. Ingridos Mok ir norime atkreipti dėmesį, kad jau imtasi veiksmų, užtikrinančių, jog tokių situacijų ateityje nepasikartotų. 

UAB „Palink“ administracija


Jūsų komentaras:

CAPTCHAnetikėkit!.. 2014-10-16 17:57 (. / IP: 86.100.63.40)
Šitiek laiko, įsisiautėjusių "ale, vadovių" nepastebėjo "iki" Vadovai?!, o dabar -"imtasi veiksmų, užtikrinančių, kad tokių situacijų ateity nepasikartotų" !? -NEJUOKINKIT! Kokie tie 'UŽTIKRINTI VEIKSMAI?"-jei jos tebesisupa "iki" šiltuose krėsluose ? ir špygą (po stalu) , rodo....-Taigi, čia kaip vienos rankos pirštai!..

Taip pat skaitykite

Palangos klubas į savo krepšį praleido tik 53 taškus ir puikios gynybos dėka įveikė kauniečius rezultatu  62:53  (19:16 22:12 4:20 17:5).  „Žalgiris-2“ į Palangą atvyko be vieno iš savo lyderių Gyčio Masiulio, kuris negalėjo rungtyniauti dėl juosmens sumušimo. Po šio mačo serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo lygus 2-2.... Palangoje balandžio 23-24 dienomis bus surengtos Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto varžybos. „Palangos“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo jo. Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių tarp "Palangos"ir Vilniaus "Perlo-MRU"- lygiosios. Šiandien, balandžio 9-ąją, ketvirtose ekipų rungtynėse pergalę...


Lapkričio 14 d. (šeštadienis) 20 val. "Liūdni Slibinai": koncertas trise 14 Eur
Spalio 7 d. laikraštyje „Palangos tiltas“ buvo išspausdintas straipsnis apie įvykusį nesusipratimą dėl p. Ingridos Mok bandymo įsidarbinti UAB „Palink“ prekybos tinklo parduotuvėje Šventojoje. Bendrovės vardu nuoširdžiai atsiprašome p. Ingridos Mok dėl šio įvykio. 


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Mieli "Palangos tilto" skaitytojai! Džiaugdamiesi kartu su jumis savo profesine švente- šiandien, antradienį, minima spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena- norime pasidalinti su jumis neišgalvotomis ir dar šviežiomis istorijomis, kurios sukėlė juoko protrūkius redakcijų "virtuvėse" ir kurios, jei ne Spaudos diena ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius