Praėjusių metų vasarą Palangoje G.Landsbergis pristatė TS-LKD Seimo rinkimų programą.

Praėjusių metų vasarą Palangoje G.Landsbergis pristatė TS-LKD Seimo rinkimų programą.

Skrydžiui į naujas aukštumas konservatoriai pakilo be Šarūno Vaitkaus

Linas JEGELEVIČIUS, 2017 03 06

Po Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) suvažiavimo praėjusį šeštadienį Palangos meras Šarūnas Vaitkus liko be partijos pirmininko pavaduotojo pareigų.
„Prisipažinsiu, kad toli gražu ne į visus TS-LKD prezidiumo posėdžius, vykusius paprastai savaitės viduryje – trečiadieniais, esu nuvykęs. Dėl didelio mano užimtumo ir atstumo tarp Palangos ir Vilniaus suderinti savo tiesiogines mero pareigas su pareigomis partijoje buvo labai sunku, – vakar „Palangos tiltui“ sakė iš užsienio sugrįžęs Š. Vaitkus. – Apie tokią situaciją su Gabrieliumi Landsbergiu esu kalbėjęs – jis mane suprato, dėl to ir nepasiūlė vėl tapti jo pavaduotoju“.
G. Landsbergis savo pavaduotojais pasirinko, kaip ir iki šiol, Ireną Degutienę, Dainių Kreivį bei Radvilę Morkūnaitę-Mikulėnienę, o naujais pavaduotojais tapo Mantas Adomėnas, Monika Navickienė ir Adomas Bužinskas.

Žino, kaip vaikai lanko mokyklą, o pavaduotojai – posėdžius
Atsiliepęs į „Palangos tilto“ skambutį G. Landsbergis, juokavo, kad gerai žinąs, kaip mokyklą lanko jo vaikai, o partijos prezidiumo ir Tarybos posėdžius –ir jo pavaduotojai. „Dėl didelio užimtumo ir atstumo Š. Vaitkus nebuvo jų pats aktyviausias lankytojas. Tai – suprantama“, – sakė jis.
TS-LKD pirmininkas gyrė Š. Vaitkų kaip itin energingą partijos skyriaus vadovą ir Palanga bei jos skyrius galėtų būti „puikiu pavyzdžiu“ kitiems.
Tačiau kiti redakcijos šaltiniai, gerai žinantys TS-LKD „virtuvę“, nurodė ir kitas priežastis, dėl kurių Š. Vaitkus nesiekė partijos pirmininko pavaduotojo pareigų.
„Šarūnas – ir išskaičiavimų žmogus. Jam šiuo metu, regis, yra svarbesnė tvirta draugystė su premjeru Sauliumi Skverneliu. Tai, matyt, duoda daugiau dividendų“, – „Palangos tiltui“ sakė TS-LKD narys.
„G. Landsbergis daug tikėjosi iš Š. Vaitkaus kaip jauno, energingo ir daug Palangai padariusio žmogaus, bet kaip partijos pirmininko pavaduotojas jis jį kažkiek nuvylė. Š. Vaitkaus prioritetai buvo kiti, ne partinės veiklos“, – sakė TS-LKD Kretingos skyriaus narys.

 

Skaitykite „Palangos tiltas"


Jūsų komentaras:

CAPTCHAPagarbai 2017-03-09 11:10 (sfsg@hdhs.dhsj / IP: 188.69.196.64)
O gal geriau butumet pasivadine "Nuolankumas", "Silpnaregyste", "Priklausomumas" ar panasiai? Zinoma, mera ar bet kuri kita zmogu gerbti, jei jau yra uz ka, tikrai neuzdrausi. Tai jusu teise. Greiciausiai jus mera gerbtumet net tada, jei jis , tarkim, akivaizdziai butu pagautas uz rankos begiodamas nuogas papliudimiu ir gasdindamas jaunas undines arba lyg koks Al Capone butu Mokesciu inspekcijos priremtas prie sienos su negincytinais machianciju irodymais. Bet yra kaip yra, demokratija jau toks dalykas, kad tu gali pasirinkti ka gerbti, o ko ne. As irgi noreciau gerbti, man tas jausmas patinka, bet jei as jau gerbiu, tai tikrai buna uz ka. Ir siaip niekada nemegau stabu, kumyru, vaduku ir ju liaupsinanciuju. Tame visada izvelgdavau savotiska siauradvasiskuma ir siauraprotiskuma. P.S. Tikiuosi, kad jus vis delto ne toks.

klausimėlis 2017-03-08 13:04 (kliurka@gmail.com / IP: 78.61.64.33)
Prajuokino... Ar "pagarba" yra tokia vaikiškai naivi, ar už visiškai nemąstančius ir bukus ji laiko kitus laikraščio skaitytojus.

Pagarba 2017-03-08 11:35 (IP: 78.61.129.81)
Meras dirba žmonėms, ne partijai, ir darbas kurorto gyventojams yra prioritetas.

Taip pat skaitykite

Bergeną iš Palangos oro uosto pakilo pirmasis lėktuvas

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 30 | Rubrika: Miestas

Šiandien (spalio 30 d.) iš Palangos oro uosto pakilo pirmasis oro bendrovės „Norwegian“ lėktuvas, kuris simboliškai atidarė tiesioginę oro jungtį su Bergeno miestu (Norvegija).


Rinkimų karuselę Palangoje pirmieji įsuka Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) Palangos skyrius: lapkričio 3 ir 4 dienomis, nuo 13 iki 17 valandos, skyriaus rinkimų štabe Vytauto g. 85 (jį lengva rasti, nes šiuo adresu yra įsikūrusi ir laikraščio „Palangos tiltas“ redakcija) kurorto konservatoriai galės balsuoti net dėl trijų...


Po Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) suvažiavimo praėjusį šeštadienį Palangos meras Šarūnas Vaitkus liko be partijos pirmininko pavaduotojo pareigų. „Prisipažinsiu, kad toli gražu ne į visus TS-LKD prezidiumo posėdžius, vykusius paprastai savaitės viduryje – trečiadieniais, esu nuvykęs. Dėl didelio mano užimtumo ir atstumo tarp...


Palangos ir Kretingos rajono konservatoriai Naujuosius metus pradėjo draugystės pliūpsniais: praėjusį antradienį kurorto konservatoriai viešėjo Kretingoje, o vakar vakare kretingiškiai atvyko į Palangą atsakomojo vizito. Nors oficialiai kalbama, kad kaimyninių rajonų konservatoriai rinkosi „šventiškai pasisėdėti“ vis dar prisimenant senuosius metus...


Praėjusį penktadienį, vasario 13 dieną, palangiškiai – nei kiek neperdedant – miniomis traukė į Kurhauzo salę. Čia buvo pristatyta trijų Palangos žurnalistų Lino Jegelevičiaus, Livijos Grajauskienės ir Alvydo Ziabkaus knyga „Kurhauzo atgimimas – Palangos sėkmės istorija“. Knyga, kuri tapo Palangos ir jos bendruomenės padėka visiems, kas prisidėjo prie...


Klubo „Palanga“ organizuotose politinių partijų Palangos skyrių krepšinio varžybose praėjusį sekmadienį visus nurungė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus komanda. Kurorto konservatoriai finale aštuonių taškų skirtumu įveikė socialdemokratus.


Nuo vasaros sezono pradžios įsivedusi naują rinkliavą už naudojimąsi kurorto infrastruktūra – vadinamąjį „pagalvės” mokestį – Palanga jau rugsėjį buvo surinkusi planuotąjį pusę milijono litų į miesto biudžetą. Rugsėjo mėnesio pabaigoje sudaryta mero Šarūno Vaitkaus vadovaujama darbo grupė, dėliojusi, kam šie pinigai bus panaudoti, jau prakalbo, kaip...


Kelias į politines aukštumas prasidėjo nuo klystkelių  44

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 08 09 | Rubrika: Savaitės komentaras

Ateinančią kadenciją palangiškius Seime atstovauti pasišovęs ir viešai krištolinį politiko tyrumą demonstruojantis Palangos tarybos narys Danas Paluckas paslydo lygioje vietoje.


Sunkiai naujoms skrydžių linijoms kelią skinančiam tarptautiniam Palangos oro uostui viltis  neblėsta kada nors į Palangą prisivilioti pigių oro vežėjų. Regis, tokius ketinimus teks atidėti ateičiai – į Palangos siūlymą kitoms apskrities savivaldybėms padengti kurorte skraidinančių naujų oro kompanijų nuostolius neatsiliepė nė viena.   Palangos valdžia remia...


Vygaudas Ušackas, ES pasiuntinys Afganistane, atostogaudamas Palangoje neužmiršo karo nuniokotos žemės – praėjusį penktadienį jis susitiko su miesto visuomene ir svečiais, papasakojo apie tolimos šalies istoriją, dabartį, apžvelgė šalies politinę, etninę padėtį, supažindino su savo, kaip ES pasiuntinio, darbo specifika šalyje. Garbingas svečias laikėsi savo pažado – prieš susitikimą...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas