Svarbus dokumentas vėl pataisytas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 12 05

Nors šios kadencijos Palangos miesto savivaldybės Tarybai dirbti liko tik metai, tačiau ketvirtadienį posėdžiavę politikai dar kartą taisė šių metų gegužę pačių patvirtintą veiklos reglamentą. Sprendimo projektą pristačiusi miesto savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėja Daiva Zūbytė akcentavo, kad iš esmės yra keičiamos tos dokumento dalys, kuriose kalbama apie Etikos komisijos sudarymą bei apie Tarybos narių darbo apmokėjimą.

 

Pateikti papildymai

Svarstant klausimą dėl reglamento, Tarybos narė Marytė Vačerskienė pateikė nemažą šūsnį pasiūlymų dėl kai kurių reglamento punktų papildymo. Taip pat posėdyje atsižvelgta į Vyriausybės atstovės Klaipėdos apskrityje Kristinos Vintilaitės pateiktas redakcinio pobūdžio pastabas.

 

Pasiūlė atidėti

Mažumai atstovaujanti Tarybos narė Salomėja Slaboševičienė teiravosi dėl pateiktų papildomų pasiūlymų. Jos nuomone, Tarybos nariai su pastaraisiais nesusipažinę ir apskritai jų nematę. „Kaip galima tvirtinti dokumentą, nemačius visumos? Gali būti, kad vienas žodis gali pakeisti visą esmę“, - sakė politikė. Tarybos narė S.Slaboševičienė pasiūlė atidėti klausimą ir, sutvarkius tekstą, svarstyti dar kartą vėliau. 

Jai pritarė ir Tarybos narys Šarūnas Vaitkus, atkreipęs dėmesį į tai, kad taisytini reglamento punktai bei pasiūlymai turi būti aiškiai ir suprantamai nurodyti, taip kaip buvo sprendimo projektą rengęs vicemeras Rimantas Garolis.

 

Pritarė dvylika politikų

Tačiau daugumos atstovas Viktoras Pivrikas sakė, kad Taryba atsižvelgė į Vyriausybės atstovės pastabas, o ir jis nesutinkąs su nuostata, kad dauguma politikų nesusipažino su papildymais, tad, jo nuomone, klausimą reikia svarstyti iš esmės.

Posėdžio pirmininkui V. Stalmokui supažindinus Tarybos narius su pateiktais papildymais ir dvylikai Tarybos narių už juos balsavus, buvo patvirtinta nauja Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento redakcija.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Lietuvos respublikiniai būsto valdymo ir priežiūros rūmai kreipėsi į šalies Konkurencijos tarybą prašydami pradėti tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės veiksmų. Daugiabučių gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų bendrojo naudojimo objektų valdytojus vienijančiai organizacijai kilo pagrįstų įtarimų, kad kurorto savivaldybė galimai proteguoja savo valdomos įmonės „Palangos...


Trečiadienį, balandžio 24 d., vykusio Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu paskirta savivaldybės administracijos direktorė. Ja tapo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovė Akvilė Kilijonienė. Slapto balsavimo metu A. Kilijonienės kandidatūra palaikyta vienbalsiai.


Palangos miesto savivaldybės taryba antradienį, vasario 23 d., patvirtino Savivaldybės 2016 metų biudžetą, kurį sudaro 19 mln. 924 tūkst. eurų pajamų. Vienam Palangos miesto gyventojui teks apie 1148 eurų biudžeto asignavimų.


Vakar į paskutinį 54-ąjį 7-ojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdį rinkosi šventiškai apsirėdę 2011 metais išrinkti miesto politikai. Prieš vidudienį, išklausę mero Šarūno Vaitkaus kalbos, padėkos raštais bei Malgorzatos Omilanovskos knygomis „Pabaltijo Zakopanė. Palanga Tiškevičių laikais“ apdovanoti...


Trečiadienį ir penktadienį posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš rinkimų sąrašų išbraukė 280 kandidatų į savivaldybių tarybų narius, nuslėpusius, kad buvo teisti. Penki kandidatai – trys iškelti Darbo partijos ir po vieną partijos Tvarka ir teisingumas bei Visuomeninio rinkimų komiteto „Nepartinių palangiškių sąjūdis”...


Kreipimasis į Palangos miesto savivaldybės tarybos narius  9

Rimantas Germanas UAB „Litesko“ komercijos direktorius, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Situacija Palangos šilumos ūkyje, o taip pat miesto savivaldybės ir „Litesko“ santykiai pasiekė ribą, kuomet nebeužtenka pasisiuntinėti raštais vieni kitiems. Turime labai rimtą situaciją, didžiulę problemą, kuri kaupėsi ne vieną mėnesį ir pasiekė kulminaciją. Apie tai ir noriu pasisakyti.


  Trečiadienį kelininkų poilsio namai priešais miesto savivaldybę tapo miesto savivaldybės nuosavybe. Pastato perdavimo sutartį pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir valstybinės įmonės „Klaipėdos regiono keliai“ direktorius Petras Kaučikas. Tikimasi, kad savivaldybės jėgomis parengus pastato renovacijos projektą ir...


Į Rimanto Buivydo kvietimą – jungtis buvusiems miesto tarybos nariams į organizaciją, kuri miesto tarybai padėtų spręsti problemas, atsiliepė 5 palangiškiai. „Idėja sukurti naują organizaciją sudarytą iš buvusių miesto tarybos narių gimė seniai. Mūsų tikslas – papulti į miesto tarybą bei būti jai tarsi patariamasis žodis“, - akcentavo R. Buivydas.


Palangos savivaldybė, norėdama pagerinti savivaldybės administracijos veiklą bei darbuotojų operatyvumą darbe, dar 2010 metų vasario 26 dieną pradėjo įgyvendinti ES struktūrinių fondų programos „Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programa“ finansuojamą projektą „ Kokybės vadybos sistemos diegimas Palangos miesto savivaldybės administracijoje“.


Svarbus dokumentas vėl pataisytas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 12 05 | Rubrika: Miestas

Nors šios kadencijos Palangos miesto savivaldybės Tarybai dirbti liko tik metai, tačiau ketvirtadienį posėdžiavę politikai dar kartą taisė šių metų gegužę pačių patvirtintą veiklos reglamentą. Sprendimo projektą pristačiusi miesto savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėja Daiva Zūbytė akcentavo, kad iš esmės yra keičiamos tos dokumento dalys, kuriose kalbama apie Etikos komisijos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius