Amerikiečio vedami palangiškiai susitvarkė su „Perlo“ krepšininkais

***, 2020-01-05
1599

Quincy Tayloro vedami „Palangos Kuršiai“ (11-13) iškovojo užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL šeštadienio, sausio 4 d., rungtynėse. Palangoje vykusiame mače šeimininkai 95:80 (28:16, 15:21, 25:22, 27:21) nugalėjo Vilniaus „Perlo“ (12-11) krepšininkus.

Palangiškiai jau pirmajame ketvirtyje pabėgo į priekį (28:14), tačiau svečiai atsigavo ir, iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms, komandas skyrė tik 5 taškai – 60:55.

Vis dėlto Pauliaus Barkaus auklėtiniai sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą ir ketvirtojo kėlinio viduryje įgijo 15 taškų pranašumą – 82:67. Po šio kirčio vilniečiai atsigauti nebesugebėjo.

Fantastišką pasirodymą nugalėtojų gretose surengęs Q. Tayloras per 36 minutes įmetė 30 taškų (13/19 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

Amerikiečiui puikiai talkinęs Aidas Viskontas per 31 minutę pelnė 20 taškų (2/6 dvit., 5/8 trit., 1/1 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 30 (13/19 dvit., 31 naud. bal.), Aidas Viskontas 20 (5/8 trit., 8 rez. perd., 21 naud. bal.), Valerii Anisimovas 15, Laurynas Lučinskas 10.

„Perlas“: Augustas Marčiulionis 16, Andreas Kalogiros 15, Simas Jarumbauskas 12 (8 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 10 (4/13 dvit., 10 atk. kam.).

Po beveik mėnesį trukusio balsavimo paaiškėjo, kad geriausiais 2022-ųjų metų krepšininkais išrinkti Justė Jocytė ir Domantas Sabonis.

Atkaklioje kovoje Palangos „Kuršiai“ (4-5) nuskynė dar vieną pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Povilo Šakinio auklėtiniai namie 90:86 (20:19, 28:27, 15:16, 27:24) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (4-5) ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Palangoje net ir dešimtis kartų apsilankę poilsiautojai Lietuvos perlu vadinamo kurorto paslaptis kiekvieną kartą gali atrasti iš naujo.

Palangoje net ir dešimtis kartų apsilankę poilsiautojai Lietuvos perlu vadinamo kurorto paslaptis kiekvieną kartą gali atrasti iš naujo. Palangos turizmo centre vadybininke ir gide dirbanti Alma Slaboševičienė sako, kad kone kiekvienas pastatas turi išskirtinę istoriją: vienuose gyvena vaiduokliai, kituose ruseno Romeo ir Džiuljetos verta istorija, trečiame gimė grafų Tiškevičių verslo planas...

Ketvirtadienį,  rugpjūčio 19 d., Palangoje buvo patvirtinti 4 nauji COVID-19 atvejai, koronavirusu šiuo metu serga 73 palangiškiai. Nuo pandemijos pradžios liga susirgo 1 379 palangiškiai, tai yra beveik kas dešimtas.

Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Palangos „Kuršiai“ (14-11), kurie antradienį, vasario 9 d., namie 90:66 (23:15, 26:16, 21:15, 20:20) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (7-19). Palangos ekipai tai buvo antras laimėjimas iš eilės.

Šeštąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL čempionate iškovojo Palangos „Kuršių“ (6-11) ekipa. Pauliaus Barkaus auklėtiniai namuose šeštadienį, lapkričio 31 d. 91:81 (24:17, 26:20, 20:26, 21:18) įveikė „Jonavos“ (4-13) komandą.

„Palangos Kuršiai“ Nacionalinės krepšinio lygos ketvirtfinalio serijoje iškovojo antrąją pergalę ir išsiveržė į priekį, namuose šiandien, kovo 28 d. 79:68 (19:19, 24:19, 17:15, 19:15) įveikdami Molėtų „Ežerūno“ klubą. Ketvirtadienį vykusias trečiąsias serijos iki trijų pergalių rungtynes palangiškiai perlaužė prieš...