Netrukus prasidės iki gėdos nusidėvėjusio kelio Palanga – Kunigiškiai ruožo remonto darbai

"Palangos tilto" informacija, 2022-11-26
Peržiūrėta
1676
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Netrukus prasidės iki gėdos nusidėvėjusio kelio  Palanga – Kunigiškiai  ruožo remonto darbai

„Ilgai laukta gera žinia palangiškiams ir miesto svečiams – netrukus prasidės iki gėdos nusidėvėjusio kelio  Palanga – Kunigiškiai  ruožo remonto darbai,“ – Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus skelbia įraše „Facebook“ („Meta“).

Didesnė dalis remontuoti numatyto kelio ruožo eina per pačią Palangą, paskaičiuota, jog per parą keliu Palanga – Kunigiškiai vidutiniškai pravažiuoja 2880 vietos gyventojų ir turistų automobilių. 

Anot mero, šiuo metu kelio būklė yra itin prasta – asfalto danga yra nelygi, duobėta, joje netrūkstą išdaužų, kelio kraštai nutrupėję. 

„Visa tai apsunkina eismo sąlygas ir, be viso kito, tiesiog gėdingai prastai atrodo visame besitvarkančios ir itin sparčiai besikeičiančios Palangos kontekste,“ – sako mero įrašas.

„Prieš beveik pusantrų metų, kai atidarinėjome naujai rekonstruotą Palangos oro uostą, šią nusidėvėjusią ir jau kritinę kelio atkarpą kartu su Seimo nariu Mindaugu Skritulsku,  parodėme  susisiekimo ministrui M.Skuodžiui ir Kelių direkcijos vadovui bei paprašėme, kad pagal galimybes ši kelio dalis būtų sutvarkyta. Buvo sureaguota, padaryti kelio tyrimai ir rastos lėšos. Po remonto Palangos savivaldybė perims šį kelią savo nuosavybėn, tai leis lengviau, atsižvelgti į gyventojų prašymus dėl naujų perėjų, stotelių ir kita,“ – sako Š. Vaitkus.

Pasak jį, Bendrovė „YIT Lietuva“ atliks per Palangos miestą einančio rajoninio kelio Palanga – Kunigiškiai daugiau nei 4 km ilgio ruožo remontą, jis apima Klaipėdos bei Liepojos plento atkarpą nuo Virbakiškės tako iki posūkio į Kunigiškių gatvę. Darbų vertė sieks apie 2 mln. eurų, juos planuojama pradėti jau šiomis dienomis ir užbaigti iki ateinančio spalio.

Dalis kelio ruožo bus remontuojama pašalinant seną asfaltą ir ant esamų pagrindų įrengiant naują trijų sluoksnių asfalto dangą. Likusioje 3 km ilgio atkarpoje ant esamos dangos bus įrengiamas ne mažiau kaip 5 cm storio apatinis ir 4 cm storio viršutinis asfaltbetonio sluoksniai. Remontuojant kelią taip pat bus atnaujintos lėtėjimo – greitėjimo juostos, sankryžos, viešojo transporto stotelės ir horizontalusis kelio ženklinimas.

„Savo ruožtu miestas jau rengia techninius projektus Kontininkų, po to – Kunigiškių, Užkanavės gatvių remonto ir sutvarkymo darbams. Dar vėliau Užkanavės gatvė turėtų būti pratęsta ir atsiras kelias, sujungsiantis Palangą su Šventąją, kad palei pajūrį galėtų netrukdomai važinėti ir dviratininkai, ir savo eismo juostą turėtų ir ratuoti gyventojai bei miesto svečiai. Palanga tikrai keičiasi!“ – tvirtina meras Š. Vaitkus.

#PalangaKeičiasi  #MesMylimePalangą

Jūsų komentaras:

reiskias 2022-11-27 09:10 (IP: 172.69.52.131)
pierkuno gatve bus grazi

Taip pat skaitykite

Gegužės 2 d. pradedami Klaipėdos plento atkarpos nuo Virbališkės tako iki Kunigiškių gatvės remonto darbai. Jie bus vykdomi etapais. 


„Ilgai laukta gera žinia palangiškiams ir miesto svečiams – netrukus prasidės iki gėdos nusidėvėjusio kelio  Palanga – Kunigiškiai  ruožo remonto darbai,“ – Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus skelbia įraše „Facebook“ („Meta“). Didesnė dalis remontuoti numatyto kelio ruožo eina per pačią Palangą, paskaičiuota, jog per parą keliu Palanga – Kunigiškiai vidutiniškai pravažiuoja 2880...


Žuvėdrų gatvė Šventojoje tapo patogesnė bei saugesnė – baigti šios maždaug 860 metrų ilgio gatvės remonto darbai.


Nuo šių metų rugsėjo 7 d. pradedami asfalto dangos remonto darbai Bangų, Vanagupės gatvėse bei Vytauto gatvės ruože nuo Klaipėdos plento iki S. Dariaus ir S. Girėno gatvės. Vykdant senos asfalto dangos frezavimą ir naujos asfalto dangos klojimą iš dalies bus ribojamas, o keletą dienų ir visai draudžiamas patekimas į remontuojamas gatves.


UAB „Palangos šilumos tinklai“ praneša, kad nuo 2020-05-17 iki 2020-05-21 bus vykdomi šilumos tinklų hidrauliniai bandymai ir remonto darbai Šventojoje.


Prasidėjo kelio Klaipėda- Palanga remontas  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 28 | Rubrika: Miestas

Jau prasidėjo kelio Klaipėda- Palanga remonto darbai. Juos baigti ketinama kitų metų pavasarį.


Jau netrukus ims keistis Valteriškės gatvė – ruože nuo Kretingos g. iki Vilimiškės kelio prasidės gatvės statybos darbai. Tai numatančią sutartį Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė su rangovais pasirašė antradienį, gegužės 21 dieną.  


Kylančioje Palangos koncertų salėje prasidės apdailos darbai

Palangos m. savivaldybės informacija, 2015 06 11 | Rubrika: Miestas

Palangos koncertų salės statybos jau vis labiau dvelkia pabaigtuvėmis: iki rugsėjo 1-osios turi būti baigti visi vidaus apdailos darbai, o spalį, kaip ir buvo numatyta, raktai nuo beveik 4.5 tūkstančių kvadratinių metrų statinio, palangiškiams labiau žinomo kaip Vasaros estrada, turės sužvangėti šeimininkų – Palangos miesto savivaldybės – rankose.


Baigti Virbališkės tako remonto darbai  1

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 19 | Rubrika: Miestas

Pėsčiųjų itin pamėgtas Virbališkės takas pakeitė savo veidą – miesto komunalininkai baigė remontuoti šią pėsčiųjų alėją. Po remonto palangiškiai gali džiaugtis ne tik atnaujinta, bet ir gerokai pašviesėjusia gatve.


Palangos Virbališkės take užvirė remonto darbai  11

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 09 14 | Rubrika: Miestas

Palangos Virbališkės take užvirė darbai – iki lapkričio vidurio miesto tvarkytojai pasirengę visiškai atnaujinti šią pėsčiųjų itin pamėgtą gatvę. Darbai Virbališkės pradėti šiandien, trečiadienį – specialistai įvertino čia augančių medžių būklę, imtasi juos genėti. Ketvirtadienį bus pradėti šaligatvio dangos tvarkymo darbai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius