Šiuo metu Palangoje COVID-19 serga 10 palangiškių, trims liga diagnozuota trečiadienį

"Palangos tilto" redakcija, 2021-03-18
Peržiūrėta
902
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Šiuo metu Palangoje COVID-19 serga 10 palangiškių, trims liga diagnozuota trečiadienį

Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje trečiadienį patvirtinti 552 nauji koronaviruso atvejai, mirė dar 10 žmonių. Šiuo metu Palangoje COVID-19 serga 10 palangiškių, trims liga diagnozuota trečiadienį. Iš viso šia liga yra persirgę 586 palangiškiai. Dešimties palangiškių pagrindinė mirties priežastis buvo koronavirusas.
„Palangos tiltui“ paskambinusi inteligentiška kurorto senjorė teiravosi, ką daryti, kai jos vyras dėl kojos lūžio negali pats atvykti į polikliniką skiepytis nuo koronaviruso, nors to pageidauja. Palangos poliklinikos direktorė Jūratė Mikutienė sakė „Palangos tiltui“, kad pacientė turėtų paskambinti savo šeimos gydytojui ir sprendimas bus rastas.
Per trečiadienį pirmąja vakcinos nuo COVID-19 doze paskiepyti 2 452 asmenys o antrąja – 6 926.
Kaip skelbia delfi.lt, Lietuva – mažiausią sergamumą koronavirusu turinčių šalių dešimtuke, kuriose naujų koronaviruso atvejų skaičius pastarąsias dvi savaites yra pats mažiausias. Deja, netolima Estija yra tarp lyderių blogąja prasme. Pagal sergamumą koronavirusu šią šalį lenkia tik Čekija.
Naujausiais Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (ECDC) duomenimis, dviejų savaičių sergamumo rodiklis Lietuvoje siekia 223,54 atvejo 100 tūkst. gyventojų, o mirčių rodiklis 56,19 atvejo 1 mln. gyventojų. Pagal sergamumą Lietuva trisdešimties šalių grupėje yra 21-a, pagal mirtingumą – keturiolikta. Praėjusią savaitę atitinkamai mūsų šalis pagal sergamumą buvo 17, pagal mirtingumą – trylikta. Pagal sergamumą ES tebepirmauja Čekija. Ši šalis dabar pirmauja ir pagal mirtingumą. Šiuo metu sergamumo rodiklis čia siekia 1518,33 atvejo 100 tūkstančių gyventojų, o mirtingumo – 272,12 atvejo 1 milijonui gyventojų. Antroje vietoje, kaip minėta, yra Estija, čia atitinkamai sergamumo rodiklis yra 1464,13, mirtingumo – 97,82. Pagal pastarąjį rodiklį Estija yra penktoje vietoje.
Latvijoje sergamumo rodiklis COVID-19 liga šiuo metu yra 398,13, mirtingumo – 78,11. Pagal sergamumą Latvija yra keturiolikta, pagal mirtingumą – aštunta. Lenkija pagal sergamumą yra septinta minėtoje šalių grupėje, pagal mirtingumą – šešta. Čia sergamumo rodiklis yra 542,06, mirtingumo – 89,91. Mažiausias sergamumas koronavirusu tebėra Islandijoje.

 

Jūsų komentaras:

šventoji 2021-03-18 17:05 (IP: 162.158.238.203)
kodėl neskiepija šventojiškius

Taip pat skaitykite

Per praėjusią parą šalyje nustatyti 853 nauji COVID-19 atvejai, deja, bet nuo šios infekcijos mirė dar 7 žmonės. Keturi asmenys mirė 60-69 metų amžiaus grupėje, po vieną – 70-79, 80-89 ir 90-99 metų amžiaus grupėje. Visi šie žmonės mirė ligoninėse. Kaip pranešė „Palangos tiltui“ Statistikos departamentas, antradienį, kovo 30 d., koronaviruso atvejų...


Lietuvoje antradienį buvo užfiksuoti 768 koronaviruso atvejai, devyni asmenys mirė. O Palangoje antradienį COVID-19 buvo konstantuotas dviems palangiškiams, šiuo metu 16 palangiškių serga šia liga. Nuo pat pandemijos pradžios pernai kovą koronavirusu yra susirgę 995 palangiškiai, tai yra beveik vienas iš 18 Palangos miesto gyventojų. Koronavirusas...


Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje trečiadienį patvirtinti 552 nauji koronaviruso atvejai, mirė dar 10 žmonių. Šiuo metu Palangoje COVID-19 serga 10 palangiškių, trims liga diagnozuota trečiadienį. Iš viso šia liga yra persirgę 586 palangiškiai. Dešimties palangiškių pagrindinė mirties priežastis buvo koronavirusas.


Statistikos departamentas informavo pirmadienį, kovo 8 d., kad Palangoje sekmadienį COVID-19 nebuvo nustatyta, šiuo metu koronavirusu serga 15 palangiškių, nuo pandemijos pradžios ši liga nustatyta 978 palangiškiams. Mirė – apie 40 palangiškių.


Palangoje iš antradienio į trečiadienį nustatyti 4 nauji COVID-19 atvejai, koronavirusu šiuo metu serga 357, pasveiko 390 palangiškiai. Iš viso šia liga jau persirgo ar dar tebeserga 766 palangiškiai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šią šeimą neabejotinai suvienija bendras pomėgis. Tuomet visi šeimos nariai daugiau praleidžia laiko kartu, visi supranta apie ką eina kalba, kai užverda karšta diskusija. Tą patvirtino ir Aurelijos, Alvydo, Justės ir Roko Jocių šeima. Jiems visiems labai patinka krepšinis. Vaikus, galima sakyti, šiuo žaidimu užkrėtė tėtis Alvydas, tačiau ne...


Palanga – ne tik vasaros metu poilsiautojų pamėgtas kurortas. Neretai mūsų miestą pasirenka ir sportininkai savo treniruočių stovykloms. Artėjant didžiausiam ir svarbiausiam 4 metų įvykiui – Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms, sportininkai ruošiasi itin atsakingai. Viena tokių – Airinė Palšytė, 24-erių šuolininkė į aukštį. Mūsų kurorte Europos...


Iš palangiškės Rasos Idzelienės galima daug ko pasimokyti, pirmiausia – į gyvenimą žvelgti taip, jog niekuomet neliktų nuoskaudos, jame pamatyti tik gerus dalykus. Nors, kaip pati papasakojo, serga cukriniu diabetu jau beveik 30 metų, jos ši liga neįveikė. „Susitaikiau su ja, ji yra mano gyvenimo dalis, todėl neatskiriama, turiu ja rūpintis“, - nusišypsojo miestelėnė.


Parkinsono liga – itin sunki liga, neleidžianti sergančiajam gyventi pilnavertį gyvenimą, atima gebėjimą vaikščioti. Svarbiausia, jog niekas dar nesugebėjo ištirti, dėl kokių priežasčių ji atsiranda. Į šį klausimą vis bando rasti drauge su savo įkurtos draugijos likimo bendražygiais, sergančiais Parkinsono liga palangiškiais, Jadvyga Ramašauskienė. „Žmogus lyg ir gyvas, bet pavaikščioti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius