2023 m. „Aurum 1006 km lenktynių“ nugalėtojai gins ir titulą, ir savo prekių ženklą

Palangos tiltas, 2024-07-05
Peržiūrėta
441
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

2023 m. „Aurum 1006 km lenktynių“ nugalėtojos „STATETA BRO“ komandos automobilis „Mercedes-Benz AMG GT3 EVO“, su kuriuo pergalės bus siekiama ir šių metų lenktynėse.
2023 m. „Aurum 1006 km lenktynių“ nugalėtojos „STATETA BRO“ komandos automobilis „Mercedes-Benz AMG GT3 EVO“, su kuriuo pergalės bus siekiama ir šių metų lenktynėse.

Praėjusių metų Palangoje vykusių „Aurum 1006 km lenktynių“ nugalėtoja „STATETA BRO“ komanda šiemet ne tik sieks apginti čempionės titulą, bet ir savo prekių ženklą BRO. Po poros savaičių  į lenktynių trasą siekti pergalės „STATETA BRO – Ignera by AMG“ komanda vėl išvažiuos su pernai buvusiu greičiausiu „Mercedes-Benz AMG GT3 EVO“ automobiliu, kurį valdys patyrę lenktynininkai, o tuo metu BRO prekių ženklą tenka ginti teisininkams.

„STATETA BRO – Ignera by AMG“ titulą gins ir Danijos lenktynininkas Anders Fjordbach, kuris pernai svariai prisidėjo prie komandos pergalės. Per kvalifikacinius važiavimus tris kartus gerinęs trasos rekordus jis padėjo pasiekti pirmą starto poziciją, o lenktynių metu fiksavo dar vieną greičio rekordą, trasą įveikdamas per 1 minutę ir 5,425 sekundės. Pernai pirmą kartą Lietuvoje lenktyniavęs ir daug smagių akimirkų patyręs A. Fjordbach šiemet entuziastingai nusiteikęs ne tik apginti čempiono titulą, bet ir sieks naujų rekordų. Su juo įrodyti, kad Palangos trasoje „Mercedes-Benz AMG GT3 EVO“ ir šiemet yra greičiausias, sieks lenktynininkai Julius Adomavičius ir Nemunas Dagilis. J. Adomavičius šias lenktynes jau yra laimėjęs net 4 kartus iš eilės 2019–2022 m., o N. Dagilis – 3 kartus: 2005, 2013 ir 2018 m. Taigi, komandos „STATETA BRO – Ignera by AMG“ garbę Palangoje gins vien šių lenktynių čempionai. Jubiliejinės 25-osiose „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės tradicinėje trasoje prie Palangos vyks liepos 17–20 d.

Tenka ginti ir titulą, ir prekių ženklą

„Ir šiemet pavyko sukomplektuoti čempionų vardo vertą komandą, tad tikime jos pergale „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynėse, – kalba Karolis Stasiukynas, degalinių tinklo BRO iniciatorius ir bendrovės „Stateta“ generalinis direktorius. – Natūralu, kad čempionų vardą sąžiningai tenka ginti lenktynių trasoje, tačiau apmaudu, kad teisiniu keliu turime ginti savo prekių ženklą BRO, kurį, mūsų vertinimu, nori pasisavinti ir jo sukurtu žinomumu pasinaudoti kiti.“

„Stateta“ prekių ženklą BRO Valstybiniame patentų biure registravo 2018 m. birželį ir tų pačių metų rudenį jį pradėjo naudoti degalinių tinklui BRO žymėti. Šiuo metu degalinių tinklas BRO yra vienas didžiausių Lietuvoje ir jungia 176 degalines. Jos priklauso kelioms dešimtims juridinių asmenų bei greta savo prekių ženklų degalinėms žymėti taip pat naudoja ir prekių ženklą BRO. Visose šio tinklo degalinėse galima atsiskaityti degalų kortele BRO.

2019 m. balandį UAB „Švaros broliai“ registravo žodinį prekių ženklą „PRO BRO“, kurį 2021 m. perdavė naujai įsteigtai įmonei „PRO BRO Group“. Šį prekių ženklą „PRO BRO“ savo tunelinėse plovyklose pradėjo naudoti tik 2023 m. vasarą. Pernai rugsėjį „Stateta“ Valstybiniam patentų biurui pateikė prašymą žodinį prekių ženklą „PRO BRO“ pripažinti negaliojančiu dėl panašumo į „Statetos“ prekių ženklą BRO, o po mėnesio UAB „PRO BRO Group“ pateikė prašymą panaikinti „Statetai“ priklausantį ir nuo 2018 m. plačiai visoje šalyje naudojamą prekių ženklą BRO, motyvuodamas tuo, kad, tariamai, prekių ženklas BRO yra nenaudojamas.

„Apmaudu, kad Lietuvoje vis dar atsiranda verslų, kurie, mano supratimu, tiesiog nori „joti“ ant kitų žinomumo. Mes investavome milijonus, kad sukurtume ir įtvirtintume prekių ženklą BRO, o daugiau kaip penkerius metus kurtas vienas plačiausių šalyje 176 degalinių tinklų BRO taptų gerai žinomu ir patraukliu, – pasakoja K. Stasiukynas. – Tačiau dabar tenka ne tik ginti savo prieš 6 metus įregistruotą prekių ženklą, bet ir jo reputaciją. Mat viešumoje matomi nusiskundimai, kad tunelinėse plovyklose yra pažeidžiami automobiliai, nulaužomi valytuvai ir veidrodėliai, pasiekia ir mus, nors šios plovyklos mums nepriklauso, tik naudoja panašų prekių ženklą. Taip degalinių tinklo BRO klientai yra klaidinami ir verčiami manyti, kad mes teikiame nekokybiškas automobilių plovimo paslaugas.“

Anot degalinių tinklo BRO iniciatoriaus ir kūrėjo bei „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynėse dalyvaujančią komandą „STATETA BRO – Ignera by AMG“ aistringai palaikančio K. Stasiukyno, pergalės bus siekiama tiek ginant titulą lenktynių trasoje, tiek ir teisiniu keliu – prekių ženklą BRO.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Daugelis komandų iki liepos 17 d. Palangoje prasidėsiančių didžiausių Baltijos šalyse maratoninių „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių jau skaičiuoja net ne likusias dienas, o valandas.


Praėjusių metų Palangoje vykusių „Aurum 1006 km lenktynių“ nugalėtoja „STATETA BRO“ komanda šiemet ne tik sieks apginti čempionės titulą, bet ir savo prekių ženklą BRO.


Ir jubiliejinių, 25-ųjų „Aurum 1006 km lenktynių“, liepos 17 d. prasidėsiančių Palangoje, neaplenks drag‘o mėgėjai.


„Aurum 1006 km lenktynių“ festivalis žiūrovams kasdien dovanoja ne tik aštrią kovą, bet ir mielų širdžiai ir akiai atrakcijų.


Jau žinoma kitais metais vyksiančių didžiausių Baltijos šalyse ilgų nuotolių „Aurum 1006 km lenktynių“ data. 23-asis renginio istorijoje, nuo 2000-ųjų VšĮ „Promo Events“ be pertraukų organizuojamas prestižinis lenktynių festivalis 2022 m į Palangą pakvies liepos 13-16 dienomis. 


Palangą ir poilsiautojus bemaž dvi dienas kaustę tradicinių, čia jau 22 kartą be pertraukų vykstančių „Aurum 1006 km lenktynių“ įžanginės, atidarymo, savotiškos pažinties su lenktynininkais ir nauja jų technika ceremonijos baigėsi. Ketvirtadienio, liepos 15 d., popietę sportininkai sugrįžo į laikinąjį lenktynių miestelį, kur prasidėjo treniruotės prieš atsakingiausią metų pasirodymą. 


Trečiadienį, liepos 14 d., Palangoje pakelta didžiausiu automobilių žiedinių lenktynių festivaliu Baltijos šalyse vadinamų „Aurum 1006 km lenktynių“, surengtų čia jau 22-ą kartą paeiliui, vėliava.


Nuo lenktynių starto prabėgus 8 val. 54 min. lietuviškuoju automobilių maratonu tituluojamų „ENEOS 1006 km lenktynių“ finišo liniją, nuvažiavęs visą 373 ratų distanciją,pirmasis kirto „Skuba Dream“ komandos „Porsche 911 GT3 CUP 997“ automobilis, kurį į pergalingą finišą atvairavo ekipos lenktynininkas Egidijus Valeiša.


„ENEOS 1006 km“ Palangos lenktynių miestelis rengiasi įkurtuvėms

Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“, 2016 07 18 | Rubrika: Sportas

Kas dar prieš savaitę pro Vydmantų transporto mazgą važiavo į Palangą ar atvirkščiai – Klaipėdos pusėn, šiandien jau nebeatpažintų jo apylinkių. Šalia kelių sankirtos buvusi dykynė jau įgavusi laikinojo „ENEOS 1006 km lenktynių“ miestelio kontūrus. Nenuostabu, vos po poros dienų čia įsikurs komandos, didžiausių Baltijos šalyse automobilių...


Tik savaitė ir kelios valandos beliko iki tarptautinių, didžiausių Baltijos šalyse „ENEOS 1006 km lenktynių“ Palangoje. Septynioliktasis paeiliui renginio metraštyje automobilių maratonas didžiausiame vasaros kurorte taps savotiška meka ne tik pajėgiausiems mūsų bei užsienio šalių žiedinių lenktynių meistrams, bet ir būriui estrados ir pramogų pasaulio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius