Aktyvaus poilsio ir sporto mėgėjų mylimas Palangos baseinas švenčia 2 metų gimtadienį

"Palangos tilto" informacija, 2021-03-03
Peržiūrėta
2145
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos baseinas švenčia 2 metų gimtadienį
Palangos baseinas švenčia 2 metų gimtadienį

2019 metų kovo 1 dieną Palangoje duris atvėrė ilgai lauktas modernus plaukimo baseinas su sveikatingumo erdve. Baseine įrengtas profesionalus 25 m. plaukimo baseinas, sveikatingumo erdvėje – pramoginis baseinas su masažinėmis srovėmis, burbulinės vonios, baseinėlis vaikams, sauna bei 2 garinės pirtys. Palangos baseinas populiarus ne tik tarp suaugusiųjų, bet ir tarp mažųjų kurorto gyventojų. Didelis dėmesys baseine skiriamas moksleivių sveikatingumui – čia vykdomos nemokamos plaukimo pamokos. Nemokamose plaukimo pamokose Palangos moksleiviai per 2019-2020 m. apsilankė apie 33 tūkstančius kartų.

Baseine organizuojami įvairūs sporto ir sveikatinimo užsiėmimai: aerobika vandenyje, kineziterapijos mankštos, kūdikių mankštos, pirties programos, vaikų plaukimo pamokos ir mankštos, stovyklos ir varžybos. Palangos baseine per 2019-2020 m. įvyko apie 2 tūkstančius nemokamų užsiėmimų, sulaukta per 180 tūkstančių lankytojų apsilankymų.

Palangos baseinas žinomas ne tik dėl sporto ir sveikatinimo veiklų – čia veikia ir nauja meno parodų galerijos erdvė. Visus metus baseino vestibiulyje galėjote pamatyti menininko Algio Kriščiūno dailės darbų parodą.

Karantino metu susiklosčiusiai situacijai, kai negalime dirbti baseine, aktyviai talkiname Palangos miesto savivaldybės įstaigoms.

Visi su viltimi laukiame, kada vėl galėsime pasimatyti čia – Palangos baseine.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto baseinas penktadienį kartu su kurorto bendruomene paminėjo savio5-ąjį gimtadienį. Ta proga baseino lankytojai pakviesti dalyvauti nemokamose mankštose, pirties programose bei paskanauti gimtadienio torto, o mažieji plaukikai susirungė ir vaikų plaukimo varžybose.


Palanga švenčia Lietuvos Valstybės gimtadienį

"Palangos tilto" redakcija, 2024 02 16 | Rubrika: Miestas

„Ačiū mūsų bendruomenei, svečiams, Kultūros centrui, meno ir muzikos kolektyvams už nuostabią šventę. Švęsti Lietuvos gimtadienio į Palangą suvažiavo visa Lietuva. Ir tegul niekada nepristinga drąsos ginti, nepaliaujamai mylėti, saugoti ir rūpintis Lietuva. Gražios šventės,” – Palangos meras Šarūnas Vaitkus paskelbė įrašą Facebook Vasario 16-ąją. Radvilės Kucevičiūtės ir Aldo Ten nuotraukos...


Kostancija Strikienė, ilgametė Meno mokyklos pedagogė, kuri gyvenimo saulėlydyje gyvena Palangos senelių globos namuose, švenčia savo 91-ąjį gimtadienį.


Palanga – vienas iš seniausių Lietuvos miestų – šiais metais vietos gyventojus ir svečius džiugins ypatingais renginiais – miestas švenčia 770 metų jubiliejų.


Palangiškė Zuzana švenčia 101-ąjį gimtadienį

"Palangos tilto" informacija, 2022 05 15 | Rubrika: Jūros vaikai

Šeštadienį, gegužės 14 dieną, mūsų miesto gyventojai  Zuzanai sukako 101 metai. „Nuoširdžiausi sveikinimai, šilčiausi linkėjimai, būkite sveika, mylima artimųjų, būkite laiminga,“ – jai linkėjo ją aplankęs Palangos meras Šarūnas Vaitkus. PT info


Palangos baseinas kovo 1-ąją šventė savo trečiąjį gimtadienį. Kaip ir dera tokiai progai, buvo supjaustytas didelis tortas, baseinas išgirdo daug sveikinimų ir pagyrų.


Sveikinu visą Palangos lopšelio-darželio ,,Nykštuko’’ bendruomenę su gražiu gimtadieniu. 49 metai nėra daug, kai lyginu juos su kitomis miesto įstaigomis, kurios jau skaičiuoja virš šimto savo veiklos metų. Bet jei kalbėsime apie sukauptą patirtį, atliktus darbus ir pasiekimus, ne visada metų skaičius apsprendžia jų kiekį ir kokybę. 


2019 metų kovo 1 dieną Palangoje duris atvėrė ilgai lauktas modernus plaukimo baseinas su sveikatingumo erdve. Baseine įrengtas profesionalus 25 m. plaukimo baseinas, sveikatingumo erdvėje – pramoginis baseinas su masažinėmis srovėmis, burbulinės vonios, baseinėlis vaikams, sauna bei 2 garinės pirtys. Palangos baseinas populiarus ne tik tarp suaugusiųjų, bet ir tarp mažųjų kurorto...


Palangos baseinas šventė pirmąjį gimtadienį

"Palangos tilto" informacija, 2020 03 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį, kovo 1 d., Palangos baseinas šventė savo pirmąjį gimtadienį.


Neįprastais karščiais ir saulėtais orais prasidėjusi vasara į Palangą atviliojo pirmuosius poilsiautojus. Jų dar padaugės artimiausiu metu. Savo poilsiautojus kurortas ragina ilsėtis aktyviai ir jau siūlo naujų pramogų. Per pastaruosius kelerius metus įvairiose Palangos vietose atidaryti aktyvių pramogų parkai plečiasi ir šią vasarą siūlo nemažai naujovių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius