„Aš myliu Palangą ir noriu, kad ją pamiltų visi, nes mūsų namai - Palanga“

Ugnė RAUDYTĖ, 2011-06-06
Peržiūrėta
1998
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Aš myliu Palangą ir noriu, kad ją pamiltų visi, nes mūsų namai  - Palanga“

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Nerijus Stasiulis, kuris priklauso Lietuvos Centro partijai.

 

Koks jūsų pirmas įspūdis apie naujos Tarybos darbą, Tarybos narius?

Labai geras. Į tarybą yra išrinkti kultūringi, protingi, mandagūs ir Palangos labui dirbti pasiruošę žmonės.

 Ar jau spėjote išstudijuoti Tarybos reglamentą, Savivaldos įstatymą?

Juos perskaičiau, bet mintinai nesimokiau. Dokumentus atsisiunčiau į kompiuterį, kad visada turėčiau juos „po ranka“.

Kokius klausimus, problemas sprendžiant jaučiate turįs daugiausiai kompetencijos?

Kadangi 13 metų dirbu kultūros srityje, kuri, manau, yra labai universali, tai bendrųjų kompetencijų užtenka visose visuomenės gyvenimo srityse. Labiausiai galėsiu prisidėti sprendžiant socialinius, kultūrinius, turizmo, miesto įvaizdžio formavimo, jaunimo užimtumo klausimus.

O kokiose srityse jums dar trūksta žinių?

Žinių trūksta absoliučiai visose srityse, nes pasaulis keičiasi nuolat. Vakarykštės žinios šiandien jau yra pasenusios, todėl mokytis reikia nuolat. Tą ir stengiuosi daryti.

Kokį Tarybos projektą esate numatęs inicijuoti? Ar mąstote tai padaryti?

Ruošiu tarybos sprendimą, kad visi pamiltų Palangą taip, kaip ją myli palangiškiai. Jei rimtai, tai minčių yra labai daug. Pirmiausia reikia įvykdyti darbus suplanuotus vasarai.

Koks Tarybos narys, vietos politikas nuo nepriklausomybės atkūrimo yra daugiausiai nusipelnęs Palangai? Kas jūsų vietos politikos autoritetas?

Asmeniškai man didelis autoritetas ir mokytojas yra jau šeštą kartą į Tarybą išrinktas Albinas Stankus.

Kiek laiko išsilaikys valdančioji koalicija?

Koalicija išsilaikys visą septintojo tarybos šaukimo kadenciją.

 Kas kelia/kels didžiausią pavojų valdančios koalicijos stabilumui?

Jokių pavojų nėra ir nemanau, kad jų bus. Visi koalicijos partneriai yra brandūs ir išmintingi žmonės, suprantantys, kad visokios permainos labai kenktų operatyviam aktualių Palangai klausimų sprendimui.

Ar planuojate atsiskaityti už savo darbą rinkėjams? Kaip dažnai tai darysite?

Kaip numato tarybos reglamentas, planuoju atsiskaityti kartą per metus.

Koks jūsų politikos moto (šūkis, devizas)?

Aš myliu Palangą ir noriu, kad ją pamiltų visi, nes mūsų namai - Palanga.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kokie žmonės valdys Palangą  ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Dainius Želvys, kuris priklauso Tėvynės Sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Arvydas Dočkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Nerijus Stasiulis, kuris priklauso Lietuvos Centro partijai.


„Pavojų koalicijos stabilumui nebus”

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 19 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys, savivaldybės vicemeras Saulius Simė, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Palangos Liberalų ir centro Sąjungos sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Antanas Sebeckas, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Tėvynės Sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Edmundas Krasauskas, kuris priklauso Naujajai Sąjungai (socialliberalams).


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Mindaugas Skritulskas, išrinktas pagal Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Julius Tomas Žulkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžiui.


Stabilumui gali kliudyti privatūs interesai

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 02 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė  liberalcentristė Sondra Kulikauskienė.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? Kas spręs, kiek mokėsime už šiukšlių rinkliavą, verslo liudijimus, žemės mokestį? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Gediminas Valinevičius, kuris  pakliuvo į Tarybą partijos Tvarka ir teisingumas sąraše.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius