Atlikėjas Eugenijus Chrebtovas - Milane tarp išrinktųjų

***, 2020-02-06
Peržiūrėta
444
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Žinomas Lietuvos operos ir baleto teatro solistas, baritonas Eugenijus Chrebtovas nuolat stebina žiūrovus išskirtinėmis balso galimybėmis ir pagrindinių vaidmenų pasirodymais geriausiuose operos pastatymuose, o šiuo metu, kaip jis pats sako, mėgaujasi galimybe būti Milane tarp išrinktųjų.

"Džiaugiuosi, kad vienas geriausių vokalo mokytojų rado savo įtemptoje dabrotvarkėje savaitę laiko dirbti su manim individualiai. Esu itin dėkingas paramos fondui "Orfėjo lyra" už nuolatinį palaikymą, taip pat Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto teatrui. Jų dėka galiu augti ir džiuginti Lietuvos publiką italų klasikinio dainavimo kultūra. Profesorius yra italų operinio atlikimo tradicijų ilgalaikis puoselėjas ir paslapties saugotojas. Šia paslaptimi galėsiu pasidalinti su operos mylėtojais jau visai netrukus - kovo mėnesį, operoje „Ernanis”. – pasakojo baritonas Eugenijus Chrebtovas, šiuo metu viešintis Milane, kur lanko intensyvius meistriškumo kursus pas vokalo mokytoją Massimiliano Bullo.

Luciano Pavarotti, Monserat Cabalier, Placido Domingo ar Joce Carreras – tai tik dalis pasaulinio garso atlikėjų, su kuriais dirbo net 43 metų darbo patirtį Milano „La Scala“ operos teatre turintis vokalo pedagogas Massimiliano Bullo.

„Nuolat tobulinu save ir man yra labai svarbu, kad turiu galimybę semtis žinių iš žmogaus, kuris yra autoritetas talentingiausioms operos žvaigždėms ir skiria laiko mano individualioms pamokoms.“ – kalbėjo E. Chrebtovas.

Net šešias dienas Milane praleisiantis operos solistas pasakojo, kad su šiuo vokalo dėstymo profesionalu yra tekę dirbti prieš ketverius metus, kai ruošė Žoržo Žermono vaidmenį operai „Traviata“.

Paklaustas ar sunku gauti kelių valandų individualias paskaitas, E. Chrebtovas patikino, kad atkaklumo ir kantrybės tikrai reikia, tačiau rezultatas to vertas.

„Bemaž tris mėnesius derinome su profesoriumi jam tinkamą laiką. M. Bullo į užsiėmimus su manimi Milane atvyko iš Karibų, o iškart po to keliauja į Estijos nacionalinį operos ir baleto teatrą, kur ruoš solistus operai „Žana d‘Ark“. Nors laukti tokios galimybės pasisemti žinių tenka ilgai, bet tikrai verta.“ – pasakojo atlikėjas.

Lietuvos žiūrovai solisto Eugenijaus Chrebtovo vokalinius gebėjimus šį sezoną gali pamatyti LNOBT operose „Turandot“, „Ernanis“, „Manon“, o vasario viduryje Palangoje bus išskirtinė galimybė solistą išgirsti koncertuojant su ritmo grupe kitokiame amplua. Atlikėjas pristatys naują pop klasikos programą. Kaip pats atlikėjas sako: „Pop klasikos programa man – tai kaip vyšnaitė ant torto, kuri subtiliai paįvairina profesinio gyvenimo skonius klasikiniame dainavime”.

Daugiau apie artėjantį koncertą: https://bit.ly/2E1mCuu

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangiškiui dainininkui Kristupui Keruliui – dar tik 15, tačiau vaikinukas jau yra susižėręs visą glėbį laimėjimų įvairiuose šalies ir tarptautiniuose konkursuose bei festivaliuose. Nors praėjusieji metai atlikėjams dėl griežtų karantino apribojimų buvo tokie, kad ne vienam norėtųsi juos išbraukti iš savo gyvenimo, palangiškiui jie nesutrukdė savo...


Žinomas Lietuvos operos ir baleto teatro solistas, baritonas Eugenijus Chrebtovas nuolat stebina žiūrovus išskirtinėmis balso galimybėmis ir pagrindinių vaidmenų pasirodymais geriausiuose operos pastatymuose, o šiuo metu, kaip jis pats sako, mėgaujasi galimybe būti Milane tarp išrinktųjų.


Saulė Janavičiūtė- tarp geriausių jaunųjų biologų Lietuvoje Kovo pabaigoje Palangos senąją gimnaziją pasiekė džiugi žinia - IA klasės gimnazistė Saulė Janavičiūtė tapo 52-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados prizininke devintų klasių grupėje.Liepos 12-ąją, 14.05 val. iš pilietės A. R. gautas pranešimas, kad prie Sodų g. 50, mokyklos stadiono, 3 metų vaikas įkišo galvą tarp grotų, negali ištraukti. 14.09 val. atvykus ugniagesiams gelbėtojams nustatyta, kad vaikas įkišo galvą tarp vaikams skirtų, metalinių laipiojimo kopėtėlių skersinio strypų ir negali jos ištraukti. 14.14 val. plėstuvais...


Pirmą kartą šalies istorijoje Lietuvos moksleivio rašinys pateko tarp trijų geriausių Pasaulinės pašto sąjungos ir UNESCO organizuojamo tarptautinio epistolinio rašinio konkurso darbų. Šventosios pagrindinės mokyklos auklėtinės Gabijos Petrauskaitės tekstas buvo pripažintas vienu iš geriausių rašinių. Lietuvos atstovei už sukurtą...


Palanga – tarp mažiausiai įsiskolinusių 60-ies šalies savivaldybių

Parengta pagal „Respubliką“, 2013 07 01 | Rubrika: Miestas

Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas, pristatydamas Lietuvos finansinio stabilumo apžvalgą, pareiškė, kad bene didžiausią pavojų stabilumui kelia savivaldybių įsiskolinimai. Kai kurių savivaldybių skolos jau viršija pusę jų metinių pajamų, o Vilniaus viršija net ir metines pajamas. Kaip parodė dienraščio „Respublika“ tyrimas, Palanga tarp...


Palangos šventės – tarp įdomiausių Lietuvoje  1

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 15 | Rubrika: Miestas

Palanga pelnytai turi kuo didžiuotis – VšĮ „Terra Publica“ išleistoje pažintinėje knygoje „Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti“, atsirado vietos ir dviem Palangos renginiams – „Palangos stalas“ ir „Palangos stinta“. Būtent šie renginiai paminėti tarp 100 įdomiausių ir aktualiausių renginių...


Konkurencija tarp mokyklų – išpūstas dalykas?

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 10 18 | Rubrika: Jūros vaikai

Ne paslaptis, kad tarp mokyklų – ypač didesniuose miestuose – vyksta savotiška konkurencija: jau nuo seno yra susiklosčiusi nuomonė, kad vienoje geriau parengiami „tiksliukai“, kitoje – humanitarai, trečia apskritai laikoma „stipresne“. Tam tikros alyvos į ugnį šliūkšteli ir devinti metai žurnalo „Veidas“ skelbiami...


Užsimezgusi graži draugystė tarp Palangos ir Švėkšnos kultūros skleidėjų tęsiasi iki šiol. Kaip to įrodymas buvo Palangos miesto viešojoje bibliotekoje vykusi Švėkšnos diena, pakvietusi prisijungti ir drauge smagiai praleisti laiką ne tik palangiškius, bet ir švėkšniškius.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius