Atrakcionai prie Senosios gimnazijos įsikūrė teisėtai

"Palangos tilto" informacija, 2015-06-23
Peržiūrėta
3414
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Atrakcionai Senosios gimnazijos stadione įsikūrė teisėtai
Atrakcionai Senosios gimnazijos stadione įsikūrė teisėtai

Kai vieną praėjusios savaitės naktį i Palangos senosios gimnazijos stadioną įvažiavo sunkvežimių kolona su atrakcionais, palangiškiai subruzdo: ar vėl olandai, prieš kelis metus išvyti iš J. Basanavičiaus gatvės, „įsmuko“ į kurortą? Ar buvo išduotas leidimas sunkiasvoriam transportui įvažiuoti į miesto centrą?

Kai kurie Tarybos nariai kėlė ne tik šiuos klausimus, bet ir klausė socialiniuose tinkluose, kodėl nebuvo atsižvelgta į aplinkinių namų gyventojų nuomonę dėl atrakcionų šalia mokyklos.

Miesto savivaldybės Rinkliavų skyriaus vyresnioji specialistė Aušra Dangėlaitienė „Palangos tiltui“ sakė, kad su Senąja gimnazija įmonė, kuriai yra išduotas leidimas atrakcionų veiklai, yra sudariusi turto nuomos sutartį. „Savivaldybė yra išdavusi leidimą teikti atrakcionų paslaugas Senosios gimnazijos stadione. Gavę tokį leidimą, verslininkai turi teisę pastatyti atrakcionus“, – sakė savivaldybės specialistė.

Leidimas sunkiasvoriam transportui įvažiuoti į miesto centrą, anot jos, nebuvo reikalingas, jo reikia, jei transporto gabaritai viršija nustatytus maksimalius dydžius (aukštis – per 4 metrus, plotis – per 2,55 metro, ilgis – per 16,5 metro, svoris – per 40 tonų).

Specialistė informavo, kad savivaldybės Taryba yra numačiusi 3 viešąsias vietas, kuriose galima teikti atrakcionų paslaugas – žiemos stadionas prie Birutės parko (Vytauto g. 16), Bangų g. esančioje aikštelėje (Bangų g. 11A) ir Šventojoje, Topolių g. 4.

„Šiuo konkrečiu atveju atrakcionų parkas įrengiamas ne Savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose, o Senosios gimnazijos panaudos pagrindais valdomame sklype, – pabrėžė A. Dangėlaitienė. – Atkreiptinas dėmesys, kad Senosios gimnazijos atstovai sutartį su įmone dėl žemės sklypo nuomos atrakcionams sudarė atsižvelgdami į bendruomenės nuomonę – prieš pasirašant sutartį buvo gautas Senosios gimnazijos tėvų tarybos pritarimas“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Praėjusį sekmadienį Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šventę abiturientai pradėjo susirinkdami prie Palangos senosios gimnazijos, kur buvo atidengta grindinio plytelė, skirta gimnaziją baigiantiems 81-osios laidos abiturientams.


Sekmadienį, liepos 25 d., Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Palangos senąją gimnaziją šiais mokslo metais baigė 95 mokiniai.


Liepos 1 dieną Palangos viešosios bibliotekos interneto skaitykloje  atidaryta Palangos senosios gimnazijos bendruomenės fotografijų paroda „Mano miestas“, skirta Palangos krašto grąžinimo Lietuvai 100 – mečiui paminėti.  Joje miesto bendruomenei buvo pristatyta 30 mokinių ir mokytojų fotonuotraukų.


 Lietuvos policijos organizuojamame teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape, kuris vyko Kaune, varžėsi 10 geriausių moksleivių komandų iš visos Lietuvos. Klaipėdos apskričiai atstovavusios Palangos senosios gimnazijos komanda „Antanas ir Co“ užėmė garbingą II vietą. Palangiškius aplenkė ir I vietą užėmė komanda iš Panevėžio, o treti liko moksleiviai iš Elektrėnų.


Gegužės 26 dieną nuskambėjo paskutinis skambutis 99 Palangos senosios gimnazijos abiturientams, kuriems, be įprastinės mokyklinės veiklos, teko neeiliniai išbandymai – paskutiniais metais jiems reikėjo įveikti pandemijos, karatino, nuotolinio mokymosi iššūkius.


Praėjęs penktadienis Palangos senosios gimnazijos 76 laidos 146 abiturientams buvo neeilinis – jiems įteikti brandos atestatai. Šventė prasidėjo eisena nuo gimnazijos iki naujosios Palangos koncertų salės, kurioje ir įvyko atestatų įteikimo ceremonija. Abiturientus sveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos Respublikos premjero patarėjas Antanas Vinkus...


Liepos vidurys – metas, kuomet abiturientai gali šiek tiek atsikvėpti: brandos egzaminų sesija jau praeityje, rezultatai aiškūs, o netrukus rankose jie laikys ir brandos atestatą. Odontologiją arba mediciną planuojanti studijuoti Kotryna Jasinskaitė – Palangos senosios gimnazijos abiturientė, su kuria, pakėlusia sparnus skrydžiui iš Palangos, pasikalbėjome...


Palangos senosios gimnazijos gamtos mokslų mokytojos gimnazistams, besidomintiems gamtos mokslais, organizavo kelionę į Taliną ir Tartu mokslo centrą AHHAA. Kelionė prasidėjo anksti – pirmą valandą nakties. Nors ir trūko miego, visiems rūpėjo iki soties pasišnekėti su draugais, todėl per Latviją Estijos link tamsoje riedantis autobusas ūžė kaip avilys.


Atrakcionai prie Senosios gimnazijos įsikūrė teisėtai

"Palangos tilto" informacija, 2015 06 23 | Rubrika: Miestas

Kai vieną praėjusios savaitės naktį i Palangos senosios gimnazijos stadioną įvažiavo sunkvežimių kolona su atrakcionais, palangiškiai subruzdo: ar vėl olandai, prieš kelis metus išvyti iš J. Basanavičiaus gatvės, „įsmuko“ į kurortą? 


Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionate Palangos senosios gimnazijos merginos ir vaikinai pasidabino aukso ir sidabro medaliais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius