Atvirų durų diena Palangos miesto policijos komisariate

Palangos tiltas, 2022-04-07
Peržiūrėta
2201
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Atvirų durų diena Palangos miesto policijos komisariate

Ji įvyks balandžio 26 d., 9 val., Palangos miesto policijos komisariate Ganyklų g. 30, Palangoje.

Jei esi 10 – 12 klasių moksleivis, profesinės mokyklos, Kolegijos ar universiteto studentas, ateik ir iš arti susipažink su įdomia ir iššūkių kupina policijos pareigūno profesija!

Pristatysime Kriminalinės ir Viešosios policijos veiklą, susipažinsite su tarnybinėmis transporto priemonėmis ir ginkluote, stebėsite kinologų su tarnybiniais šunimis pasirodymą.

Registracija į renginį būtina el. paštu: [email protected] arba telefonu 8 700 64727.

Motyvuoti ir pasirengę įsilieti į policijos pareigūnų gretas, bet kokios krypties aukštąjį išsilavinimą jau turintys Lietuvos Respublikos piliečiai, pirminės grandies policijos pareigūnais gali tapti baigę 6 savaičių trukmės intensyvius įvadinio mokymo kursus Lietuvos policijos mokykloje.

Atranka vyks 2022 m. balandžio 21 d.

Turintys vidurinį ar aukštesnįjį išsilavinimą, nepriekaištingos reputacijos, sveiki ir fiziškai stiprus Lietuvos Respublikos pilietis, gali rinktis 1 metų trukmės policininko modulinę mokymo programą Lietuvos policijos mokykloje.

Dokumentai atrankai priimami iki 2022 m. birželio 17 d.

Laimėjusiems atranką mokslas ir apgyvendinimas bendrabutyje yra nemokami, skiriama stipendija ir garantuojama darbo vieta.

Naujausią informaciją visada rasite www.stokipolicija.lt.

Palangos miesto policijos komisariato inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 29-31 dienomis Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras rengia atvirų durų dienas. Visus besidominčius naujausiu bei moderniausiu šalies Muzikiniu teatru kviečiame apsilankyti!


Spalio 3 d., pirmadienį, 160-18:00 val. Atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ vyks Atvirų durų diena SUAUGUSIEMS.


Šv. Florijono, ugniagesių globėjo, dienos proga Klaipėdos apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdybos Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnyboje gegužės 4 d. 9-16:30 val. organizuojama atvirų durų diena. 


Ji įvyks balandžio 26 d., 9 val., Palangos miesto policijos komisariate Ganyklų g. 30, Palangoje.


Balandžio 26 d. Palangos policijos komisariate - Atvirų durų diena 


Kovo 15 d. startavo atvirų duomenų portalas apie 1,2 proc. GPM paramos skyrimą. Jau 18 metų* deklaruodami pajamas kiekvienais metais galime skirti paramai dalį jau sumokėto pajamų mokesčio nuo savo gaunamo darbo užmokesčio, dividendų, individualios veiklos pajamų ar pelningai parduoto turto.


Angelų sargų dienos išvakarėse, penktadienį, spalio 1 dieną, profesinės šventės proga visų miesto gyventojų vardu, kurorto meras Šarūnas Vaitkus apsilankė Palangos policijos komisariate ir pasveikino policijos pareigūnus, kasdien sunkiai ir įtemptai dirbančius, kad mes, palangiškiai, šventojiškiai jaustumėmės saugiai.


Praėjusią savaitę Palangos senosios gimnazijos IIB klasės mokiniai kartu su auklėtoja Dalia Rakauskiene ir socialine pedagoge Laima Olšauskaite lankėsi Palangos miesto policijos komisariate. Su gimnazistų kolektyvu dvi su puse valandos draugiškai ir betarpiškai bendravo pareigūnai – Reagavimo skyriaus vyriausiasis tyrėjas Aurelijus Jankauskas, Reagavimo skyriaus...


Praėjusį trečiadienį visiems moksleiviams vėl suskambo, pirmasis šiemet, skambutis. Į mokyklas suskubo tiek patys mažiausieji, tiek jau paskutinįkart džiaugęsi Rugsėjo pirmosios švente savoje mokykloje. Nors šiemet mokslus pradėjo mažiau moksleivių, tačiau tądien besilinksminančių netrūko, nes pajūris – traukos objektas net ir išvykusiems mokytis į kitą miestą.


Palangos miesto policijos komisariate – pokyčiai

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 01 23 | Rubrika: Miestas

2008 m. sausio 20 d. Palangos miesto policijos komisariato darbuotojai atsisveikino su vadovu Aurijumi Jusiu. Beveik porą metų dirbęs Palangoje, nuo šiol jis sės į Mažeikių rajono policijos komisariato viršininko kėdę. Laimėjęs konkursą, naują darbą arčiau savo šeimos, gyvenančios Akmenėje, A.Jusys pradėjo jau praėjusį trečiadienį. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius