AUTO SPA sieks automobilį išplauti ir išvalyti geriau nei kiti

Linas JEGELEVIČIUS, 2016-10-24
Peržiūrėta
2493
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

AUTO SPA sieks automobilį išplauti ir išvalyti geriau nei kiti

Ko gero, jūs, jūsų žmona ar vyras nuolat, ar kartais, save palepinate SPA, bet kodėl gi labiau nepasirūpinti jūsų automobilio išvaizda ir švara? Pasiteiravęs palangiškių ir išgirdęs, kad automobilių plovyklų, ypač su universaliomis paslaugomis, Palangoje trūksta, sumanus palangiškis Klaipėdos pl. 59 (įvažiuoti Pirties gatvėje pasukus keliuku palei parduotuvę „Žaliasis namas“ ir įvažiuoti į buvusią dujų ūkio teritoriją) atidarė AUTO SPA. Jame jūsų automobilį ne tik išplaus, bet ir saloną išvalys.
„Automobilių plovyklos idėja kilo, kai užsidarė plovykla vienoje tinklinėje degalinėje. O kai galvojome, koks turėtų būti jos pavadinimas, labiausiai „lipo“ būtent toks – AUTO SPA, nes jis gerai perteikia sumanymo esmę: daugiau rūpybos automobiliu, kad jis po apsilankymo čia blizgėtų ne tik iš išorės, bet nuotaiką keltų ir švara salone“, – pasakojo AUTO SPA vadybininkas Valdis Skudikis.
Automobiliai naujoje plovykloje bus plaunami rankiniu būdu, o, esant pageidavimui, ir vaškuojami bei poliruojami. Esant kliento norui, bus išvalomas ir automobilio salonas. Veiks du „boksai“ – vienu menu bus galima rūpintis dviem automobiliais.
„Valymo priemonės – šiuolaikiškos, naudosime ekologišką muilą ir vašką, – pabrėžė vadybininkas. – Stengsimės klientą „papirkti“ paslaugų kokybe. Kad kiekvienas čia apsilankęs apie mus papasakotų kitiems, ir grįžtų kitąkart su bičiuliais. Sieksime, kad kiekvieno automobilio švara būtų pasirūpinta čia nepriekaištingai“.
Ateityje AUTO SPA ketina pasiūlyti ir cheminio valymo paslaugas.
„Galbūt atidaryti plovyklą spalio pabaigoje kai kam atrodo ne pats geriausias laikas, bet žiūrime į ilgalaikę perspektyvą, ne tik į vasaros sezoną, todėl tikimės, kad palangiškiai automobilių savininkai mus pastebės ir įvertins“, – vylėsi Valdis.
AUTO SPA jau siūlo patrauklias nuolaidas įmonėms. Pilno paslaugų paketo kaina automobiliui – iki 20 eurų.
„Pigiausia paslauga – plovimas be sausinimo – kainuos 5 eurus, daugumos paslaugų kaina bus iki 10 eurų“, – atskleidė Valdis.
AUTO SPA jau dirba kiekvieną dieną – nuo 9 iki 19 valandos.
„Darbuotojai – sąžiningi ir atsakingi. Tikimės, kad ateityje įdarbinsime daugiau darbuotojų“, – sakė V. Skudikis.
Plovykla ketina nuolat socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „AUTO SPA Palanga“ skelbti akcijas, dėl to siūlo tinkle „susidraugauti“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kompiuterių naudojimas šiandien yra neatsiejama mūsų kasdieninio gyvenimo dalis. Mes juos naudojame dirbdami, mokymosi procese, laisvalaikio veiklose ir daugelyje kitų situacijų.


Vasarą Palangos policijos pareigūnams veiksmo netrūksta, tačiau, kaip teigė komisariato viršininkas Algirdas Budginas, kriminaline prasme situacija pajūryje gerėja jau ne vienus metus. 


Palangoje sudaužytas „City Bee“ automobilis. Pirminiais duomenimis, avariją sukėlė automobilį trumpam išsinuomojęs girtas jaunuolis.


Palangoje neblaivus vairuotojas rėžėsi į policijos tarnybinį automobilį.


Prabangios transporto priemonės šeimininkui kurorte prireikė profesionalios gelbėtojų pagalbos dėl bagažinėje sudužusio termometro, pranešė 15min.lt.


Įžūlus chuliganas Palangos policininkų automobilį daužė pareigūnų panosėje. Penktadienį atėjęs į Ganyklų gatvėje įsikūrusio Palangos policijos komisariato teritoriją, 28 metų chuliganas ėmė daužyti stovėjimo aikštelėje buvusį tarnybinį automobilį „Škoda Octavia“. Vyras suskaldė priekinį automobilio stiklą, išmušė dešinės pusės priekinių...


Ko gero, jūs, jūsų žmona ar vyras nuolat, ar kartais, save palepinate SPA, bet kodėl gi labiau nepasirūpinti jūsų automobilio išvaizda ir švara? Pasiteiravęs palangiškių ir išgirdęs, kad automobilių plovyklų, ypač su universaliomis paslaugomis, Palangoje trūksta, sumanus palangiškis Klaipėdos pl. 59 (įvažiuoti Pirties gatvėje pasukus keliuku palei parduotuvę...


„ENEOS 1006 km lenktynės“ į Palangą priviliojo tuzinus įžymybių, gražuolių ir automobilių sporto meistrų.


Netikėtai iškritęs sniegas sekmadienį pažėrė ir laimėjimų „Teleloto“ žaidėjams. Viena jų – bendrosios praktikos slaugytoja Aušra Baužytė iš Palangos, kuri iš studijos namo išvyko su automobilio „Renault Clio“ rakteliais. Tolimą kelią iki Vilniaus važiavusiai kartu su dukra ir draugu Aušrai pirmajai nusišypsojo...


Liepsnos sunaikino automobilį

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 18 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį Bendrasis pagalbos centras pranešė apie Palangoje užsiliepsnojusį automobilį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius