Baltic Food Technologies paslaugos

***, 2021-02-17
Peržiūrėta
1683
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Baltic Food Technologies paslaugos

Moderni maisto pramonės įranga, jos įrengimas kavinėse bei restoranuose ir daug daugiau – visu tuo pagal Jūsų individualius poreikius pasirūpins Baltic Food Technologies. Aukštos kokybės įrangai yra reikalingi ne bet kokie, o profesionalūs gamintojai ir tiekėjai, kurie galėtų užtikrinti, jog kavinių ar restoranų veikla vyks nepriekaištingai ir pasiūlytų geriausius technologinius sprendimus. Skaitykite toliau ir sužinokite apie modernią maisto gamybos pramonei pristatomą įrangą.

Modernios įrangos tiekimas

Modernią virtuvių ir restoranų įrangą tiekianti įmonė pasirūpins ne tik gerų pasiūlymų suteikimu, bet ir jų įgyvendinimu. Jūsų dėmesiui pristatoma visa maisto gamybai ir sandėliavimui reikalinga įranga nuo konvekcinių krosnių iki specialios šaldymo įrangos, šaldiklių ir kitų sandėliavimui reikalingų įrenginių. Asortimentas labai platus ir specialiai pritaikytas įvairiems maisto gamybos bei sandėliavimo poreikiams, moderniuose įrenginiuose palaikoma atitinkama temperatūra, drėgmės lygis ir kitos sąlygos.

Įmonės specialistai užregistruos Jūsų užsakymą, sudarys individualų projektą ir sąmatą, atgabens užsakytą įrangą ir pasirūpins jos montavimu. Teikiamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, techninių įrenginių servisas pagal iš anksto sutartas sąlygas. Visuomet galėsite būti tikri, jog įranga veiks nepriekaištingai ir suteiks pačius geriausius rezultatus. Daugiau sužinosite kreipdamiesi į įrangos tiekėjus.

Profesionalūs Baltic Food Technologies sprendimai sklandžiam kavinių ir restoranų verslui. Pasirūpinkite naujausiais, aukštos kokybės įrenginiais, kurie leis dar sklandžiau vykdyti maitinimo įstaigų veiklą.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo balandžio 9 dienos ryto pradedamos teikti COVID-19 testavimo paslaugos greta Palangos oro uosto. Šalia pajūrio oro uosto keleivių terminalo įsikūrė laboratorinių tyrimų bendrovė „Rezus.lt“ – mokamos testavimo paslaugos čia bus teikiamos derinant jas prie skrydžių grafiko (ir savaitgaliais).


Tinkamai tvarkoma buhalterinė apskaita gali nulemti Jūsų verslo sėkmę. Svarbu patikėti darbus profesionalams tam, kad buhalterinės apskaitos paslaugos būtų vykdomos nepriekaištingai ir tokia veikla atneštų apčiuopiamų vaisių. Skaitykite toliau ir sužinokite apie teikiamas buhalterijos paslaugas bei atraskite patyrusius, padėti visuomet pasiruošusius savo srities ekspertus.


Yra ypač daug priežasčių, kodėl toks procesas kaip bituminių čerpių montavimas turėtų būti patikėtas profesionalams: visų pirma, šis darbas reikalauja specifinių žinių bei įgūdžių; antra – būtina laikytis ir tam tikrų saugumo reikalavimų; trečia – reikalinga speciali įranga ir įrankiai. Taigi, dėl visų šių aplinkybių, kur kas geresniu pasirinkimu nei...


Kviečiame dalyvauti nemokamose projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje“ veiklose gruodžio mėnesį. Individualios nuotolinės psichologo konsultacijos.Registracija tel. nr. 864598955.


Šią savaitę į naujas patalpas –­ Savivaldybės kieme esantį suremontuotą ir neįgaliųjų poreikiams pritaikytą pastatą – persikėlė Palangos miesto socialinių paslaugų centras. Čia nuo šiol teikiamos socialinės paslaugos miesto gyventojams. Dienos socialinė globa bei Intensyvi krizių įveikimo pagalba ir toliau teikiama adresu Klaipėdos pl. 76.


Palangos miesto savivaldybė prisideda prie Europos judumo savaitės renginių. Rugsėjo 22 d. organizuojamas renginys –„Diena be automobilio“, kurio metu bus nemokamai teikiamos viešojo transporto paslaugos miesto gyventojams ir svečiams Palangos miesto savivaldybės teritorijoje.


Palangos miesto savivaldybė kviečia viešbučius ar kitas apgyvendinimo paslaugas teikiančias įmones teikti pasiūlymus dėl izoliavimosi patalpų suteikimo paslaugos, esant poreikiui. Už šias paslaugas bus apmokama Vyriausybės nustatyta tvarka. Komercinius pasiūlymus su įkainiais teikti el. paštu [email protected]


Siekiant užtikrinti būtinąją pagalbą Palangos miesto gyventojams karantino metu, dar praėjusią savaitę Savivaldybė numatė patalpas, kuriose saviizoliacijos laikotarpiui gali apsistoti Palangos miesto gyventojai, jei to negali padaryti namuose. Dėl šios paslaugos kreiptis tel. 8 615 59396.


Palangos miesto Savivaldybė kviečia palangiškius dalyvauti susitikime su energetikos ekspertais ir sužinoti daugiau apie saulės energijos teikiamą naudą, šilumos siurblius bei dujinius katilus ir jų efektyvumą.


„Šiandien žengtas pirmas žingsnis link to, kad, atsižvelgdami į daugiau nei pusantro tūkstančio palangiškių valią, galėtume vadinamojoje Palangos poliklinikoje vėl teikti fizioterapijos paslaugas“, – taip Palangos meras Šarūnas Vaitkus pakomentavo ketvirtadienį miesto Tarybos posėdžio metu priimtą sprendimą dėl VšĮ Palangos pirminės asmens...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius