„Baltiją“ palieka R.A.Kirstukas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-04-22
Peržiūrėta
501
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vyriausybei nusprendus atiduoti poilsio namų „Baltiją“ valdymą Ūkio ministerijai, dar prieš ministrų kabineto posėdį ilgamečiui šių poilsio namų direktoriui Jonui Juchnevičiui pasiūlyta trauktis iš pareigų. Šis penktadienis direktoriui bus paskutinė darbo diena.

Įkandin J.Juchnevičiaus prašymą atleisti iš darbo parašė ir šioje įmonėje direktoriaus pavaduotoju nė metų neišdirbęs buvęs miesto meras, kurorto liberalcentristų skyriaus vadovas, miesto Tarybos narys Remigijus Alvydas Kirstukas.

 „Palangos tiltui“  pasidomėjus, kokios priežastys lėmė, kad R.A.Kirstukas traukiasi iš pareigų, diplomatiškai nutylėta, paaiškinus, kad tiesa, jog, kaip ir direktoriui J.Juchnevičiui, jam paskutinė darbo diena – šis penktadienis.

Pernai gegužę iš mero posto dėl sveikatos problemų pasitraukęs R.A.Kirstukas sakė toliau dirbsiąs Tarybos nariu, pridūręs, jog žinąs, ką toliau veiksiąs. Šiuo metu jis nepageidaująs, kad būtų trikdomas, nes norįs pabūti su savimi.

Nepatvirtintais duomenimis, politiniuose kuluaruose kalbama, kad R.A.Kirstukas nebevadovaus ir liberalcentristų partijos Palangos skyriui.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Buvusios Seimo poilsinės „Viešnagė“ teritorijoje Palangoje pradedama naujų poilsio namų statyba. Investuotojai darbus, kurių vertė sieks 15 mln. eurų, ketina užbaigti per dvejus metus ir užtikrina, kad sklype esantis pušynas bus išsaugotas bei pasipuoš dar 30 naujų pušų.


2020 m. sausio 9 d. „Inreal“ tarpininkavo parduodant beveik 400 kv. m poilsio namus bei panaudos teise valdomą 8 arų sklypą Palangoje (Liepų takas 6). Teritorijoje galima išplėtoti apie 1270 kv. m. Pradinė aukciono kaina – 250 000 eurų.


Valstybės nekilnojamąjį turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas ir nekilnojamojo turto valdymo bei vystymo bendrovė „Laviga“ užbaigė sandorį dėl Palangoje esančių poilsio namų „Baltija“ įsigijimo. Už 100 proc. akcijų paketą aukcioną laimėjęs investuotojas sumokėjo daugiau nei 4 mln. Eur.


Valstybės nekilnojamąjį turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas skelbia poilsio namų „Baltija“, esančių Palangoje, 100 proc. akcijų paketo pardavimą. Pradinė pardavimo kaina – 4 mln. eurų.


„Po tokios patirties Palangoje tikrai galvoju palikti Lietuvą“, – tokie žodžiai nuskambėjo ne iš nusivylusio poilsiautojo lūpų, o jauno verslininko, sumaniusio pasiūlyti kurortui įvairesnių pramogų ir už tai sulaukusio tik kritikos antplūdžio. MB „Uoga LT“ vadovas Vaidas Kvedaras Palangos Birutės parke, prie naujojo tvenkinio, sukūrė edukacinę ekspoziciją...


Senosios gimnazijos direktoriui Algirdui Karačionkai, apsisprendusiam pasitraukti iš direktoriaus pareigų, Tarybos posėdyje praėjusį ketvirtadienį už ilgą ir nuoširdų pedagoginį darbą dėkojo visi į posėdį susirinkę


Šventosios poilsio namus „Varduva“ „puošia“ reklama -šalia gulinti šiukšlių krūva. Kadangi poilsio namų reklamoje nurodytu numeriu su savininku susisiekti nepavyko, šnektelėjome su Šventosios seniūnu Eugenijumi  Čilinsku. „Įdomu, koks verslininkas galėtų krauti šiukšles prie savo reklamos? 


Ką reiškia Kovo 11-oji šiuolaikiniams jaunuoliams? Ar ji žadina jaudulį, išaušęs rytas pabudina norą švęsti šį visos Lietuvos pasiekimą? Deja, kaip paaiškėjo, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena jaunimui jau baigia prarasti reikšmę. Po penkerių metų gimęs, 1995 metais kovo 11 dieną, palangiškis Erikas Kubilius teigia, jog ši diena jam visgi labiausiai asocijuojasi su gimtadieniu, ne...


Parašai įteikti direktoriui

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 22 | Rubrika: Miestas

Praėjusį trečiadienį iniciatyvinės grupės, organizavusios gyventojų apklausą, koordinatorius Šarūnas Vaitkus ir vienas iš aktyviausių parašų rinkėjų Vytautas Ajauskas Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriui Valerijui Kuznecovui pristatė surinktus per 2119 gyventojų parašų dėl apklausos, ar nutraukti sutartį su UAB „Litesko“.


„Baltiją“ palieka R.A.Kirstukas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 04 22 | Rubrika: Miestas

Vyriausybei nusprendus atiduoti poilsio namų „Baltiją“ valdymą Ūkio ministerijai, dar prieš ministrų kabineto posėdį ilgamečiui šių poilsio namų direktoriui Jonui Juchnevičiui pasiūlyta trauktis iš pareigų. Šis penktadienis direktoriui bus paskutinė darbo diena.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius