Birutės parke – Pusiaužiemio šventė visai šeimai

Palangos tiltas, 2016-01-21
Peržiūrėta
915
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nuotrauka iš www.dsgn.lt
Nuotrauka iš www.dsgn.lt

Įpusėjus žiemai, palangiškiai raginami aktyviai mėgautis sausio teikiamais malonumais, o kad sportuoti lauke būtų smagiau, Palangos sporto centras kviečia į sausio 30 d. vyksiančią „Palangos pusiaužiemio šventę“.
Jei leis oro sąlygos ir bus pakankamai sniego, po savaitės, kitą šeštadienį (sausio 30 d.) į Birutės parką kviečiami tiek mažieji sporto mėgėjai, tiek ir vyresni – norinčiųjų lauks linksmos rungtys su slidėmis bei rogėmis. Beje, reikiamu žiemos sporto inventoriumi (slidėmis, rogėmis ir kt.) Pusiaužiemio šventės dalyviai turėtų pasirūpinti patys.
Siekdami įtraukti kuo daugiau sporto mėgėjų į žiemos pramogas, o kartu ir paskatinti laisvalaikį leisti kartu su visa šeima, Pusiaužiemio šventės organizatoriai dalyviams pasiūlys ne rungtis tarpusavyje, o tiesiog išbandyti savo jėgas. Todėl parinkta keletas sportinių rungčių, kurioms nereikia ypatingo sportinio pasirengimo. Viena iš jų – slidininkų žygis, į kurį 11 val. bus pakviesti visi norintieji. Vaikai iki 14 m. turės įveikti 1 kilometro atstumą, vyresni ir suaugusieji – 5 kilometrus.
Dar atraktyvesnė žada būti kita rungtis – linksmasis nusileidimas nuo kalniuko, įveikiant keletą specialiai įrengtų kliūčių. Kokias priemones šventės dalyviai pasitelks šiai rungčiai, priklausys tik nuo jų pačių išmonės – leistis nuo Jaunimo kalno bus galima rogėmis, specialiais plastikiniais kilimėliais ar kitaip.
Šeimos galės išbandyti jėgas būtent joms skirtoje estafetėje – vienas iš tėvų turės per kuo trumpesnį laiką nutempti vaiką su rogėmis tam tikrą atstumą. Mėgstantieji pajuokauti šioje rungtyje galės pademonstruoti savo humoro jausmą – rogėse gali sėdėti ne jaunieji, o vyresnieji šeimos nariai.
Kad visų nuotaika būtų kuo puikiausia, šventės dalyvius pasieniečiai vaišins karšta arbata, o organizatoriai žada netikėtų prizų.
„Pusiaužiemio šventės“ (sausio 30 d.) programa:
11 val. prie centrinio įėjimo į Birutės parką
– slidininkų žygis. Vaikai iki 14 m. 1 km., vaikai nuo 14 m. ir suaugusieji – 5 km;
– linksmasis nusileidimas nuo kalno;
– šeimos estafetė;
Kviečiame visus aktyviai ir gausiai dalyvauti. Turėti savo mėgstamą žiemos sporto inventorių (slidės, rogutės ir kt.).
Šventė vyks esant geram orui ir pakankamai sniego.
Palangos miesto sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė purtosi minties leisti jūroje ar Botanikos parke barstyti mirusio žmogaus kremuotų palaikų pelenus, tačiau Valdas Pakusas sakė „Palangos tiltui“: „„O kas gali užtikrinti, kad ir dabar kur nors parke nėra išbarstyti kieno nors pelenai?“ Skaitykite visą straipsnį penktadienį „Palangos tilte“.


Pasigedo parke paukštelių

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 17 | Rubrika: O man ne dzin

„Pastebėjau, jog Birutės parke jau kokias dvi savaites nesimato mažųjų paukštelių. Kur jie dingo?“ – paskambinęs į redakciją teiravosi palangiškis Vytenis


Šiandien, liepos 11 d., 15 val. Vaikų parke vyks nuotaikingas ir muzikalus keliaujančios parodos „Gimę su genijaus žyme“ pristatymas.


Paspaudus šaltukui mieste suskubta rengti čiuožyklas. Kaip ir pernai, pramogautojai jau laukiami Birutės parke, o savaitgalį norinčiuosius planuojama pakviesti ir į Taikos gatvėje esančią čiuožyklą, įrengtą prieš prekybos centrą „Iki“ esančios automobilių stovėjimo aikštelės vietoje.


Lėlių spektaklis vaikams ir visai šeimai Kovo 28 d. 15 val. Kurhauzo salėje bus rodomas Lėlių spektaklis vaikams ir visai šeimai. Bilietai parduodami prieš spektaklį Kurhauzo salėje nuo 12 val. Bilieto kaina – 5 Eur. Bilietus galima rezervuoti tel. 8 460 31216.


Botanikos parke pušys kertamos dėl sanitarijos

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 02 29 | Rubrika: Miestas

Į „Palangos tilto“ redakciją kreipėsi sunerimęs skaitytojas: Palangos botanikos parke kertamos šimtametės pušys, kurios, iš pažiūros, neatrodė nudžiūvusios, sutręšusios ar dar kitaip pažeistos. „Palangos tiltas“ pasidomėjo, ar išties yra taip.


Įpusėjus žiemai, palangiškiai raginami aktyviai mėgautis sausio teikiamais malonumais, o kad sportuoti lauke būtų smagiau, Palangos sporto centras kviečia į sausio 30 d. vyksiančią „Palangos pusiaužiemio šventę“.


Palangos Birutės parke tęsiami restauracijos darbai  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 09 16 | Rubrika: Miestas

Palangos Birutės parke pradėti projekto „Palangos botanikos parko istorinės dalies restauracija ir pritaikymas viešosioms reikmėms, II etapas“ antrojo etapo darbai. Jie vienoje iš gražiausių kurorto erdvių užvirė praėjusią savaitę.


Palangos Vaikų parke – „Žaidimų šalies“ šventė

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 07 08 | Rubrika: Miestas

Palangos Vaikų parke šiandien 15 val. vyks nemokama šventė mažiesiems palangiškiams ir kurorto svečiams. „Žaidimų šalis“ – tai yra Palangos senojoje gimnazijoje stovyklaujančio Kuršėnų vaikų ir jaunimo teatro „Ikaras“ dovana vaikams.


Praėjusį penktadienį Šventojoje buvo smagiai atšvęsta tradicinė Žvejų šventė. Ir šįkart nebuvo pamirštos žvejiškos tradicijos, kurias išbandyti ryžosi patys aktyviausi šventės dalyviai. Kokia gi Žvejų šventė be pačių žvejų, žuvies traukimo, nebijant iššūkių, o ir jėgos išbandymo, tad aktyvių pramogų netrūko.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius