Dainos Lietuvai Šventojoje – kviečia festivalis „Vėl kartu“

Palangos tiltas, 2026-06-30
Peržiūrėta
40
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dainos Lietuvai Šventojoje – kviečia festivalis „Vėl kartu“

Palangos kultūros centras kviečia Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną pasitikti su gražiausiomis lietuviškomis dainomis. Liepos 5–6 d. Šventojoje vyksiantis festivalis „Vėl kartu“, anksčiau žinomas kaip retro festivalis, šiemet atgimsta nauju formatu ir kviečia į dviejų dienų šventę su vokaliniais ansambliais bei žinomais atlikėjais. Festivalio kulminacija taps tradicinis „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ giedojimas bei grupės „Vairas“ koncertas.

Pirmąją festivalio dieną liepos 5 d. (sekmadienį) 19.30 val. pramogų centre „Eldija“ (Šventosios g. 1) vyks koncertas „Kai daina suvienija”. Jau trečius metus iš eilės šis pramogų centras prisideda prie Šventosios kultūrinio gyvenimo ir tampa jaukia muzikinių susitikimų vieta. Festivalio tradiciją prieš kelis metus pradėjęs Palangos kultūros centro vokalinis moterų ansamblis „Eldija“ šiemet vėl suburs kolektyvus iš įvairių Lietuvos regionų bendrai muzikos šventei. Kartu su „Eldija“ scenoje pasirodys: Kretingos rajono Laukžemės kultūros skyriaus mišrus vokalinis ansamblis „Žiburys“, Šakių kultūros centro Griškabūdžio padalinio vokalinis ansamblis „Žara", Joniškėlio kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Kvinta“ bei šeimos duetas iš Šakių Asta ir Gediminas. 

Liepos 6-ąją (pirmadienį) festivalis persikels į Šventosios Pėsčiųjų aikštę. Nuo 20 val. čia vyks koncertas „Muzikinių garsų jūra“, kuriame pasirodys palangiškis Kristupas Kerulis, Palangos kultūros centro vokalinis moterų ansamblis „Eldija“, Joniškėlio kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Kvinta“, Tauragės kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Dar pabūkim“ ir Plungės kultūros centro vokalinis instrumentinis ansamblis „Dagila“. 21 val. Šventoji prisijungs prie visame pasaulyje vykstančios akcijos „Tautiška giesmė aplink pasaulį“. Festivalio dalyviai ir žiūrovai kviečiami kartu sugiedoti Lietuvos himną, o iškart po jo, 21.05 val., Valstybės dienos šventę tęs grupės „Vairas“ koncertas „Gimiau pačiu laiku“.

Festivalis „Vėl kartu“ kviečia Valstybės dieną švęsti klausantis lietuviškos muzikos, dainuojant kartu su atlikėjais iš skirtingų Lietuvos regionų ir kartu puoselėjant tradiciją, kuri kasmet suvienija lietuvius visame pasaulyje. 

 

Palangos kultūros centro informacija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos kultūros centras kviečia Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną pasitikti su gražiausiomis lietuviškomis dainomis. 


Rugsėjo 25-osios vakarą Palangos meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo susitikime Šventojoje kartu su policijos pareigūnais, bendruomene ir socialiniais partneriais. Susitikimo metu aptarti saugumo, eismo ir kiti aktualūs klausimai, išgirsti gyventojų pastebėjimai, problemos bei pasiūlymai.


IV Gatvės teatrų festivalis Šventojoje kviečia pasinerti į teatrinę kelionę, kurioje susipina poezija, šokis, cirkas, instaliacijos ir gyvas bendravimas su aplinka. 


Birželio 7–8 dienomis Palangoje vyksianti XX chorų šventė „Su jūra dainuok“ kviečia visus mėgstančius muziką švęsti dainos ir jūros bendrystę.


Šventojoje prasideda ypatingas šventinis laikotarpis, kupinas jaukumo, bendrystės ir kūrybos. 


Lapkričio 23-iąją Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kviečia į antrąjį didžiosios salės „Jūra“ scenoje rengiamo kamerinių koncertų ciklo vakarą, kuriame skambės įvairių epochų atgarsiais ataidinčios „Moterų dainos“. 


Rugpjūčio 17–20 dienomis Šventojoje vyks VIII-asis tarptautinis, didžiausias Baltijos šalyse baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2023“. 


Rugpjūčio 17–20 dienomis Šventojoje vyks VIII-asis tarptautinis, didžiausias Baltijos šalyse baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2023“. Šiemet renginys vyks Šventosios jūrų uoste.


Pastaruoju metu gerai žinomas atlikėjas Vaidas Baumila gerbėjus stebina ne tik naujomis dainomis, bet ir didelėmis karjeros ambicijomis. Praėjusį savaitgalį dainininkas surengė vieną didžiausių karjeroje koncertą sausakimšoje Palangos koncertų salėje.


Šventojoje jau devintą kartą sukviestas respublikinio lygio tradicinis festivalis „Nepalikim su negalia vienų“. Tai renginys, sklidinas muzikos, dainų, šokių, šypsenų ir neblėstančių linksmų nuotaikų. Festivalio dalyviai rinkosi Švenčiausiosios Mergelės Marijos Jūros žvaigždės bažnyčioje. Šia proga buvo aukojamos iškilmingos...


Renginių kalendorius