Didžiausią sezono pergalę iškovojęs „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo finalo

Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nuotr. A. Reivytis

Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be vargo susitvarkė su „Jurbarku-Kariu“.

Iki trijų pergalių vykstančioje kovoje Sandžio Buškevico kariauna išsiveržė į priekį 2-1. Ketvirtosios serijos rungtynės pirmadienį 19 val. prasidės Jurbarke.

Naudingiausią karjeros mačą „7bet-NKL“ pirmenybėse sužaidęs Robertas Subotkevičius per 31 minutę pelnė 23 taškus (6/6 dvit., 3/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

Jurbarkiečiai kovoje laikėsi pirmąsias 7 žaidimo minutes (18:19), bet šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje spurtavo 9:0 atkarpa ir atitrūko dviženkle persvara (28:18).

Po krepšiais pirmoje mačo pusėje ir toliau dominavęs „Olimpas“ kovą dėl kamuolių laimėjo 30:11, pelnė 17 taškų antraisiais šansais bei užtikrintai pirmavo pakeliui į ilgąją pertrauką (51:38).

Paskutinius reikalus šiame mače pajūrio ekipa sutvarkė antroje dvikovos pusėje. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui palangiškiai pelnė 12 taškų be atsako ir galutinai nutolo nuo varžovų (75:49).

Per paskutines 10 žaidimo minučių „Olimpas“ dar labiau padidino turėtą pranašumą ir triumfavo 92:64. Pergalė 29 taškais palangiškiams yra didžiausia šį sezoną.

Jurbarko ekipoje išsiskyrė Ignas Juškevičius, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 11 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit.), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 17 efektyvumo balų.

Prieš šį susitikimą palangiškiai pranešė, jog dėl kelio traumos likusioje atkrintamųjų dalyje prarado kapitoną Paulių Danisevičių. Svečiai vertėsi be Aido Kavaliausko ir Artūrs Pelšs.

„Olimpas“: Robertas Subotkevičius 23 (6/6 dvit., 3/9 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 32 naud.), Amandas Urkis 20 (5/7 dvit., 3/3 trit., 5 atk. kam.), Šarūnas Valunta 12 (5/6 dvit., 10 rez. perd., 4 kld.), Marius Runkauskas 10 (1/8 trit.), Julius Kazakauskas 9 (4/8 dvit., 15 atk. kam.), Karolis Guščikas (3/8 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blok.) ir Tautvydas Baltrušaitis (2/3 trit.) po 8.

„Jurbarkas-Karys“: Tomas Delininkaitis 13 (3/8 dvit., 0/6 trit., 7/8 baud.), Ignas Juškevičius 11 (4/7 dvit., 7 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 10 (4/4 dvit.), Mintautas Bulanovas 8, Lukas Žukauskas 7 (2/6 trit.).

NKL

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo.

Svarbiausias „BioSil-WBBL“ 2023-2024 metų sezono renginys – finalo ketvertas – kovo 29-30 dienomis vyks Palangos arenoje, o finalo rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos per TV6.

Moterų Baltijos krepšinio lyga priėmė sprendimą dėl 2023-2024 metų sezono finalo ketverto vietos, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Ketvirtadienį (balandžio 21-ąją) įvyko visą „7bet-NKL“ sezoną lauktas momentas – Palangoje startavo finalo ketvertas!

„7bet-NKL“ finalo ketvertas grįžta į Palangą. 2021-2022 metų sezono lemiamos kovos balandžio 21-23 dienomis šiame pajūrio mieste vyks jau trečią kartą.

Sekmadienį, spalio 25 d., įvyko „Top sport“ Lietuvos vyrų I lygos tinklinio naujojo sezono starto rungtynės, kuriose Palangos „Vakarų tinklinis“ įveikė Kauno „RIO ‒ Startas“ komandą 3-2 (25:16 24:26 25:18 24:26 15:13) Palangiškiams taškus pelnė: Martynas Miliukas pelnęs – 27, Albertas Sysojevas – 13, Justinas Butautas – 11, Tomas Čižauskas – 10, Mindaugas Janušas – 5. PT info

Per keturis pirmuosius Lietuvos futbolo A lygos turus pergalės skonio nepajutusi „Palanga“ penktuoju bandymu iškovojo pirmą sezono pergalę. Artiomo Gorlovo treniruojama vienuolikė 5-ojo turo susitikime Klaipėdoje balandžio 6 dieną pirma praleido įvartį, tačiau po pertraukos atsakė dviem tiksliais smūgiais ir 2:1 (0:1) įveikė svečių teisėmis žaidusį ir ketvirtą kartą...

Palangoje balandžio 23-24 dienomis bus surengtos Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto varžybos. „Palangos“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo jo. Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių tarp "Palangos"ir Vilniaus "Perlo-MRU"- lygiosios. Šiandien, balandžio 9-ąją, ketvirtose ekipų rungtynėse pergalę...

Palanga pasitinka didžiausią per 20 metų investuotoją – iki 2022 metų vietoje apleistų gydyklų, žinomų adresu Vytauto g. 170, iškils daugiau kaip 50 tūkst. kv. m užimsiantis gydyklų kompleksas, kuris bus didesnis net už projekto vystytojo, „Šiaulių banko“ antrinės įmonės UAB „Minera“, veikiančią sanatoriją „Eglė“ Druskininkuose.

Dar vienas „Naglio“ žingsnis link finalo

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Palangos krepšinio komanda „Naglis“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalyje trečiosiose serijos rungtynėse nugalėjo Pakruojo komandą „Meresta“ ir taip priartėjo dar vienu žingsneliu prie finalo. Namie vykusiose varžybose palangiškiai nugalėjo atvykusius svečius rezultatu 95:80.