Džiovykla Ganyklų gatvės daugiabutyje

"Palangos tilto" informacija, 2019-08-23
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Kas lankėsi Egipte ar Ispanijoje, matė, kad namų šeimininkės skalbinius ten drąsiai kabina ant balkonų ar tiesiog ar virvių virš turistų galvų skersgatviuose. Tačiau pamatyti tokį vaizdą Palangoje, ypač vienoje pagrindinių gatvių (Ganyklos g.), šiuolaikiniame name – neįprasta. Tikimės, kad tokia „mada“ neprigis Palangoje. Toks skalbėjas (-a), matyt, gali pakliūti ir Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus prievaizdų nemalonę? Juk miesto tvarkos ir švaros taisyklės pažeidžiamos, ar ne?

Jūsų komentaras:

pridurkai valdzioje isidirbineja 2019-08-25 23:40 (IP: 37.228.246.175)
Tai kokias TVARKOS ir SVAROS viesas taisykles pazeidzia. ?

Taip pat skaitykite

Netrukus prasidės Bangų g. šaligatvio ir gatvės rekonstrukcija. Darbai čia užvirs jau kitą savaitę – pirmiausia bus sutvarkyta šaligatvio danga vienoje Bangų g. pusėje. Pėstiesiems skirtos dalies atkarpoje nuo Klaipėdos pl. iki Vytauto g. senoji danga bus pakeista naujomis trinkelėmis, įrengtas dviračių takas.


Pradedami S. Dariaus ir S. Girėno gatvės atkarpos nuo Klaipėdos pl. iki Sporto g. statybos darbai, dėl jų bus laikinai uždaromas eismas minėta gatvės dalimi. Iki vasaros bus atnaujinta ne tik važiuojamoji dalis bei pėsčiųjų takai, bet ir aplinka – įrengti nauji želdiniai, pasirūpinta mažąja architektūra.


Nuo antradienio, rugsėjo 17 d., dėl remonto darbų laikinai uždaroma Kalgraužių gatvės atkarpa nuo Liepojos pl. iki „Darbos“ sodų.Maždaug 380 metrų ilgio Kalgraužių gatvės dalis, kurią Palangai perdavė Kretingos rajono savivaldybė, uždaryta bus maždaug mėnesį.  


Džiovykla Ganyklų gatvės daugiabutyje

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 23 | Rubrika: Miestas

Kas lankėsi Egipte ar Ispanijoje, matė, kad namų šeimininkės skalbinius ten drąsiai kabina ant balkonų ar tiesiog ar virvių virš turistų galvų skersgatviuose. Tačiau pamatyti tokį vaizdą Palangoje, ypač vienoje pagrindinių gatvių (Ganyklos g.), šiuolaikiniame name – neįprasta.


Kastyčio gatvėje jau nuo pavasario burzgia sunkioji technika ir zuja darbininkai – vyksta gatvės rekonstrukcija. Dalyje šios gatvės jau paklotas asfalto dangos sluoksnis, plečiami šaligatviai, jau pakeisti lietaus nuotekų


Į redakciją užsukusi palangiškė Birutė Intienė papasakojo, dėl kokių priežasčių jai sukėlė pyktį jų daugiabučio namo administratorė – UAB „Palangos butų ūkis“. Kaip aiškino moteris, stogo kaina – pernelyg didelė, tokiomis kainomis tris kartus stogą būtų buvę galima uždengti, medžiagų pripirkta daugiau nei reikėjo, vamzdžiai sutvarkyti taip pat...


Vanagupės gatvėje triūsia darbininkai, tad dar šiemet dalis šios gatvės taps gražesnė bei patogesnė tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems – atkarpose nuo Klaipėdos pl. iki Vytauto g. ir nuo Vytauto g. iki Šilo g. bus atnaujinta asfalto danga bei šaligatviai dešinėje gatvės pusėje.


Vanagupės gatvėje šiuo metu triūsia darbininkai – atnaujinamas šios gatvės šaligatvis, besitęsiantis nuo Vytauto g. iki Lino tako. Artimiausiuose Savivaldybės planuose, jei viešieji pirkimai vyks sklandžiai – dar šiemet atnaujinti ir dalį važiuojamosios Vanagupės gatvės dangos.


Ilgą laiką miesto centrinėje dalyje esančios Bartų ir Suvalkiečių gatvės pagaliau pakeitė savo veidą. Daugelį metų buvusios žvyruotos, šios dvi gatvės tapo modernios – su asfalto danga, šaligatviais, naujais buitinių ir lietaus nuotekų tinklais bei apšvietimu.


Palangos miesto savivaldybė kreipėsi į Lietuvos kelių direkciją prie susisiekimo ministerijos su prašymu skirti 600 tūkst. Lt. Šventosios miestelio Kalgraužių gatvės rekonstrukcijai. „Oficialaus raštiško patvirtinimo dėl finansavimo dar negavome, tačiau neoficialiai – pinigai bus skirti. Raštiško patvirtinimo turėtumėme sulaukti šį...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas