Geriausiai besimokantiems Palangos moksleiviams – piniginės premijos

Palangos tiltas, 2023-05-18
Peržiūrėta
936
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Geriausiai besimokantiems Palangos moksleiviams – piniginės premijos

Geriausiai besimokantys penktų–dešimtų klasių ir pirmų–ketvirtų gimnazinių klasių Palangos mokinių lauks finansinė paskata – Savivaldybės taryba ketvirtadienį patvirtino Palangos miesto savivaldybės mokinių skatinimo už mokymosi pasiekimus tvarką. Tikimasi, kad piniginis paskatinimas ne tik padės įvertinti mokinių mokslo metų pasiekimus, bet ir paskatins aukštą motyvaciją turinčius, gabius mokinius dar labiau stengtis siekiant kuo geresnių rezultatų moksle.

Piniginės premijos

Mokiniai (išskyrus pradinukus), puikiai baigę mokslo metus, t. y., jei jų metinis visų mokomųjų dalykų įvertinimas siekia 10 balų, bus skatinami 500 eurų (neįskaitant mokesčių). 

Piniginės premijos sulauks ir abiturientai, puikiai išlaikę valstybinius brandos egzaminus. Už kiekvieną valstybinį brandos egzaminą, įvertintą 100 balų, bus skiriama 250 eurų premija. 

Piniginės premijos bus įteikiamos kasmet pasibaigus mokslo metams ir (ar) valstybinių brandos egzaminų pagrindinei sesijai. Lėšos šiam tikslui bus skiriamos iš Palangos miesto savivaldybės biudžeto. Šiais metais premijoms numatyta 15 tūkst. eurų.

Geriausiai besimokantiems

Palangos miesto savivaldybės mokinių skatinimo už mokymosi pasiekimus tvarkoje numatyta, kad mokyklos ne vėliau kaip per dvi darbo dienas po mokinių metinio įvertinimo Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriui turės raštu pateikti informaciją apie penktų-dešimtų klasių ir pirmų–ketvirtų gimnazijos klasių mokinius, kurių metinis visų mokomųjų dalykų įvertinimas yra „puikiai“, t. y. dešimčia balų. 

Palangos senoji gimnazija informaciją apie abiturientus, kurie bent už vieną valstybinį egzaminą gavo šimto balų įvertinimą, Švietimo skyriui pateiks ne vėliau kaip per dvi darbo dienas po visų valstybinių brandos egzaminų rezultatų paskelbimo. 

Sprendimą skirti premiją priims Palangos miesto savivaldybės meras.

Premija bus pervedama į mokinio, kuriam skirta premija, nurodytą sąskaitą banke. Jei premijos gavėjas yra nepilnametis ar neturi sąskaitos banke, lėšos bus pervedamos į vieno iš tėvų ar globėjų nurodytą sąskaitą.

 

Palangos miesto savivaldybės inf. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nereikia ir sakyti – priežasčių, kodėl mums yra svarbios ir reikalingos užsienio kalbos, labai daug.


Pirmadienį į Savivaldybę sukviesti puikiai mokslo metus užbaigę kurorto mokyklų vyresniųjų klasių mokiniai. Vaikams, kurių metinis visų dalykų įvertinimas siekia 10 balų, įteikta piniginė paskata – 500 eurų premijos.


Geriausiai besimokantys penktų–dešimtų klasių ir pirmų–ketvirtų gimnazinių klasių Palangos mokinių lauks finansinė paskata – Savivaldybės taryba ketvirtadienį patvirtino Palangos miesto savivaldybės mokinių skatinimo už mokymosi pasiekimus tvarką.


Turime jums gerą žinią! Artėjančių mokslo metų pradžios proga rugsėjo 1 diena Palangos apžvalgos ratas dovanoja 50 % nuolaidą visiems moksleiviams  Maloniai kviečiame pasitikti mokslo pradžią ir rudens sezoną mūsų apžvalgos rate. #palangosapzvalgosratas


Balandžio 4 d. 17 val.  maloniaikviečiame   į  poetės, nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės Ramutės Skučaitės kūrybos vakarą Palangos kurhauzo salėje (Grafų Tiškevičių al. 1).


Balandžio 10 d. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje pradeda veikti Lietuvos nacionalinės premijos laureato Petro Repšio grafikos darbų paroda „Pasikalbėjimai su savimi“. Tai pirmoji asmeninė autoriaus paroda šiame pajūrio mieste.


Palangos moksleiviams visuomeninė veikla nesvetima

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 02 24 | Rubrika: O man ne dzin

„ Tereikia šiek tiek noro ir visuomeninė veikla gali tapti pati geriausia jūsų gyvenimo mokykla“, – teigia gimnazistė Ona Labžentytė . O kad visuomeninė veikla kurorto moksleiviams nėra svetima, ji puikiai įrodo savo rašytame straipsnyje „Geriausia gyvenimo mokykla – visuomeninė veikla“, kuris buvo parengtas Palangos jaunimo leidžiamam...


Storės mokyklų direktorių piniginės

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 01 23 | Rubrika: Miestas

Artimiausiame posėdyje, kuris įvyks sausio 26 dieną, Taryba rengiasi tvirtinti švietimo įstaigų direktorių priedų prie tarnybinių atlyginimų nustatymą 2012 metams. 20 procentų priedas bus skiriamas Sanatorinės mokyklos direktoriui, 15 procentų dydžio priedus gaus Senosios gimnazijos, Švietimo pagalbos tarnybos direktoriai, 10 procentų didės lopšelių-darželių...


Nacionalinės premijos laureatas stebino sąmoju

Alfredas PUMPULIS, 2011 12 12 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį penktadienį į Palangos miesto savivaldybės viešąją biblioteką pasidalinti rašytojo patirtimi bei išmintimi su palangiškiais užsuko Nacionalinės premijos laureatas Rolandas Rastauskas.


„Kalnai“ gėlių, šypsenos, trumpos abiturienčių suknelės bei tvarkingi abiturientų kostiumai  praėjusį penktadienį krito į akis Palangos vasaros estradoje. Vienas po kito į ją lipo abiturientai ir abiturientės -  vyko Palangos  Senosios gimnazijos  71-osios laidos „rimtoji“ išleistuvių dalis – mokyklos baigimo atestatų įteikimas. Šiemet jie buvo įteikti 205 moksleiviams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius