„Gimę jausti“ – atviro dienoraščio knygos pristatymas su autore Austėja Šidlauskaite Palangoje

Liepos 16 d., 18 val. Palangos vasaros skaitykloje (adresu Vytauto g. 72) vyks knygos „Gimę jausti“ pristatymas ir pažintis su autore Austėja Šidlauskaite. Autorę kalbins rašytoja Ignė Alė.
„Gimę jausti“ – tai intriguojančio atviro dienoraščio forma parašytas jaunos moters pasakojimas apie tai, kaip priimti savo jautrią prigimtį. Knyga papildyta įkvepiančiomis kitų žmonių istorijomis bei moksliniais intarpais, leidžiančiais giliau suprasti jautrumą, kaip reiškinį.
Tai knyga visiems, kurie nuo pat vaikystės girdėjo žodžius „tu per jautriai į viską reaguoji“. Visiems, anksti išmokusiems pirmiausia tenkinti kitų žmonių poreikius. Ir visiems, norintiems pradėti gyventi savo, o ne svetimų žmonių gyvenimą.
Psichologas Aurimas Gudas apie knygą atsiliepia: „Jautrūs žmonės, kurie vis klausia „kas man negerai”, perskaitę šią knygą priims savo jautrumą kaip dovaną.”
Visuomenininkė Neringa Rekašiūtė: „Tai ir savotiškas gyvenamojo laikotarpio liudijimas, nes jaunosios kartos autorė apmąsto savo ir kitų itin jautrių žmonių psichologinį kraštovaizdį, formuotą ypatingomis posovietinėmis ir „laukinio kapitalizmo“ sąlygomis.“
Kviečiame į vasarišką ir jaukų pokalbį. Renginio metu bus galima įsigyti knygą bei gauti autorės autografą.
Informuojame, kad renginys gali būti fotografuojamas viešinimo tikslais.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Arvydo Sekmoko knygos „Birželio sukilimas nėra baigtas“ pristatymas
2025 06 11 | Rubrika: Miestas
Birželio 27 d. 16 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje vyks Arvydo Sekmoko knygos „Birželio sukilimas nėra baigtas“ pristatymas.
Liepos 16 d., 18 val. Palangos vasaros skaitykloje (adresu Vytauto g. 72) vyks knygos „Gimę jausti“ pristatymas ir pažintis su autore Austėja Šidlauskaite. Autorę kalbins rašytoja Ignė Alė.
Balandžio 23 d. 17 val. Palangos viešoji biblioteka kviečia į Ramunės Sakalauskaitės knygos „Įžadas: kovoti, mylėti, gailėti. Jadvygos Bieliauskienės gyvenimas“ pristatymą. Renginio metu klausytojai susitiks su autore, o tekstus skaitys aktorė Eglė Jackaitė.
Latviškos knygos „Rucavos moterų pasakojimai“ pristatymas Šventojoje
2024 01 17 | Rubrika: Miestas
Sausio 13 d. vyko Šventosios bibliotekos organizuotas renginys – latviškos knygos „Rucavos moterų pasakojimai“ pristatymas.
Vaivos Milončiūtės poezijos knygos “Vasaros namai” pristatymas
2023 11 27 | Rubrika: Miestas
Gruodžio 11 d. 16.30 val. Palanghos viešosios bibliotekos renginių salėje vyks Vaivos Milončiūtės poezijos knygos “Vasaros namai” pristatymas.
Vaivos Milončiūtės poezijos knygos “Vasaros namai” pristatymas
2023 11 14 | Rubrika: Miestas
Lapkričio 17 d. 16 val. Šventosios bibliotekoje vyksVaivos Milončiūtės poezijos knygos “Vasaros namai” pristatymas. Dalyvauja Palangos kultūros ir jaunimo centro vokalinis ansamblis „Eldija” .
Gedimino Bytauto poezijos knygos-albumo „Vizijos“ – pristatymas
2023 06 27 | Rubrika: Miestas
Liepos 14 d. (penktadienį) 16 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje vyks naujausios Gedimino Bytauto poezijos knygos-albumo pristatymas.
Romualdo Dulskio knygos „Konfucijus ir Kristus“ pristatymas
2023 05 11 | Rubrika: Miestas
Gegužės 26 d. 17 val. kviečiame į ciklo „Antika ir krikščionybė“ susitikimą Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje, kur vyks profesoriaus, habilituoto mokslų daktaro, religijotyrininko Romualdo Dulskio knygos „Konfucijus ir Kristus“ pristatymas.
Kovo 24 d. (penktadieniį) 17 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje – naujos I. Gudauskienės knygos „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“ pristatymas.
Lino Kojalos knygos pristatymas
2019 03 28 | Rubrika: Ką ir kur veikti Palangoje
Lino Kojalos knygos pristatymas