HBH pavasarį pakvies į Malūnų kaimą su mitologiniu akmenų labirintu, kalnu, tvenkiniais, vaikų žaidimų parku

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-12-02
Peržiūrėta
2335
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

HBH savininkė Rada Matulevičienė ir Malūnų kaimo projekto konsultantas Andrius Bublys.
HBH savininkė Rada Matulevičienė ir Malūnų kaimo projekto konsultantas Andrius Bublys.

Apžvelgti visas naujas Kretingos rajone, Žibininkų kaime įsikūrusio HBH  pramogas dešimties hektarų teritorijoje, kuri bus žinoma kaip Malūnų kaimas, vien savo kojomis pasikliauti netrukus negalėsite – greitai ir patogiai nukakti į jį jau kitų metų pavasarį HBH siūlys... traukinuku. Naujai HBH „užkariaujamame“ lauke jau iškasti tvenkiniai, supiltas 12 metrų dirbtinis kalnas, nuo kurio vasarą ir žiemą galėsite su vėjeliu nusileisti padangomis. Taip pat bus įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, kliūčių ruožai, pirtys, net lauko tiras ir pavėsinės bei terasa patiems pasikepti kepsnių.
Jūsų patogumui, traukinukas, ar net keli jų, riedės nuo pat HBH restorano per Skulptūrų parką iki naujosios HBH pramogų oazės.

Pasitiks mitologinis
akmenų labirintas

„Kažkada anksčiau minėtoje teritorijoje buvo sumanymas statyti gyvenamuosius namus. Bet vieną dieną vaikščiojant į galvą šovė mintis, kad visas sklypas geriausiai tiktų tam, ką HBH daro geriausiai ir dėl ko yra žinomas – pramogoms, dar įvairesniam jų pasirinkimui“, – sakė HBH savininkė Rada Matulevičienė.
„HBH visuomet siekia keistis, siūlyti naujas paslaugas ir pramogas. Todėl Malūnų kaimo sumanymas – dalis mūsų toli siekiančios vizijos“, – pridūrė HBH Malūnų kaimo projekto konsultantas Andrius Bublys.
Dešimties hektarų plote HBH vystytojai įrengs akmenų ir gluosnių labirintą, kuris bus beveik pusės kilometro ilgio ir apie 40 metrų pločio bei kuriame vyraus mitologiniai motyvai.
„Kurdami jį, pasinaudojome istoriniais šaltiniais, kurie sako, kad aplink Baltiją iki šiol randamos senų, mitologinę prasmę turinčių labirintų liekanos“, – sakė A. Bublys.
Didelėje teritorijoje, virsiančioje į pramogų oazę, pro akis nepraslys apie 12 metrų aukščio kalnas, nuo kurio maždaug 100 metrų nuokalne vasarą ar žiemą bus galima nučiuožti oro pripūstomis specialiomis padangomis.
„Jeigu mėgėjų čiuožti bus daug, ateityje  įrengsime ir keltuvą į kalną“, – sumanymais dalijosi R. Matulevičienė.

Dėmesys šeimai
Gera nuotaika, gyvybe jau pulsuojančioje teritorijoje, neabejotinai, užsikrės ir vaikai – jiems bus įrengtas didelis vaikų žaidimų parkas su kliūčių ruožais, sūpynėmis, sliuogti bus įrengtas lynas.
„Labai didelį dėmesį skirsime šeimos poreikiams naujajame HBH pramogų centre“, – pabrėžė verslininkė.
Nebus užmiršti ir atletai – HBH numatęs po atviru dangumi įrengti treniruoklių aikštelę, kurioje turėtų būti apie 15 tam tikslui skirtų įrenginių.
„Treniruoklių kompleksas bus šiuolaikiškas, nesitikėkite, kad jame išvysite akmenis“, – paaiškino projekto vadovas.
Kadangi R. Matulevičienė yra didelė lauko teniso gerbėja, Malūnų kaime bus įrengti ir teniso kortai.
„Juose ir varžybas ketiname rengti“, – pridūrė verslininkė.
Yra sumanymas didelėje teritorijoje įrengti ir krepšinio aikštelę, taip pat pastatyti strikinėjimui daugiau kaip pusantro šimto kvadratinių metrų oro pagalvę – milžinišką batutą.

Tyvuliuos tvenkiniai
Žvejų ir vandens pramogų mylėtojų lauks du dideli, beveik pusantro hektaro bendro ploto tvenkiniai.
„Vienas tvenkinių jau buvo čia anksčiau, bet mes ketiname jį pagilinti. Abu tvenkiniai bus sujungti, jie bus įžuvinti. Bet vien žvejams abu nebus skirti – juose bus galima ir pasiirstyti valtele arba minti vandens dviračio pedalus. Žvejai laimikį galės pasikepti, kol jų artimieji ar draugai lepinsis saulės voniomis ant gultų prie tvenkinių“, – sakė A. Bublys.
Žiemą prie jų taip pat bus ką veikti: HBH vystytojai siūlys poledinę žvejybą, linksmas šventes prie laužo.
HBH savininkė R. Matulevičienė pasakojo, kad  tvenkiniuose bus salelės su pavėsine. Šalia tvenkinių bus įrengta didelė lauko terasa, kurioje bus baras.
„O šalia jo lankytojams bus sudaryta galimybė išsikepti šonkauliukų, dešrelių ar kepsnių“, – pastebėjo Rada. Kiekvienas lankytojas, ar šeima, tai panorėjęs padaryti, galės šeimininkauti „savo“ mažyčiame „sode“ su atskira pavėsine.
 
Bus simbolinis mokestis
Patekti į Malūnų kaimą bus galima už simbolinį mokestį.
„Kas buvo Disneilende, žino, kad sumokėjęs mokestį, milžiniškame pramogų parke gali naudotis atrakcionais kiek širdis geidžia. Mūsų, kaip mes vadiname, mini Disneilende, šeima, ar atskiras žmogus, sumokėjęs prie įėjimo simbolinį mokestį, galės pasinaudoti daugeliu pramogų. Už kitas specifines pramogas, reikės mokėti papildomai“, – pasakojo A. Bublys.
Pasak R. Matulevičienės, vairuotojų patogumui, planuojama įrengti kelią nuo Rūdaičių, kad būtų galima Malūnų kaimą pasiekti tiesiau. Žinoma, bus įrengta ir automobilių stovėjimo aikštelė.
Verslininkė džiaugiasi sparčiai vykstančiomis statybomis ir tikisi, kad pavasarį visas projektas bus įgyvendintas.
„Galbūt tik nespėsime pavasariui kelio įrengti. Bet susisiekimui nuo HBH iki Malūnų kaimo palengvinti paleisime traukinuką, gal net du. Jais bus galima ne tik nukakti iki atrakcionų parko“, – pasakojo R. Matulevičienė.
Jau esanti HBH traukinuko linija tapo labai populiari – pramogų centro lankytojai noriai ja naudojasi patogiai pakliūti į Skulptūrų parką.
Malūnų kaimo įrengimu rūpinasi dukterinė HBH įmonė UAB „Zasko“. Projektui įgyvendinti bus naudojamos ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos.
Visas Malūnų kaimo projektas, manoma, kainuos apie pusantro milijono litų.

Jūsų komentaras:

Moni Glikman 2013-12-10 12:47 ([email protected] / IP: 79.181.16.211)
Rasau jums is Izraelio. As atsimenu tuos laikus kai lauke stovejo vienas plasmasinis staliukas ir labai skanus alus ir karka .Aciu jums uz tai.Linkiu jums linksmu ir pelningu KALEDU,o jums gerbiama Rada daug sveikatos ir sekmes Jusu darbe

Taip pat skaitykite

   „Palangos tiltui" palangiškė rašo, kad yra labai skaudu netekti artimo žmogaus, jį laidoti, bet šokas jos laukė brangų žmogų jau palaidojus. PT skelbia visą palangiškės laišką.


Šventosios aikštėje netrūko mielinių blynų, šokių, muzikos ir puikios nuotaikos. Tokios triukšmingos ir galingos eisenos miestas dar nebuvo matęs. Kanapinis su šventojiškių pagalba nugalėjo lašininį ir pakvietė pavasarį į mūsų širdis ir kiemus. 


Jei turite jums priklausančią aplinką, tai tokiu atveju, turite pasirūpinti ir jos tvarka bei švara. Taigi, aplinkos tvarkymo darbai taps reguliariai atliekamu veiksmu. Na, o, kad aplinkos tvarkymo darbus atliktumėte patogiai, paprastai bei greitai, yra būtinas atsakingas planavimas bei tam tikros priemonės. Taigi, kaip elgtis, kaip planuoti, ir kokias priemones verta įsigyti, kad aplinkos...


Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios bokšto remonto darbai artėja link pabaigos – apžvelgti kurortą iš daugiau nei dvidešimties metrų aukštyje įrengtos apžvalgos aikštelės bus galima jau ankstyvą rudenį.


Šeimoms draugiškoje Palangoje, gerinant miesto infrastruktūrą, kasmet atsižvelgiama ne tik į suaugusių miestiečių bei svečių, bet ir į vaikų poreikius. Vienas įgyvendinamų mažiesiems skirtų projektų – modernių žaidimų aikštelių įrengimas daugiabučių namų kiemuose.


Mažiesiems palangiškiams ir kurorto svečiams Palangoje šiais metais įrengtos keturios naujos, modernios vaikų žaidimų aikštelės daugiabučių kiemuose dėmesį vilioja ryškiaspalviais žaidimų įrenginiais. Jie, beje, yra įrengti ir kurorto vaikų darželiuose, o spalį naujomis atrakcijomis praturtėjo ir Vaikų parkas, esantis visai šalia jūros. Dar du sklypai...


Apžvelgti visas naujas Kretingos rajone, Žibininkų kaime įsikūrusio HBH  pramogas dešimties hektarų teritorijoje, kuri bus žinoma kaip Malūnų kaimas, vien savo kojomis pasikliauti netrukus negalėsite – greitai ir patogiai nukakti į jį jau kitų metų pavasarį HBH siūlys... traukinuku. Naujai HBH „užkariaujamame“ lauke jau iškasti tvenkiniai, supiltas 12...


Daugiabučių kiemuose – modernios vaikų žaidimo aikštelės  2

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 11 11 | Rubrika: Miestas

Palangos daugiabučių kiemuose intensyviai triūsia kurorto komunalininkai – rengiami pagrindai naujoms, modernioms vaikų žaidimo aikštelėms.


Kurorte remontuojamos vaikų žaidimų aikštelės

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 07 30 | Rubrika: Miestas

Palangos daugiabučių kiemuose įrengtos vaikų žaidimų aikštelėse šią savaitę triūsia kurorto komunalininkai. Per keletą dienų planuojama suremontuoti susidėvėjusias medines įrenginių dalis, kad mažieji palangiškiai jiems skirtose vietose dūkti galėtų saugiai. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, vaikams skirtos žaidimų...


Atšilus orams visi su malonumu traukia į gamtą. Mažiesiems, gyvenantiems miesto teritorijoje, didžiausia pramoga – žaidimų aikštelės. Tačiau ne visuomet jos „pasiruošusios priimti“ mažuosius – dažnai yra tapusios šunų vedžiotojų ir stikliuko kilnotojų susibūrimo vietomis. Metams bėgant šių aikštelių niekas netvarkė. Ką jau kalbėti apie visišką atnaujinimą. Natūralu, kad jos nusidėvėjo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius