HBH-ašo savininkė Rada Matulevičienė pakvietė į savo knygos pristatymą

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-12-02
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Rada į knygą-suvenyrą sudėjo 13 HBH populiariausių patiekalų receptų.

Rada į knygą-suvenyrą sudėjo 13 HBH populiariausių patiekalų receptų.

Praėjusio penktadienio vakarą viena už kitą stilingesnės poros ir orūs svečiai skubėjo į Žibininkuose įsikūrusį HBH jaudinančiai progai paminėti – į vieno didžiausių šalyje pramogų komplekso savininkės Rados Matulevičienės knygos „Lietuviški receptai pagal Radą“ pristatymą.
Rada, visus pasitikusi su širdies draugu Andriumi Bubliu HBH-ašo „Žiemos sode“, spindėjo džiaugsmu ir, priėmusi gausius sveikinimus ir juos lydinčias dovanas, kvietė išlenkti deginančiosios taurelę  iš kulinarinio paveldo ar vyno taurę.
Rados knyga, kaip taikliai pastebėjo kažkuris vakaro svečias, kaip ir pati Rada Matulevičienė – labai žaisminga ir gyva, paprasta ir lengvai skaitoma.
Rada į knygą-suvenyrą sudėjo 13 populiariausių patiekalų receptų.
„Visi šie receptai – mano. Pagal juos pati esu gaminusi daugybę kartų, mūsų virtuvėje jie HBH-aše gaminami kiekvieną dieną. Žinoma, visi į knygą sudėti receptai neatspindi visos Lietuvos virtuvės įvairovės. Tikiu, kad knyga pasitarnaus populiarindama Lietuvos ir HBH-ašo virtuvę ne tik visoje šalyje, bet ir pasaulyje. Knyga – kaip suvenyras, ja lengva naudotis kiekvienam“, – sakė R. Matulevičienė.
Rada prisiminė, kad knygą parašyti pasiūlė palangiškė Vilma Schmidt, šiuo metu gyvenanti Vokietijoje.
„Man parašyti knygą labai padėjo Onutė, pagrindinė HBH-ašo virtuvės šefė. Dėkinga knygos dizaineriui Nerijui Jasinskui už  knygos sumaketavimą“, – sakė R. Matulevičienė.
HBH-aš 2015-aisiais minės savo įkūrimo 20-metį. Pramogų parkas ir restoranai jame gali vienu metu aptarnauti pusantro tūkstančio žmonių.
Jau pavasarį HBH pakvies visus į dešimties hektarų erdvę – Malūnų kaimą, kuriame tyvuliuos du tvenkiniai, kvies pramogų kalnas, Malūnų kaimo akmenų labirintas ir kitos pramogos.
Visų patiekalų, pagamintų pagal Rados receptus knygoje, vakaro svečiai galėjo pasmaližiauti vietoje – garavo kopūstų sriubos puodas su karštomis bulvėmis, ne vienas seilę varvino į lėkštę kraudamasis vėdarus, cepelinus, keptą stintą, kitus patiekalus.
O išeinant laukė dar vienos nuolat stebinančios Rados siurprizas- dovana kiekvienam vakaro svečiui.
Atspėjote! Knyga „Lietuviški receptai pagal Radą“.
Rados knygą galima įsigyti HBH-aše, „Palangos tilto“ redakcijoje, netrukus ji pasirodys Palangos oro uoste, Lisco keltuose.

Jūsų komentaras:

to:"koldūnui "sugedusiam... 2013-12-06 10:06 (. / IP: 86.100.63.40)
... šitiek klaidų ...apsiššš Gėda!

tadas 2013-12-05 18:57 (IP: 82.135.210.56)
Geda turetu buti poniai , nors , turbut jos seniai neliko .Gamina slykstu maista ir dar drista knygas rasineti , kaimo gaspadine . Tfu . Geda apturejom ten nuvaziave su sveciais is uzsienio . Siaubas ' kokybe = brudas , kaina = Hilton.

koldunas 2013-12-03 19:52 (IP: 86.100.102.100)
valgyk name ir nereik buti piktam ar piktai.viskas branksta runkulyyy

..realybė - ne atitinka tikrovės... 2013-12-03 11:24 (. / IP: 86.100.63.40)
..."Kas savęs negiria - tą perkūnas trenkia"! -sako patarlė! betgi ten žmonės važiuoja ne knygos piešiniais ir aprašais, pasigardžiuoti..Kai, jau kuris laikas, kokybė, išeigos, smuko, žemiau žemės, o kainos pakilo aukščiau dangaus, dvigubai! ir > ..., tai ką beištaisys šitokia "išgražinta" knyga? Realybė turi atitikti tikrovę ! bent + - ;

Taip pat skaitykite

Vargu ar kokios nors knygos pristatymas Klaipėdoje yra sulaukęs tokių aistrų, kokias sukėlė Vytautas Čepas, kalbėdamas apie savo ką tik pasirodžiusį dokumentinį romaną "Siena". Vienas šios knygos herojų verslininkas Gediminas Jacka baksnojo į raudonai pabrauktas frazes ir neslėpė – kreipsis į teismą, rašo dienraštis "Klaipėda".


Besiartinantį savaitgalį „Palangos orkestras“ kviečia susitikti tik ką užgimusios knygos „Palangos orkestras. Dialogai“ bei kompaktinės plokštelės pristatymo renginiuose.


Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Lapo pasakojimai: nuo medžio iki knygos“ baigiamasis renginys. Šiam renginiui spektaklį „Žaidžiame Bebenčiuką“ pagal Kosto Kubilinsko kūrinį „Bebenčiukas ir kvailutė“ pastatė režisierė, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos mokytoja Alma Pronckūnienė.


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka rugsėjo 11 d. – spalio 3 d. kviečia į projekto „lapo pasakojimai: nuo medžio iki knygos“ renginius.  


Lino Kojalos knygos pristatymas


Šeštadienio vidurdienį Kretingos rajone, Žibininkų kaime, šalia pramogų komplekso liepsnojo sodybos ūkiniai pastatai.  Ugniagesiams apie gaisrą pranešta 12.16 val. Kai atskubėjo gelbėtojai, liepsnojo ūkinis pastatas, garažas ir tvartas. Šeimininkai spėjo iš tvarto išvesti gyvulius, tad nei gyvūnai, nei žmonės gaisro metu nenukentėjo. Su...


Vasario 26 dieną Palangos senosios gimnazijos bendruomenė turėjo unikalią progą dalyvauti gimnazijos alumno Andriaus Kleivos debiutinės knygos ,,Kaip veikia Japonija" pristatyme, į kurį autorius atvyko iš Vilniuje vykusios knygų mugės, kur jo knyga sulaukė didelio dėmesio.  


Prieš pat Naujuosius metus, gruodžio 28-ąją, „Palangos tiltas“ „Onorė“ restorane Palangoje pristatė savo žiemos žurnalą „Lietuvos pajūris: Palanga, Klaipėda ir Neringa 2018“. Į šventinį pristatymą atėjo 80 kviestinių svečių. Vakaro svečiai vaišinosi „Onorė“ gurmaniškais užkandžiais, gurkšnojo vyną, visiems ūpą...


Akcijos „Metų knygos rinkimai 2015“ organizatoriai – Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka bei Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija.


Praėjusio penktadienio vakarą viena už kitą stilingesnės poros ir orūs svečiai skubėjo į Žibininkuose įsikūrusį HBH jaudinančiai progai paminėti – į vieno didžiausių šalyje pramogų komplekso savininkės Rados Matulevičienės knygos „Lietuviški receptai pagal Radą“ pristatymą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas