HBH-ašo savininkė Rada Matulevičienė pakvietė į savo knygos pristatymą

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-12-02
Peržiūrėta
2822
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rada į knygą-suvenyrą sudėjo 13 HBH populiariausių patiekalų receptų.
Rada į knygą-suvenyrą sudėjo 13 HBH populiariausių patiekalų receptų.

Praėjusio penktadienio vakarą viena už kitą stilingesnės poros ir orūs svečiai skubėjo į Žibininkuose įsikūrusį HBH jaudinančiai progai paminėti – į vieno didžiausių šalyje pramogų komplekso savininkės Rados Matulevičienės knygos „Lietuviški receptai pagal Radą“ pristatymą.
Rada, visus pasitikusi su širdies draugu Andriumi Bubliu HBH-ašo „Žiemos sode“, spindėjo džiaugsmu ir, priėmusi gausius sveikinimus ir juos lydinčias dovanas, kvietė išlenkti deginančiosios taurelę  iš kulinarinio paveldo ar vyno taurę.
Rados knyga, kaip taikliai pastebėjo kažkuris vakaro svečias, kaip ir pati Rada Matulevičienė – labai žaisminga ir gyva, paprasta ir lengvai skaitoma.
Rada į knygą-suvenyrą sudėjo 13 populiariausių patiekalų receptų.
„Visi šie receptai – mano. Pagal juos pati esu gaminusi daugybę kartų, mūsų virtuvėje jie HBH-aše gaminami kiekvieną dieną. Žinoma, visi į knygą sudėti receptai neatspindi visos Lietuvos virtuvės įvairovės. Tikiu, kad knyga pasitarnaus populiarindama Lietuvos ir HBH-ašo virtuvę ne tik visoje šalyje, bet ir pasaulyje. Knyga – kaip suvenyras, ja lengva naudotis kiekvienam“, – sakė R. Matulevičienė.
Rada prisiminė, kad knygą parašyti pasiūlė palangiškė Vilma Schmidt, šiuo metu gyvenanti Vokietijoje.
„Man parašyti knygą labai padėjo Onutė, pagrindinė HBH-ašo virtuvės šefė. Dėkinga knygos dizaineriui Nerijui Jasinskui už  knygos sumaketavimą“, – sakė R. Matulevičienė.
HBH-aš 2015-aisiais minės savo įkūrimo 20-metį. Pramogų parkas ir restoranai jame gali vienu metu aptarnauti pusantro tūkstančio žmonių.
Jau pavasarį HBH pakvies visus į dešimties hektarų erdvę – Malūnų kaimą, kuriame tyvuliuos du tvenkiniai, kvies pramogų kalnas, Malūnų kaimo akmenų labirintas ir kitos pramogos.
Visų patiekalų, pagamintų pagal Rados receptus knygoje, vakaro svečiai galėjo pasmaližiauti vietoje – garavo kopūstų sriubos puodas su karštomis bulvėmis, ne vienas seilę varvino į lėkštę kraudamasis vėdarus, cepelinus, keptą stintą, kitus patiekalus.
O išeinant laukė dar vienos nuolat stebinančios Rados siurprizas- dovana kiekvienam vakaro svečiui.
Atspėjote! Knyga „Lietuviški receptai pagal Radą“.
Rados knygą galima įsigyti HBH-aše, „Palangos tilto“ redakcijoje, netrukus ji pasirodys Palangos oro uoste, Lisco keltuose.

Jūsų komentaras:

to:"koldūnui "sugedusiam... 2013-12-06 08:06 (. / IP: 86.100.63.40)
... šitiek klaidų ...apsiššš Gėda!

tadas 2013-12-05 16:57 (IP: 82.135.210.56)
Geda turetu buti poniai , nors , turbut jos seniai neliko .Gamina slykstu maista ir dar drista knygas rasineti , kaimo gaspadine . Tfu . Geda apturejom ten nuvaziave su sveciais is uzsienio . Siaubas ' kokybe = brudas , kaina = Hilton.

koldunas 2013-12-03 17:52 (IP: 86.100.102.100)
valgyk name ir nereik buti piktam ar piktai.viskas branksta runkulyyy

..realybė - ne atitinka tikrovės... 2013-12-03 09:24 (. / IP: 86.100.63.40)
..."Kas savęs negiria - tą perkūnas trenkia"! -sako patarlė! betgi ten žmonės važiuoja ne knygos piešiniais ir aprašais, pasigardžiuoti..Kai, jau kuris laikas, kokybė, išeigos, smuko, žemiau žemės, o kainos pakilo aukščiau dangaus, dvigubai! ir > ..., tai ką beištaisys šitokia "išgražinta" knyga? Realybė turi atitikti tikrovę ! bent + - ;

Taip pat skaitykite

Kviečiame į Simono Jurkevičiaus knygos „Velniškoji super profesija“ pristatymą, kuris vyks kovo 15 d (trečiadienį) 17 val. Palangos Viešojoje bibliotekoje.


Tiesa nemėgsta daug žodžių. Pažvelkite į šias dvi nuotraukas – į TS-LKD Palangos skyriaus kandidatų bei jo artimiausių ketverių metų plano Palangai pristatymą Kurhauze antradienį, vasario 21 d., susirinko beveik pilna salė, į merų debatus Palangos senojoje gimnazijoje – vos saujelė.


Palangos socialdemokratai visuomenei savo programos pristatymą pradėjo Šventojoje. Renginys įvyko praėjusį šeštadienį, sausio 14 d., Šventosios centrinės aikštės paviljone. 


Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka maloniai kviečia į Oleksandro Tereščenkos knygos „Gyvenimas po 16:30. Po septynerių metų“ (Життя після 16:30. Сім років потому) pristatymą. Eidamas 82-uosius gyvenimo metus mirė staiga Palangoje, per savo parodos pristatymą, mirė puikiai pajūryje žinomas fotožurnalistas, kino ir televizijos operatorius, neblėstančiu optimizmu ir gera nuotaika visada pasižymėjęs Eugenijus Macius. Mirtis E. Macių netikėtai užklupo penktadienio vakarą Palangoje, per savo paties nuotraukų parodos “Susitikimai” pristatymą. Jis netikėtai susmuko ant...


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną Palangą užburs mada ir grožis. Palangos sporto arenoje vyks viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. „Design for life“ renginiai Palangą aplanko jau ne pirmą kartą, šią vasarą čia susitiko jau daugiau kaip keli šimtai mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančiai lankytojų, tad...


Vargu ar kokios nors knygos pristatymas Klaipėdoje yra sulaukęs tokių aistrų, kokias sukėlė Vytautas Čepas, kalbėdamas apie savo ką tik pasirodžiusį dokumentinį romaną "Siena". Vienas šios knygos herojų verslininkas Gediminas Jacka baksnojo į raudonai pabrauktas frazes ir neslėpė – kreipsis į teismą, rašo dienraštis "Klaipėda".


Prieš pat Naujuosius metus, gruodžio 28-ąją, „Palangos tiltas“ „Onorė“ restorane Palangoje pristatė savo žiemos žurnalą „Lietuvos pajūris: Palanga, Klaipėda ir Neringa 2018“. Į šventinį pristatymą atėjo 80 kviestinių svečių. Vakaro svečiai vaišinosi „Onorė“ gurmaniškais užkandžiais, gurkšnojo vyną, visiems ūpą...


Praėjusio penktadienio vakarą viena už kitą stilingesnės poros ir orūs svečiai skubėjo į Žibininkuose įsikūrusį HBH jaudinančiai progai paminėti – į vieno didžiausių šalyje pramogų komplekso savininkės Rados Matulevičienės knygos „Lietuviški receptai pagal Radą“ pristatymą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas