Į Palangos prestižinę „Auską“ – užsakomieji rusų bendrovės skrydžiai

"Palangos tilto" informacija, 2012-06-18
Peržiūrėta
190
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Į Palangos prestižinę „Auską“ – užsakomieji rusų bendrovės skrydžiai

Rusijos oro bendrovė „RusLine“ nuo sekmadienio vėl atnaujino vasaros sezono skrydžius iš Maskvos Domodedovo į Palangos oro uostą ir atgal.

„RusLine“ reguliarius skrydžius pasiūlys kartą per savaitę – sekmadieniais. „RusLine“ šiuo maršrutu skraidino ir praėjusią vasarą.

Nuo birželio 24 dienos iš Maskvos Domodedovo į Palangos oro uostą užsakomaisiais reisais sekmadieniais skraidins ir kita Rusijos skrydžių bendrovė – „IrAero“.

Naujas reisas atidarytas Palangoje prestižinį viešbutį „Auska” išsinuomojusios bendrovės „Ambra investicijos” iniciatyva.

Ši bendrovė įkūrė įmonę – Baltijos vizų centrą, kuri rūpinasi turistų iš Rusijos paieška, tvarko kelionės dokumentus ir visus kitus formalumus, būtinus vykstant į Šengeno zoną.

Baltijos vizų centras apmokėjo „IrAero” skrydžius, kurie bus pradėti vykdyti nuo birželio 24 dienos ir baigti rugsėjo pradžioje.

Lėktuvai skraidys sekmadieniais. Bilietas į abi puses suaugusiesiems kainuos nuo 400 eurų (1384 litų).

„Mes esame sumokėję už tam tikrą keleivių skaičių. Jei skraidys pilni lėktuvai, skaičiuosime pelną. Jei keleivių bus mažiau, nei esame sumokėję, patirsime nuostolį”, – sako Baltijos vizų centro direktorius Vitalijus Baranauskas.

Penkiasdešimties vietų orlaiviu šią vasarą į Palangą ketinama atskraidinti per 500 poilsiautojų iš Rusijos.

Bilietus į naująjį reisą galės įsigyti visi norintys pasiekti Palangą, bet „Auskos” nuomininkai tikisi, kad palengvinus susisiekimą su Maskva daugiau svečių sulauks ir šįmet atnaujintas viešbutis ant jūros kranto.

Pavasarį prekybą bilietais pradėjusi „RusLine” kompanija liepos mėnesiui jau yra pardavusi visus bilietus.

Šiuo metu Palangos oro uoste dirba Skandinavijos oro bendrovė SAS, siūlanti tiesioginius skrydžius į Danijos sostinę Kopenhagą, SAS ir Norvegijos bendrovė „Norwegian Air Shuttle“ skraidina į Oslą, Latvijos „airBaltic“ – į Rygą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Birželio pabaigoje pradėti komerciniai keleiviniai skrydžiai iš sostinės į Palangos kurortą, panašu, nepasiteisino. Juos organizavusi bendrovė, netrukus skrydžių nevykdys.


Aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ įmonės penktadienį pranešė, kad nuo birželio 26 dienos pradeda skrydžius iš Vilniaus į Palangą.


Ukrainiečius domina skrydžiai iš Kijevo į Palangą

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 23 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį, spalio 23 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Ukraine International Airlines (UIA) komercijos vadovė Šiaurės Europai ir Baltijos šalims Marina Tregubova, UIA atstovybės vadovas Nikodem Szszyglowski bei UIA pardavimų vadovė Lietuvoje Vilma Rudžionytė. Susitikimo tikslas – aptarti galimybes atnaujinti...


„Wizz Air“, viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, iš Palangos atidarė naują skrydžių kryptį. Dviem savaitiniais skrydžiais – trečiadienį ir sekmadienį – Palanga sujungiama su Vokietijos miestu Dortmundu.


Mažų kainų skrydžių bendrovė „Wizz Air“ nuo ateinančių metų kovo 23 dienos pradeda skrydžius iš Palangos į Londono Lutono oro uostą. Tarp Lietuvos vasaros sostine tituluojamos Palangos ir Londono Lutono oro uosto skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.


Miesto reprezentacinė krepšinio komanda „Palanga“ baigė Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) 2014–2015 metų sezoną. Iškovota ketvirta vieta pakliuvus į finalinį ketvertą – garbingas pasiekimas. Klubas įvykdė prieš sezoną keltą užduotį – pakliūti tarp keturių geriausiųjų NKL komandų. Klubo „Palanga“ direktorius Arūnas...


Jau tradiciškai į šventę susirinkusi visa Palanga kartu su savo svečiais rytoj susės prie ilgiausio Lietuvoje „Palangos stalo“. Ir, besidalindama vaišėmis, aptars, kokia buvo vasara. „Palangos tiltas“, prisidėdamas prie šio rudeninio viščiukų skaičiavimo, nusprendė peržvelgti, kas per šią vasarą – ir ne tik sezono...


Klaipėdos regiono savivaldybės iki spalio pabaigos turi apsispręsti, ar skirti lėšų iš kitų metų biudžeto naujoms skrydžių kryptims iš Tarptautinio Palangos oro uosto (TPOU) paremti. Regioninės plėtros tarybos posėdžio metu pajūrio savivaldybių merai buvo nusiteikę geranoriškai ir žadėjo paramą, o Palangos meras Šarūnas Vaitkus patikino, jog kurortas savo...


Rusijos oro bendrovė „RusLine“ nuo sekmadienio vėl atnaujino vasaros sezono skrydžius iš Maskvos Domodedovo į Palangos oro uostą ir atgal. „RusLine“ reguliarius skrydžius pasiūlys kartą per savaitę – sekmadieniais. „RusLine“ šiuo maršrutu skraidino ir praėjusią vasarą.


„Šventoji 2010“ - vasaros sezono atidarymas


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius