„Shodan” vadovui – šalies vadovų dėmesys

"Palangos tilto" informacija, 2013-10-14
Peržiūrėta
1358
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Shodan” vadovui – šalies vadovų dėmesys

Minint kūno kultūros ir sporto dieną Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“ mokytojas Lukas Kubilius sulaukė aukščiausių šalies vadovų – prezidentės Dalios Grybauskaitės bei ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus, taip pat Kūno Kultūros ir sporto departamento dėmesio. Lukui šie metai buvo patys sėkmingiausi karatė kelyje – Vilniuje vykusiame pasaulio karatė kiokušin čempionate sunkiausioje svorio kategorijoje iškovotas vicečempiono vardas, tai aukščiausias pasiekimas jo karjeroje.

Jau šeštus metus karate kiokušin kovos meno Palangoje vaikus, jaunimą, bei suaugusius mokantis L. Kubilius buvo pagerbtas bei apdovanotas padėkos raštais bei medaliu už sporto pergales.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Veronika Skeberdytė galutinai pašalinta ir iš TS-LKD partijos ir Palangos skyriaus. 


Informacinės visuomenės ir technologijų amžiuje žinių bei įgūdžių, įgytų mokykloje ar universitete, visam gyvenimui nepakanka. Norint prisitaikyti, išlikti konkurencingam besikeičiančiame pasaulyje, reikia nuolat tobulėti. Svarbu kompleksinės žinios – ne tik teorija, bet ir praktika.


Lietuvos balandininkų triumfas didžiausioje Europos parodoje

"Palangos tilto" informacija, 2018 11 23 | Rubrika: Miestas

Lapkričio 6-11 dienomis Lietuvos dekoratyvinių balandžių asociacija, kuriai priklauso ir Palangos balandininkų klubas, dalyvavo 29-ojoje Europos balandžių ir naminių gyvūnų parodoje „Europashau 2018“ Herninge, Danijos karalystėje. Lietuvos delegaciją sudarė šeši balandininkai. Lietuviai iš parodos grįžo ne tuščiomis, jie parsivežė garbingų apdovanojimų.


Palangos pulsas

2016 09 19 | Rubrika: Miestas

Krepšinis Palangoje ​Pirmosios draugiškos „BC Palanga“ rungtynės namų arenoje – jau šiandien, rugsėjo 20-ąją. Palangos komandai iššūkį mes Kretingos „Kretinga“ ekipos krepšininkai. Įėjimas nemokamas. Rungtynių pradžia – 19.30 val. Ateikite ir palaikykite komandą.


Žaismingos popietės virto tęstiniu projektu „Motorizuoti ir nepavojingi“. Palangos senosios gimnazijos ir kitų mokyklų dviratininkai saulėtą rytą bandė savo technines priemones ir fizinį pasiruošimą – tai pirmoji projekto dalis.  


Palangoje prasideda ilgai laukta biokuro katilinės Klaipėdos pl. 63 statyba. Remiantis kitų savivaldybių patirtimi, naujajai biokuro katilinei pradėjus veikti, kurorto gyventojai turėtų netrukti pajusti teigiamus šildymo kainų pokyčius.


Seimo rinkimai gali užgesinti politinės nesantaikos ugnį  2

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2012 10 11 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Rinkimuose į Seimą Pajūrio vienmandatėje apygardoje vėl kaktomuša susidūrė du Palangos politikos mohikanai: konservatorius Pranas Žeimys ir liberalcentristas Raimundas Palaitis.


„Palanga“ BBL taurės turnyre šventė pirmąją pergalę

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 08 | Rubrika: Sportas

Nesėkmingai pradėjęs Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliarųjį sezoną „Palangos“ klubas sugebėjo atsitiesti po penktadienį patirto pralaimėjimo Ventspilio „Ventspils“ ekipai ir sekmadienį įrodė savo pranašumą prieš Atyrau „Barsy“ komandą iš Kazachstano.


Praėjusį savaitgalį viename Klaipėdos naktiniame klube vyko Vakarų Lietuvos mėgėjų barmenų čempionatas, kuriame savo jėgas panoro išbandyti šeši vaikinai. Vienas iš jų – puikiai pasirodęs ir trečiąją vietą užėmęs palangiškis Linas Miciukevičius. Jis pelnė ne tik šią prizinę vietą, bet ir publikos įvertinimą, kuri jį išrinko labiausiai gebėjusiu bendrauti su žiūrovais pasirodymo metu....


„Palangos vėtrungė“ – pirmos vietos laimėtoja

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 23 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį V.Jurgučio pagrindinės mokyklos šokių kolektyvas „Palangos vėtrungė“ dalyvavo tarptautiniame šokių konkurse „Lietaus žydėjimas“ ir iš ten grįžo kupini laimėjimo džiaugsmo. Šou šokių kategorijoje jie užėmė pirmąją vietą, o solo konkurse solistė Lina Vonsevičiūtė – trečiąją. Vadovų Birutės Gikarienės ir Girėno Lekio vadovaujami talentingieji moksleiviai išvydo puikų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius