Gediminas Valinevičius – Palangos konservatorių kandidatas Seimo rinkimuose Mėguvos (Palangos) vienmandatinėje rinkimų apygardoje

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-05-20

Šiandien, gegužės 20 dieną, Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus Taryba išrinko savo kandidatą siekti Seimo nario mandato naujai suformuotoje Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje, kurioje daugumą sudaro Palangos rinkėjai. Juo tapo Gediminas Valinevičius, TS-LKD narys, buvęs miesto Tarybos narys, o dabar Savivaldybės įmonės UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius.
TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkui Šarūnui Vaitkui pasiūlius jo kandidatūrą, už G. Valinevičių vienbalsiai balsavo visi 14 skyriaus Tarybos narių. Susirinkime, vykusiame laikantis socialiai saugios distancijos, nedalyvavo Ilona Pociuvienė. Veronikos Skeberdytės kandidatūra nesulaukė palaikymo. Savo kandidatūrą ji iškėlė pati.
Praėjusią savaitę kurorto konservatorių pirmininkas Š. Vaitkus pranešė, kad jis nedalyvaus spalio mėnesį vyksiančiuose rinkimuose.
„Ilgą laiką mūsų akys buvo nukrypę į Mindaugą Skritulską, labai patyrusį politiką, teisininką pagal profesiją. Tačiau nei man, nei kitiems skyriaus nariams nepavyko jo įkalbinti dalyvauti Seimo rinkimuose. Jo argumentai – šeima, trys sūnūs – yra labai svarūs, todėl mes gerbiame jo apsisprendimą,“ – sakė Š. Vaitkus.
Anot jo, G. Valinevičiaus kandidatūra – taip pat itin tinkama.
„Gediminas yra visiems gerai pažįstamas, turi nepriekaištingą reputaciją. Per trumpą laiką, kaip komunalinio ūkio direktorius, jis įrodė, kad buvusio vadovo Konstantino Skieraus aukštai iškeltą kartelę jis sėkmingai perėmė ir išlaikė tame pačiame lygyje. Neabejoju, kad Gediminas Valinevičius galėtų labai sėkmingai atstovauti ne tik Palangos, bet ir viso pajūrio interesus,“ – sakė Š. Vaitkus.
„Gediminas Valinevičius – šiuolaikiškas vadovas, mokantis bendrauti su bet kuriuo žmogumi,“ – pabrėžė Š. Vaitkus.
G. Valinevičiaus kandidatūrą parėmė ir TS-LKD Kretingos rajono skyrius.
G. Valinevičiaus pavardė yra ir TS-LKD rinkimų sąraše daugiamandatinėjė apygardoje.
TS-LKD Palangos skyrius kandidatą vienmandatinėje apygardoje turėjo pasiūlyti iki vasario mėnesio, tačiau užtrukums debatams dėl kandidato, TS-LKD vadovybė Palangai, kaip ir kuriems kitiems partijos skyriams, leido kandidatą iškelti ir pasiūlyti partijos prezidiumui iki gegužės 1 dienos. Tačiau planams sutrukdė karantinas – vietoje skyriaus susirinkimo (TS-LKD Palangos skyriuje yra arti pusantro šimto kandidatų – L. J.) kandidatą pasiūlė skyriaus Taryba.
G. Valinevičiaus kandidatūrą dabar turėtų patvirtinti TS-LKD prezidiumas.
Sulaukęs „Palangos tilto“ skambučio, G. Valinevičius sakė, kad jis sutiko dalyvauti Seimo rinkimuose, nes jam yra labai svarbu bendražygių ir visų bendrapartiečių pasitikėjimas.
„Esu labai dėkingas visiems už man parodytą pasitikėjimą,“ – sakė jis.
Jis atviravo, kad skyriaus pirmininkui Šarūnui Vaitkui nusprendus nedalyvauti Seimo rinkimuose, Š. Vaitkus su juo asmeniškai kalbėjosi dėl jo sutikimo teikti jo kandidatūrą partijos prezidimui.
„Neturėjau teisės atsisakyti,“ – sakė G. Valinevičius.

Jūsų komentaras:

kaka 2020-05-21 14:25 (IP: 172.69.190.65)
rimtas vyras, idomiai kovos su Grigorian, kregzdutes pergales nereiskia, net Palangoje

Dušinės 2020-05-21 11:30 (IP: 172.69.190.15)
kviečia visus konservuotus ir korumpuotus politikus nusiprausti nuo korupcijos viruso ir pabėgioti po valstybei iš grobikų sugrąžintus valstybės miškus pagal teismų nutartis: 3k-3-307/2013, 2A-17-943/2015 ir tik tada balotiruotis į Seimą.

Palangiškis 2020-05-21 10:28 ([email protected] / IP: 172.69.190.9)
Buvęs aršus paksinis. Bet nieko nuostabaus, pas konservatorius dauguma panašių perbėgėlių iš kitų partijų susirinkę.

Taip pat skaitykite

Jau šį trečiadienį Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) Prezidiumo nariai turės gerokai pakrapštyti galvas. Kurį iš trijų pateiktų kandidatų teikti patijos Tarybai tvirtinti kandidatu Seimo rinkimuose naujai suformuotoje Mėguvos (joje pusę rinkėjų sudaro palangiškiai – aut.) vienmandatėje rinkimų apygardoje?


Šiandien, gegužės 20 dieną, Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus Taryba išrinko savo kandidatą siekti Seimo nario mandato naujai suformuotoje Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje, kurioje daugumą sudaro Palangos rinkėjai. Juo tapo Gediminas Valinevičius.


Kitą savaitę Palangos konservatoriai patvirtins savo kandidatą Seimo rinkimų Mėguvos (Palangos) vienmandatinėje apygardoje. Tai "Palangos tiltui" penktadienį patvirtino Mindaugas Skritulskas, TS-LKD Palangos miesto skyriaus Tarybos narys, skyriaus pirmininko pavaduotojas. "Savaitės diena, kurią rengsime skyriaus Tarybos posėdį, paaiškės pirmadienį. Regis, posėdžio...


Šiandien, balandžio 30 d., posėdžiavusi Tėvynės Sąjungos - Lietuvos Krikščionių Demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus Taryba patvirtino savo kandidatus į Seimą TS-LKD rinkimų partiniame sąraše (daugiamandatinėje apygardoje.) Jais tapo Gediminas Valinevičius, UAB "Palangos komunalinis ūkis" direktorius, ir Albertas Martinaitis, pagal profesiją teisininkas...


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


9.30 val., dar nesulaukus balsavimo rezultatų iš 5 iš 17 rinkimų apylinkių Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje, socialdemokrato Antano Vinkaus persvara prieš Tėvynės Sąjungos- Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatą  Vaidotą Bacevičių buvo apie 1200 balsų.  „Iš esmės kalbant, jau viskas aišku- rinkimų...


Lietuvos laisvės sąjunga, vadovaujama buvusio Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko, Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje kelia Janės Narvilienės, buvusios Seimo narės, kandidatūrą.


Nors kalendorinė vasara jau pasibaigė, kurorto konservatoriams šis, pirmasis, rudens savaitgalis – pats karščiausias: rytoj skyriaus nariai balsuodami patvirtins Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus 44 kandidatų savivaldos rinkimų sąrašo lyderį ir kandidatą 2015-aisiais vyksiančiuose tiesioginiuose mero rinkimuose....


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas