Iš Palangos miesto savivaldybės lėšų – du projektai

Palangos tiltas, 2022-01-05
Peržiūrėta
1847
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Iš Palangos miesto savivaldybės lėšų – du projektai

Iš Palangos miesto savivaldybės lėšų 2021 metais Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendino du projektus: vaikų vasaros stovykla „Sveika mano vasara” ir suaugusiųjų mokymai „Širdis Tau padėkos”. Šios veiklos sulaukė didelio gyventojų susidomėjimo ir aktyvaus dalyvavimo. O gyventojų motyvacija po dalyvavimo veiklose rinktis sveikesnį gyvenimo būdą – labiausiai džiuginantis darbo rezultatas!

Stovykla vaikams „Sveika mano vasara“ šiais metais jau trečią kartą subūrė vaikus ne tik smagiai, bet ir prasmingai praleisti laiką.

Vasaros atostogų metu Palangos miesto savivaldybės ugdymo įstaigų pradinių klasių vaikams organizuota dienos stovykla, kurios uždavinys –  patraukliomis formomis organizuoti vaikų užimtumą, formuojant sveikos gyvensenos įgūdžius. Vaikai buvo mokomi kasdienio fizinio aktyvumo, traumų ir nelaimingų atsitikimų prevencijos, sveikos mitybos taisyklių, taisyklingos burnos higienos, psichikos sveikatos stiprinimo.

Vietos į visas tris stovyklos pamainas buvo užpildytos vos per 1 val. nuo registracijos paskelbimo. Tai leidžia daryti išvadą, kad ši veikla ypatingai reikalinga, naudinga, todėl ypač svarbu užtikrinti jos tęstinumą.

Rudens pradžioje vykdytas projektas „Širdis Tau padėkos“. Pirmiausia organizuoti dviejų dienų mokymai suaugusiems, orientuoti į fizinio aktyvumo skatinimą bei psichikos sveikatos stiprinimą. Jų metu dalyviai turėjo galimybę išbandyti Tai Či praktiką, išklausyti kineziterapeuto patarimų, užsiimti dailės terapija, mėgautis afrikietiškų būgnelių garsais ir sužinoti psichikos sveikatos stiprinimo paslapčių.

Po šių mokymų, užtikrinant tęstinumą, dalyviai taip pat buvo kviečiami dalyvauti tokiuose sveikatos stiprinimo ir sveikatos raštingumo didinimo užsiėmimuose, kaip: „Sveiko kūno receptas“, „Kaip užtikrinti miego kokybę?“, „Praktiniai mitybos mokymai su homeopate ir mitybos specialiste Deimante Rapalyte-Kuliešiene“.

Po mokymų, susipažinus su dalyviais, betarpiškai su jais bendraujant, pastebėta motyvacija koreguoti savo gyvenimo būdą, rinktis sveikatai palankesnę mitybą, užsiimti fiziniu aktyvumu ir skirti laiko savo psichikos sveikatos stiprinimui.

Dalyviai ir organizatoriai dėkoja Palangos miesto savivaldybei už suteiktą galimybę puoselėti sveikatą įvairiausiais būdais ir prisidėti prie gyventojų sveikatos gerinimo!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmadienį, sausio 23 d., 13.30 val. Palangos miesto savivaldybės II aukšto fojė atidaroma paroda „Klaipėdos architektūra 2021“, kurią rengia Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija. 


Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamas anonimines konsultacijas su priklausomybės konsultantu.


Iš Palangos miesto savivaldybės lėšų 2021 metais Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendino du projektus: vaikų vasaros stovykla „Sveika mano vasara” ir suaugusiųjų mokymai „Širdis Tau padėkos”. Šios veiklos sulaukė didelio gyventojų susidomėjimo ir aktyvaus dalyvavimo. O gyventojų motyvacija po dalyvavimo veiklose rinktis sveikesnį gyvenimo būdą – labiausiai...


Informuojame, kad asmenys, kurie neturi galimybės PGR tyrimui užsiregistruoti  www.1808.lt , ar nepavyksta to padaryti per Karštąją liniją tel. Nr. 1808, gali būti PGR tyrimui užregistruoti per savo šeimos gydytojus, o moksleiviai ir pedagogai - per Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovus


Pasibaigus Palangos miesto savivaldybės 2011–2020 m. strateginio plėtros plano įgyvendinimo laikotarpiui bei pasikeitus socialinei ir ekonominei aplinkai savivaldybėje, buvo parengtas naujasis Palangos miesto savivaldybės strateginis plėtros planas.  


Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro geriausia 2020 metų specialiste tapo visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Agnė Leonavičiūtė, įvertinta už atsakingą, nuoseklų darbą stiprinant Palangos miesto savivaldybės gyventojų sveikatą nuo įstaigos įsikūrimo pradžios. Specialistę pasveikino Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta...


Palangos miesto savivaldybės taryba vakar, ketvirtadienį, patvirtino 2021 metų kurorto biudžetą. Numatoma, kad miesto biudžeto pajamos sieks 31 mln. 385 tūkst. eurų.


Palangos miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba atliko Palangos miesto savivaldybės 2019 metų konsoliduotųjų ataskaitų rinkinio, Savivaldybės biudžeto ir turto naudojimo auditą ir nustatė reikšmingų duomenų iškraipymų, turėjusių įtakos 2019 metų savivaldybės konsoliduotųjų finansinių ataskaitų rinkinio duomenų teisingumui. Nustatyti trūkumai apskaitant savivaldybės...


Nuo praėjusių metų vidurio mieste veikiantis Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (toliau – Sveikatos biuras) rūpinasi savivaldybės gyventojų sveikata, organizuoja ir vykdo įvairias sveikatinančias veiklas, siekdamas įgyvendinti šiuolaikinę visuomenės sveikatos misiją – gerinti gyventojų sveikatą bei mažinti sveikatos netolygumus.


Liepą veiklą kurorte pradėjo Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras, besirūpinsiantis miesto gyventojų sveikata bei aktyvų laisvalaikį mėgstantiems kurorto gyventojams ir svečiams pasiūlysiantis įdomių nemokamų sveikatai naudingų veiklų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius