Iš sandėliuko Palangoje pavogė paspirtukus

"Palangos tilto" informacija, 2021-03-29
Peržiūrėta
352
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Iš sandėliuko Palangoje pavogė paspirtukus

Sekmadienio, kovo 28 d., rytą, apie 9.22 val. Palangoje, Saulėlydžio g., pastebėta, kad iš sandėliuko rūsyje pavogti du paspirtukai, vienas iš jų elektrinis.

Žala – tikslinama. Pradėtas vagystės tyrimas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Iš sandėliuko Palangoje pavogė paspirtukus

"Palangos tilto" informacija, 2021 03 29 | Rubrika: Miestas

Sekmadienio, kovo 28 d., rytą, apie 9.22 val. Palangoje, Saulėlydžio g., pastebėta, kad iš sandėliuko rūsyje pavogti du paspirtukai, vienas iš jų elektrinis.


Ilgapirščiai įsibrovė į kavinę Palangoje, pranešė policija.


Ketvirtadienį, gegužės 14 dieną, apie 14.41 val., Palangoje, Vytauto g., iš parduotuvės vaikinas ir dvi merginos pavogė vyrišką striukę „Prada“. 1957 m. gimęs vyras ir 1997 m. bei 1993 m. gimę moterys sulaikyti ir uždaryti į areštinę.


Balandžio 15 dieną, apie 13.00 val. Palangoje, Bangų g., pastebėta, kad, išlaužus garažų bendrijoje esančio garažo stogą, patekta į vidų. Iš garažo pavogtas motociklas „Cherko“ ir motociklininko šalmas. Žala - 4200 eurų. Klaipedos AVPK info


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos policininkai aiškinasi, kas iš baro pavogė indą su arbatpinigiais,


NAUJIENŲ PABIROS

2014 10 13 | Rubrika: Miestas

Pavogė jachtą: mėnesio pradžioje įžūlūs nusikaltėliai vidury dienos iš namo L. Vaineikio g. kiemo pavogė 50-mečiam palangiškiui priklausančią beveik 31 tūkst. litų įvertintą jachtą „Ina“, rašo „Lietuvos rytas“.


Praėjusį šeštadienį Šventojoje įvyko vasaros sezono atidarymo šventė, bet kai kurie kalbinti pašnekovai teigė, kad šventinio klegesio ir sambrūzdžio pritrūko. Teisinamasi ne tik vėlokai sušilusiais orais ir „nukirptu“ renginių finansavimu, bet, regis, iš Šventosios šventę šiemet „pavogė“ savaitgalį Klaipėdoje vykęs džiazo festivalis.


Jei alkanas žmogus iš kaimyno sandėliuko pavagia įvairių gėrybių, jam tenka kelerius metus kalėti. Jei darbe nusižengia darbuotojas, jam skiriama nuobauda ir sumažinamas atlyginimas. Jei nusikalsta vaikas, jam tėvai pagrūmoja pirštu arba pliaukšteli per užpakalį. Tačiau jei klysta valdžia, ji dar drįsta garsiai šaipytis iš gyventojų. Ne išimtis ir Palangos valdžiažmogiai. Tik savo interesų...


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius