Iš užsienio grįžę Lietuvos lengvaatlečiai karantinuoti ne pagal įstatymą: tyliai išvežti į Palangą

Palangos tiltas, 2020-03-26
Peržiūrėta
2
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

lrytas.lt foto

lrytas.lt foto

Pasaulyje vis labiau siautėjant COVID-19 virusui Lietuva ėmėsi dar didesnių atsargumo priemonių. Buvo nuspręsta, kad visi į Lietuvą atvykstantys piliečiai bus privalomai karantinuojami 14 dienų savivaldybės parūpintuose viešbučiuose, skelbia lrytas.lt Antradienį vakare į Vilnių iš Stambulo grįžo parskrido ir būrys Lietuvos lengvaatlečių. Tačiau socialiniuose tinkluose ėmė plisti vaizdo įrašai, kuriuose buvo užfiksuota, kad Airinė Palšytė, Liveta Jasiūnaitė, Diana Zagainova ir kiti sportininkai yra sodinami į atskirą autobusą bei išvežami. Pasipylė kalbos, kad neva lengvaatlečiai buvo išleisti į namus, taip pažeidžiant ką tik įsigaliojusią tvarką.  Šis klausimas pasiekė ir Sveikatos apsaugos ministrą (SAM) Aurelijų Verygą. Tačiau ministras tikslios informacijos nežinojo ir atsisakė komentuoti. Lrytas.lt pradžioje pasiekė žinia, kad sportininkai į namus nebuvo išleisti, o tiesiog perkelti į kitą viešbutį. Tą lrt.lt žurnalistei Dovilei Šeduikytei patvirtino ir lengvosios atletikos federacijos prezidentas Eimantas Skrabulis. „Buvome viską suderinę su savivaldybe – mes patys pasirūpinome transportu, kuris iš oro uosto visus grįžusius nugabentų į viešbutį Palangoje, už kurį moka pati federacija, sudariusi sutartį su viešbučiu“, – teigė E.Skrabulis.

www.lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiuo metu (sekmadienį, kovo 29 d.) Palangos miesto savivaldybės komanda rūpinasi 21 palangiškiu grįžusiu iš užsienio ir kurie save izoliavo savivaldybės suteiktose patalpose.


Iš Londono į Palangos oro uostą antradienio (kovo 25 d) vakarą grįžusių lietuvių laukė nemaloni staigmena.


Palangos konservatoriai per savivaldos rinkimus pažeidė įstatymą dėl politinės reklamos ant dviejų automobilių, kurie oficialiai priklauso įmonėms, nusprendė Vyriausioji rinkimų komisija. VRK šią savaitę ant minėtų automobilių užklijuotą reklamą pripažino neteisėta nepinigine juridinių asmenų auka, tačiau šiurkštaus pažeidimo neįžvelgė. Pasak VRK išvados, nėra...


Lietuvos krepšinio rinktinės pirmoji treniruotė Palangoje vyko ne ten, kur buvo suplanuota. Palangos stadioną liepos 20-21 dienomis okupavo geriausi šalies lengvaatlečiai, o krepšininkai vietoje treniruotės lauke turėjo tenkintis sporto sale – penktadienį šiame pajūrio mieste baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas.


Tarybos narys Danas Paluckas, kuris yra ir Kontrolės komiteto pirmininkas, mėgsta viešai paverkšlenti, kad valdžia ignoruoja komitetą ir jo veiklą, bet, pasirodo, D. Paluckas pats jau trečius metus iš eilės grubiai pažeidžia Savivaldos įstatymą, kuris numato, kad Kontrolės komiteto pirmininkas kiekvienų metų pabaigoje už savo veiklą atsiskaito savivaldybės Tarybai.


Palangoje žinias tobulino užsienio šalių lituanistai

"Palangos tilto" informacija, 2012 09 27 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę Palangoje savąsias lietuvių kalbos žinias tobulino užsienio šalių lituanistikos bei baltistikos centruose dirbantys dėstytojai. Nemaža dalis jų, patys savo laiku išmokę archajiškiausias indoeuropiečių prokalbės formas išlaikiusios mūsų kalbos, dabar jos moko kitus studentus.


Politikus turime rinkti ne pagal grožį, o pagal protą  34

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 08 16 | Rubrika: Savaitės komentaras

Vasara – nėra pats tinkamiausias metas politinėms temoms. Tačiau sugrįžti prie politikos verčia kilęs nesveikas ažiotažas po išsakytos nuomonės apie socialdemokratų kandidato į Seimą Dano Palucko padarytą administracinį pažeidimą.


Trečiadienį Palangoje posėdžiavo Tarpžinybinė darbo grupė vizų išdavimo turistams procedūrų tobulinimo klausimams nagrinėti, vadovaujama užsienio reikalų viceministrės A. Skaisgirytės-Liaukšienės. Dvi valandas trukusio posėdžio metu tartasi, kokius žingsnius reikia žengti, kad užsienio turistams Lietuva taptų dar patrauklesnė valstybė.  


Palanga – daugelio lietuvių ir nemažai svečių iš užsienio pamėgtas kurortas. Vieni renkasi poilsį palangiškių kambariuose, Šventosios nameliuose ar butuose, o taupantys - stovyklavietėse. Anksčiau jos buvo skaičiuojamos beveik dviženkliu skaičiumi, tačiau šiais metais legalių stovyklaviečių liko tik trys.


Palangoje įvyko vienuoliktasis kasmetinis Baltijos šalių ir Vokietijos užsienio reikalų ministrų susitikimas. Jo metu ministrai - Lietuvos Vygaudas Ušackas, Vokietijos Frankas Valteris Steinmeieris, Latvijos Maris Riestinis ir Estijos Urmas Paetas – aptarė galimybes dėl glaudesnio bendradarbiavimo Europos Sąjungos instituciniais klausimais, įgyvendinant Lisabonos sutartį ir kuriant Europos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas