Iškūlė miesto aktyvistės langą

Alfredas PUMPULIS, 2011-12-01
Peržiūrėta
2033
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Iškūlė miesto aktyvistės langą

 

 

 

Chuligano išpuolis, nesirenkant į kurį langą sviesti akmenį? Ar apgalvota ataka prieš žinomą miesto aktyvistę Rūtą Ruzgutę? Ponia Rūta neabejoja, kad praėjusio penktadienio naktį jos langas buvo iškultas jai keršijant už jos aktyvią veiklą.

 

 

 

 

Moteris neatmeta galimybės, kad kerštauti galėjo ir kaimynas, kurio moteris paprašė išlyginti kieme duobes, pastarasis atsisakė. „Kelis kartus, tiesą pasakius, žadėjo, tačiau pažadai buvo tušti, - pasakojo Rūta. - Nei iš šio, nei iš to jis mane stvėrė ir grasino“, - piktinosi moteris.

O ankstų lapkričio 25 dienos rytą Janonio gatvėje gyvenanti moteris patyrė išgąsčio akimirkas: „Pusę penkių ryte išgirdau baisų triukšmą, tačiau nesupratau, kas vyksta. Pamaniau, jog nuvirto spinta. Užėjusi į kambarį, išdaužto lango net nepastebėjau. Tik apie pusė devynių ryto, kai išėjau į kiemą, pamačiau krūvą šukių ir plytą. Pakėlusi akis pastebėjau, jog langas išdaužtas. „Nedelsiant iškviečiau policiją“, - prisiminė moteris. Ji „Palangos tilto“ žurnalistui rodė lapelį su parlamentarės Donaldos Meiželytės citata: „Jeigu esi aktyvus, gauni su beisbolo lazda per galvą“.

Palangos miesto policijos komisariato viršininkas Alvydas Katkauskas tyrimą dėl išdaužto lango komentavo glaustai: „Su nukentėjusiąja policija bendravo. Žala įvertinta. Kokio pobūdžio tai buvo nusikaltimas, dar bus kvalifikuota. Pirmiausia reikia atlikti procesinius dalykus“, - dėstė A. Katkauskas.

Palangos meras Š.Vaitkus vadina išpuolį prieš moterį „baisiu chuliganizmu“.

„Turint omenyje, kad gyvename demokratinėje visuomenėje, kur vyrauja nuomonių įvairovė, taip keršyti yra labai žema. Tikiu, kad policijos pareigūnams pavyks nustatyti piktadarį ar piktadarius“, - vylėsi meras.

Neišsigandusi įvykio, sukėlusio moteriai daug nemalonių išgyvenimų, vakar R. Ruzgutė dalyvavo Tarybos posėdyje ir kalbėjo apie miesto bendruomenei svarbius dalykus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Naktį iš antradienio (gegužės 18 d.)į trečiadienį į garsiąją prezidentinę vilą „Auska“ skubėjo greitoji medicinos pagalba bei policija – buvo gautas pranešimas, kad pro langą iškrito mergina, rašo Eglė Jūraitė, laikraščio „Vakarinė Palanga“ korespondentė.


„Palangos tiltas“ jau rašė, kad Palangos meras Šarūnas Vaitkus šimtmetį sulaukusią Adelę Čižauskienę praėjusią savaitę pasveikino labai originaliai – pro jubiliatės langą antrajame daugiabučio namo aukšte. Tačiau kiek ir kam toks pasikėlimas kainavo? Meras Š. Vaitkus sakė „Palangos tiltui" pirmadienio vakarą, kad sumokėjo 21 eurą...


Ketvirtadienį, sausio 21-ąją, pro antro aukšto langą iš statybininkų keltuvu iki jo pasikėlusio Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus su jubiliejumi pasveikinta šimtametė Adelė Čižauskienė iki šiol gyvena netikėto mero apsilankymo įspūdžiu: „Jis – toks gražus vyras. Meras labai panašus į mano anūkės vyrą, kuris yra lakūnas. Beveik kaip du...


Nuo balandžio 27 d. biblioteka atnaujina veiklą. Kol kas vartotojams bus teikiama tik knygų grąžinimo ir išdavimo paslauga abonemente, vaikų literatūros skyriuje ir Šventosios bibliotekoje. Fondai dar nebus pilnai atverti, knygų pasirinkimas tik iš naujausių ir populiariausių leidinių lentynų.


Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje, antradienio naktį vyras išdaužė kavinės langą ir pasipriešino policijos pareigūnams. Kaip pranešė Klaipėdos policija, 1994 metais gimęs vaikinas konfliktavo su kavinės darbuotojomis ir metė alaus bokalą į langą, po to pasišalino iš įvykio vietos. Sulaikymo metu pažeidėjas pasipriešino policininkams ir...


Laimei, jog ši nelaimė nebuvo tikra, vyko pratybos, kurių metu buvo įsitikinta, jog ekstremaliomis situacijomis visa mokyklos bendruomenė veikia išvien ir geba saugiai palikti pavojingas patalpas. Šią savaitę kartu su ugniagesiais mokyklos bendruomenė vykdė praktines pratybas „Gaisras“.


Liepą veiklą kurorte pradėjo Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras, besirūpinsiantis miesto gyventojų sveikata bei aktyvų laisvalaikį mėgstantiems kurorto gyventojams ir svečiams pasiūlysiantis įdomių nemokamų sveikatai naudingų veiklų.


Esame dėkingi „Palangos tilto“ redakcijai, kad sugebate išleisti laikraštį tarpšventiniu laikotarpiu tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Sėkmės šio laikraščio darbuotojams! Prenumeruosime ir ateityje.


Iškūlė miesto aktyvistės langą

Alfredas PUMPULIS, 2011 12 01 | Rubrika: Kriminalai

Chuligano išpuolis, nesirenkant į kurį langą sviesti akmenį? Ar apgalvota ataka prieš žinomą miesto aktyvistę Rūtą Ruzgutę? Ponia Rūta neabejoja, kad praėjusio penktadienio naktį jos langas buvo iškultas jai keršijant už jos aktyvią veiklą.


Iškritęs pro balkono langą Vilniuje, žuvo palangiškis

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 10 | Rubrika: Kriminalai

Ketvirtadienio vakarą praėjus kelioms minutėms po krepšinio rungtynių, kuomet Lietuvos rinktinė įveikė Argentinos komandą, policijai buvo pranešta, kad sostinėje iš Vilniaus universiteto bendrabučio Saulėtekio alėjoje iškrito žmogus. Vėliau paaiškėjo, jog tai 20-metis palangiškis, neseniai pradėjęs mokslus Vilniaus universitete.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius